Ziraat Katılım' dan Evlenenlere Müjde! Günde 65 TL'ye 50.000 TL Kredinizi Hemen Alın

Evlenen çiftlere özel krediler her dönem yoğun rağbet görürken bu sezon evleneceklere bir müjde de Ziraat Katılım’ dan geldi. 50.000 TL düğün kredisi çekenlere günde 65 TL ödeme fırsatı!

Ziraat Katılım' dan Evlenenlere Müjde! Günde 65 TL'ye 50.000 TL Kredinizi Hemen Alın

Düğün salonu, balayı, fotoğraf çekimi, kıyafetler derken düğün masrafları deyim yerindeyse alıp başını gidiyor. Evlenen çiftlere özel krediler her dönem yoğun rağbet görürken bu sezon evleneceklere bir müjde de Ziraat Katılım’ dan geldi. 50.000 TL düğün kredisi çekenlere günde 65 TL ödeme fırsatı sunan finansman çözümleri şimdi Ziraat Katılım Bankası’nda.

Ziraat Katılım Bankası, ihtiyaç finansmanlarını çeşitlendirmeye devam ediyor. Düğün arifesinde olan çiftlerin ihtiyaçlarını karşılaması adına özel olarak hazırlanan yeni proje ile bu hazırlıklarla beraber gelen tatlı telaşlar daha da keyifli hale gelecek. Kredinizi Ziraat Katılım Bankası’ndan faizsiz usullerle kullanabilir ve yuvanızı daha sağlam temeller üzerine kurabilirsiniz. 3 yıla varan ödeme seçenekleriyle evlendikten sonra kredi borcunuzu daha rahat ödeyebilir, dilerseniz düğün sonrası elde ettiğiniz gelirle beraber kredinizi erkenden kapatabilirsiniz.

ziraat-katılım-düğün-kredisi

*Ziraat Katılım Bankası tarafından sunulan düğün kredisi 50.000 TL ile sınırlandırılmıştır. Bu sebeple tabloda yalnızca 50.000 TL’ye kadar olan kredi tutarları üzerinden hesaplama yapılmıştır.

Günde 65 TL Ödeme İle 50.000 TL Düğün Kredisi

Ziraat Katılım Bankası’ndan ister düğün masrafları, ister mobilya ve beyaz eşya alımı için ihtiyaç finansmanı kullanabilirsiniz. Günlük 65 TL ödeyerek kullanacağınız 36 ay vadeli kredinizi 50.000 TL olarak çekebilirsiniz.

Dilerseniz daha az tutarda kredi çekerek yasalarca belirlenen vade sınırlarına göre dilediğiniz ödeme planına sahip olabilirsiniz. Düğün kredisi hesaplamanızı daha iyi yapabilmeniz için sizlere hazır birkaç plandan bahsedeceğiz. Bu planlara göz atarak düğün kredisi hesaplama işlemlerinizi daha rahat gerçekleştirebilir ve farklı tutarlar için oluşturulacak ödeme planları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

SONRAKİ HABER