Zuhal Topal'la Sofrada İçin Bomba Haber! Hangi Kanalda Yayımlanacak, Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Fox TV kanalında reyting rekorları kılan Zuhal Topal'la Sofrada programı yeni sezona yeni kanalında başlayacak. Acun Ilıcalı transfer açıklaması yaptı!

Zuhal Topal'la Sofrada İçin Bomba Haber! Hangi Kanalda Yayımlanacak, Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Ekranların sevilen yemek programı Zuhal Topal'la Sofrada Programı uzun süredir Fox TV kanalında izleyiciler ile buluşuyordu. Bir süre önce yıldız ismin Fox TV ile anlaşamadığı ve programın sunucusunun değişeceği iddiaları gündeme gelmişti.

Konu hakkında bugüne kadar Zuhal Topal cephesinden bir açıklama gelmezken program hakkında beklenmedik bir gelişme yaşandı. Çalıntı format iddiaları ile birbirlerine giren Zuhal Topal ile Acun Ilıcalı el sıkıştı, Zuhal Topal'la Sofrada Programının yeni kanalı açıklandı.

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA YENİ SEZONDA HANGİ KANALDA YAYIMLANACAK?

Bir süredir Türkiye'nin yeni paralı online film ve dizi kanalı projesi olan Exenn ile gündemde olan Acun Ilıcalı yeni sezonun hazırlıklarını da sürdürüyor. Ekranlara muhabir olarak başladığı görevi ile gelen Acun Ilıcalı daha sonra Türkiye'ye getirdiği formatlarla ününe ün katmış, özellikle de Survivor isimli yarışma formatı ile gelirini de katlamıştı.

Bir döneme damga vuran Var Mısın, Yok Musun yarışma programı sonrasında ise Survivor yarışması ile kazancını katlayan Acun Ilıcalı TV8 kanalını satın alarak büyük bir çıkışa imza atmış, tüm bakışları üzerine toplamıştı. TV8 kanalında yayımlanan Yemekteyiz programı da büyük yankı uyandırmış, sonrasında ise Fox TV'de yayımlanan Zuhal Topal'la Sofrada programı karşısında tutunamayarak yayından kaldırılmıştı.

zuhal-topal-acun-ılıcalı-açıklaması

Programın çalıntı format olduğunu iddia eden Acun Ilıcalı ile Zuhal Topal arasında o dönemde ipler gerilmiş, ikili arasında son derece sert açıklamalar yapılmıştı. Bugün Acun Ilıcalı tarafından yapılan açıklamada ise Zuhal Topal'ın TV8 ekranlarında boy göstereceği açıklandı. Yeni sezonda programın başlangıç tarihi ve yeni yayın saati ise henüz duyurulmadı.