Ziraat Katılım Bankası Bireysel İşyeri Edinme Kredisi Faiz Oranı, Vade Olanakları

Ziraat Katılım Bankası aracılığıyla işyeri kredisi kullanacak olan vatandaşlar için banka özel faiz oranları ve uzun vade olanakları sunuyor.

KONUT KREDİSİ 29.01.2020 - 00:31 15.07.2021 - 00:10 SERHATMEDYA

Ziraat Katılım Bankası aracılığıyla işyeri kredisi kullanacak olan vatandaşlar için banka özel faiz oranları ve uzun vade olanakları sunuyor. Ziraat Katılım Bankası aracılığıyla 50 bin TL işyeri edinme kredisi kullanacak vatandaşların yapacakları ödemeler ve maliyet tablosu haberimizde.

Ziraat Katılım Bankası müşterilerine özel kredi imkanı sağlayan bankalardan bir tanesi. Çok sayıda alanda özel imkanlarla kredi olanağı sunan Ziraat Katılım Bankası iş kuracak olan vatandaşlara da işyeri edinme kredisi sağlıyor. Emlak365.com olarak bizlerde bankanın sunduğu bu kredi olanaklarını sizlere aktarıyoruz. İşte Ziraat Katılım Bankası işyeri edinme kredisi.ZİRAAT KATILIM BANKASI İŞYERİ EDİNME KREDİSİZiraat Katılım Bankası tarafından sağlanan işyeri edinme kredisinde vatandaşlara yüzde 1.10 faiz oranıyla kredi imkanı veriliyor.Bankanın resmi internet sitesinden yayımlanan bireysel işyeri edinme kredisi hesaplama aracında, bankanın sunduğu en uzun vade oranının 120 ay olduğu açıklandı. Peki bu faiz ve oranları ile kredi kullanmak isteyen vatandaşlar hangi alanlarda bu krediyi kullanabilirler.

İşyeri Edinme Kredisi Kullanım AlanlarıZiraat Katılım; ticari faaliyette bulunan gerçek ve tüzel kişilere, işletme faaliyetlerini sürdürmeleri amaçlı İş Yeri Edinme Kredisi sağlar. Bu kapsamda firmalar şirket faaliyetlerinde kullanılmak üzere veya yatırım amaçlı bünyesine katacakları büro, dükkân, mağaza, lojman, depo, arsa vb. gayrimenkullerin alımını finanse edebilmektedir.  Bunun yanında işletmelerin kullanacakları veya yatırım amaçlı satın alacakları büro, dükkân, mağaza, lojman, depo, arsa vb. gayrimenkullerin alımlarının finansmanında kullandırılır.Ödeme SeçenekleriZiraat Katılım Bankası aracılığıyla işyeri edinme kredisi kullanacak olan vatandaşlara; "Anapara Eşit Taksitli, Anapara Serbest Taksitli, Eşit Taksitli, Azalan Taksitli, Artan Taksitli, Periyodik Ara Ödemeli, Değişken Ara Ödemeli, Serbest Ara Ödemeli, Belirli Dönem Kâr Payı Ödemeli, Belirli Dönem Ödemesiz ve Serbest Tarihli Eşit Taksitli" ödeme seçenekleri sunuluyor.Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@