Emlak Haberleri

Konut satışlarına Kur Korumalı Mevduat desteği! Konut satışlarına Kur Korumalı Mevduat desteği! Kur Korumalı Mevduat hesabı getirisi yatırımcıları cezbetmezken vadesi dolan yatırımcıların yeni gözdesi yükselen fiyatları ile konut yatırımı oldu.
Yeni konut kampanyası gelirse ev fiyatları nasıl etkilenir, kredi faizi düşerse konuta zam gelir mi? Yeni konut kampanyası gelirse ev fiyatları nasıl etkilenir, kredi faizi düşerse konuta zam gelir mi? Kamu bankaları tarafından başlatılacağı iddia edilen 0.79 konut kredisi kampanyası hakkında yeni gelişmeler yaşanırken gözler konu fiyatlarına çevrildi.
Yıl sonu kampanyalı prefabrik ev fiyatları! 2+1 65 metrekare evler 210 Bin TL! Yıl sonu kampanyalı prefabrik ev fiyatları! 2+1 65 metrekare evler 210 Bin TL! Prefabrik evler için fiyat araştırmaları yapılmaya devam ediliyor. Yıl sonu kampanyaları yapılmaya başlanırken 2+1 65 metrekare prefabrik evlerin ortalama fiyatları belli oldu.
Konut üretiminde maliyetleri yüzde 30 düşürecek öneri! Konut üretiminde maliyetleri yüzde 30 düşürecek öneri! Gayrimenkulde Liderler Zirvesi’nde konut üretiminde maliyetleri düşürecek yöntemler tartışıldı. Doğru planlama ile konut maliyetlerinin yüzde 30 oranında düşürülebileceği iddia edildi.
İstanbul'da kolonu patlayan 6 katlı bina acilen boşaltılıp mühürlendi! İstanbul'da kolonu patlayan 6 katlı bina acilen boşaltılıp mühürlendi! İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde bulunan 6 katlı binanın kolonu patlayınca yetkililer harekete geçti. Hemen binadakiler tahliye edilirken yıkım endişesi ile binaya mühür vuruldu.
Ağrı Patnos Devlet Yolu Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıldı! Ağrı Patnos Devlet Yolu Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıldı! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ağrı-Hamur-Tutak-Patnos Devlet Yolu Açılış Töreni için düzenlenen konferans salonunda
SGK 620 bin liraya şehir merkezinde doğalgazlı 3+1 daire satıyor! SGK 620 bin liraya şehir merkezinde doğalgazlı 3+1 daire satıyor! Sosyal Güvenlik Kurumu SGK taşınmazları için peş peşe ilanlar yayımlamaya devam ediyor. Yükselen konut fiyatları nedeniyle ucuz ev sahibi olmak isteyen kişilerin yakından takip ettikleri ilanlarda yeni fırsatlar sunuldu.
Ankara Büyükşehir Belediyesi ihale ile konut ve arsa satıyor Ankara'nın göbeğinde 290 bin liraya ev sahibi olma fırsatı Ankara Büyükşehir Belediyesi ihale ile konut ve arsa satıyor 290 bin liraya ev sahibi olma fırsatı! Konut ve arsa fiyatlarının en yükseldiği iller arasında yer alan Ankara'da ucuz konut ve arsa yatırımı yapmak isteyen kişilere Ankara Büyükşehir Belediyesi belediyeden satılık konut ve arsa yatırımı yapma imkanı sundu.
Sektör içinden açıklama geldi konut olacak ofis sayısı verildi Sektör içinden açıklama geldi konut olacak ofis sayısı verildi Konut fiyatlarında yaşanan yükselişin önünü kesmek için açıklanan adımlardan biride boş ofislerin konuta dönüştürülmesi kararı olmuştu.
Cam balkon için emsal varsa izin almak şart mı? Cam balkon için emsal varsa izin almak şart mı? Apartmanlarda ve sitelerde cam balkon sorunu sıklıkla yaşanabiliyor. Cam balkon yaptırmaya karar verenler izin almak zorunda mı?
Ev sahibine bu bilgiyi vermeyen kiracılar evden çıkarılıyorlar! Ev sahibine bu bilgiyi vermeyen kiracılar evden çıkarılıyorlar! Ev sahipleri ile kiracılar arasında kurulan ilişkiye dair özel kurallar merak konusu ediliyor. Bazı durumlarda çok basit gibi görülen detaylar kiracının evden çıkarılması ile sonuçlanabiliyor.
İnşaat demiri ton fiyatları! İstanbul, Ankara, İzmir fiyat listeleri yenilendi! İnşaat demiri ton fiyatları! İstanbul, Ankara, İzmir fiyat listeleri yenilendi! İnşaat demiri fiyatlarında yükselişler ara vermeden devam ediyor. İstanbul, Ankara ve İzmir inşaat demiri fiyatları yenilendi.