Garanti BBVA Tüm Kredi Borçlarını Tek Kalemde Kapatıyor! 25 Bin TL Borçlu Destek Kredisi Veriliyor!

Türkiye'de kredi borçlarından dolayı ödeme güçlüğü çeken vatandaşların sayısı milyonları bulurken Garanti BBVA borçlu destek kredisi ile kredi borçlarını kapatıyor.
Garanti BBVA Tüm Kredi Borçlarını Tek Kalemde Kapatıyor! 25 Bin TL Borçlu Destek Kredisi Veriliyor!

Türkiye'de pandeminin de etkisiyle çok sayıda vatandaş büyük bir ödeme güçlüğü içerisinde girdiler. Bundan dolayı da daha önceden çekilen kredilerin geri ödemelerinde aksamlar meydana geldi. Ödemelerin yapılamaması hem müşteriler hem de bankalar için sorun teşkil etmeye başladı.

BORÇLU DESTEK KREDİSİ

Kredi borçlarını ödeyemeyenler bir çıkış yolu ararken Garanti BBVA tarafından açıklanan kredi kampanyası adeta ilaç gibi geldi. Bir çeşit destek kredisi gibi olan bu kredi kampanyası ile müşterilerin farklı bankalara olan kredi borçları tamamen kapatılıyor.

KREDİ BORÇLARI TEK KALEMDE KAPANIYOR

Garanti BBVA'dan borçlu destek kredisi kullanan müşteriler diğer bankalara olan kredi borçlarını yüzde 100 oranında kapatma imkanına sahip oluyorlar. Ödeme güçlüklerini Garanti BBVA'ya bildiren müşteriler için yeni bir kredi hesabı açılıyor. Bu hesap ile müşterilerin diğer bankalara olan kredi borçları tutarında ihtiyaç kredisi verilerek 36 ay vadeye bölünüyor.

KARA LİSTE RİSKİ ORTADAN KALKIYOR

Farklı bankalardan çekilen ve ödeme güçlüğü yaşanan tüm ihtiyaç kredilerini Garanti BBVA'ya toplayabilen müşteriler hoş olmayan finansal risklerden de kurtulabiliyorlar. Bankalar kredi borçlarını ödemeyi aksatan müşterileri kara listeye alabiliyorlar. Garanti BBVA'nın borçlu destek kredisini kullanan müşteriler tüm bu risklerden de bir kalemde kurtulmuş oluyorlar.

DOSYA MASRAFI YOK

Garanti BBVA'nın kredi kampğanyasını kullanan müşterilere sağlanan bir avantaj da müşterilerden dosya masrafı talep edilmemesi oldu. Müşteriler borçlu destek kredisi olan borç transferi kredisini kullanmaları durumunda ek olarak dosya masrafı ödemiyorlar. Bu da bir miktar maliyet düşüşü anlamına geliyor.

Garanti BBVA Tüm Kredi Borçlarını Tek Kalemde Kapatıyor! 25 Bin TL Borçlu Destek Kredisi Veriliyor!

KRED BORÇLARININ TAKSİTLERİ DÜŞÜYOR

Kredi kampanyasından yararlanan Garanti BBVA müşterileri diğer bankalara olan kredi borçlarını Garanti BBVA'ya taşıyarak kendilerine finansal hareket alanı da yaratabiliyorlar. Daha önce 36 ay vadeli bir ihtiyaç kredisi kullanan ve bunun 16 aylık borcunu ödemiş olan müşteriler bu borç transferi ile mevcut borçlarını yeniden yapılandırabiliyorlar. Böylelikle kredi vadesi uzatılırken kredi taksit tutarı da düşürülebiliyor.

25 BİN TL KREDİ VERİLİYOR

Garanti BBVA'nın borç transferi kredisinden yararlanarak farklı bankalara olan kredi borçlarından kurtulmak isteyen müşteriler aynı zamanda kolay bir şekilde başvuru yapabiliyorlar. Granti BBVA İnternet Bankacılığı ve Garanti BBVA Mobil üzerinden yapılacak kredi başvuruları ile müşteriler 25 Bin TL'ye kadar hemen kredi kullanıp borçlarını taşıyabiliyorlar.

MÜŞTERİYE ÖZEL KREDİ FAİZİ

Öte yandan bu kredi kampanyasında müşterilere kişiye özel kredi faizi uygulanıyor. Müşterilerin kredi skorları, talep ettikleri kredi miktarı ve vade süresine göre yapılan hesaplamayla bir kredi faizi başvuru sırasında banka tarafından belirleniyor.