Son Dakika Haberleri

10:59
EYT'de 3600 ve 5400 günle kısmi emekli olacaklara maaş avantajı! EYT'de 3600 ve 5400 günle kısmi emekli olacaklara maaş avantajı! EYT düzenlemesine dair kanun teklifinin TBMM Başkanlığına verilmesi beklenirken kısmi emeklilik ile alakalı alınan karar kamuoyuna yansımadı. EYT’de 3600 ve 5400 günle emeklilik koşulları nasıl olacak?
10:25
Haftanın son işlem gününün altın fiyatları belli oldu! Haftanın son işlem gününün altın fiyatları belli oldu! Haftanın son işlem gününde altın fiyatları merak ediliyor. Altın piyasasındaki son gelişmeler neler ve altın çeşitlerinin fiyatları ne kadar oldu?
09:52
BOTAŞ doğalgaz indirimlerini açıkladı! BOTAŞ doğalgaz indirimlerini açıkladı! Dünyada doğalgaz fiyatlarının düşmeye başlaması ile beraber Türkiye’de de doğalgaz indirimi açıklaması yapıldı. BOTAŞ 1 Şubat tarihinden itibaren geçerli olacak doğalgaz indirimlerini açıkladı.
09:30
Maliye Bakanlığı 260 bin sıfır kilometre otomobil satışını incelemeye aldı! Maliye Bakanlığı 260 bin sıfır kilometre otomobil satışını incelemeye aldı! Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın sıfır kilometre otomobil satışları hakkında inceleme başlattığı açıklandı. Stokçuluk ve haksız fiyat artışları soruşturulacak ve ihlal tespit edilmesi durumunda ağır yaptırımlar uygulanacak.
08:58
25 Bin TL ucuz ihtiyaç kredisi QNB Finansbank'ta! 25 Bin TL ucuz ihtiyaç kredisi QNB Finansbank'ta! İhtiyaç kredisi çekmek isteyenlere QNB Finansbank tarafından çok önemli bir fırsat verildi. Buna göre müşteriler aylık yüzde 1,39 faizle ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar.
08:39
0,69 faiz ile ev alırken bunu sakın yapmayın! Ev alana 100 Bin TL, satana 500 Bin TL ceza! 0,69 faiz ile ev alırken bunu sakın yapmayın! Ev alana 100 Bin TL, satana 500 Bin TL ceza! Yeni Evim kampanyası ile alakalı olarak yapılan düzenleme TBMM’de kabul edilerek yasalaştı. 0,69 faizle konut kredisi kullandırılarak vatandaşlar ev sahibi yapılacak. Yanlış beyan veren alıcıya da satıcıya da ağır cezalar verilecek.
07:56
Vedat Bilgin'den asgari ücrete ara zam ve EYT açıklamaları! Vedat Bilgin'den asgari ücrete ara zam ve EYT açıklamaları! Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin asgari ücrete yeni zammı ile EYT düzenlemesine dair yeni açıklamalarda bulundu.
22:19
Kuyumculardan gram altın fiyatı tahmini! Bu tarihte 1.450 TL olacak! Kuyumculardan gram altın fiyatı tahmini! Bu tarihte 1.450 TL olacak! Altın piyasasındaki fiyat hareketleri altın yatırımı yapanların altın fiyat tahminlerine olan ilgisini yükseltti. Altının nabzını tutan kuyumcular ise altın fiyat tahminlerini açıkladılar.
20:15
TOKİ piyangosu vuran iller açıklandı! Kurasız ev sahibi oldular! TOKİ piyangosu vuran iller açıklandı! Kurasız ev sahibi oldular! TOKİ’nin sosyal konut kura takvimi ile alakalı yeni bir güncelleme yapıldı. Kurum tarafından yapılan güncelleme ile bazı illerde kura çekilmeden vatandaşlar sosyal konut sahibi oldular.
18:15
Emeklilere bayram ikramiyesi jesti! Kulislerde 4.400 TL bombası patladı! Emeklilere bayram ikramiyesi jesti! Kulislerde 4.400 TL bombası patladı! Emeklilere dini bayramlar öncesinde ödenen emekli bayram ikramiyelerinde 2023 zammı merak edilirken AK Parti'den zam sinyali veren bir açıklama yapıldı. Emekliler 2023'te ne kadar bayram ikramiyesi alacaklar?
16:22
SGK açıkladı, cepler para dolacak! O kişilere 3 emekli maaşı birden bağlanacak! SGK açıkladı, cepler para dolacak! O kişilere 3 emekli maaşı birden bağlanacak! SGK tarafından bazı vatandaşlara 3 emekli maaşı birden bağlanıyor. Bu imkanı bilmeyen çoğu vatandaş almaları gereken ek emekli maaşlarından yararlanamıyorlar.
14:56
Ticaret Bakanlığı 91 Bin TL'ye Volkswagen Golf satıyor! Ticaret Bakanlığı 91 Bin TL'ye Volkswagen Golf satıyor! Ticaret Bakanlığı'nın ikinci el araç satışlarına devam ediliyor. E-ihale modeliyle satılan bu ikinci otomobiller araç satın almak isteyenler için ucuz araba alma yolu oldu.
14:26
İş Bankası bu ihtiyaç kredisini günde 15 TL taksitle veriyor! İş Bankası bu ihtiyaç kredisini günde 15 TL taksitle veriyor! Acil nakit ihtiyacı içerisinde olanlara İş Bankası çok cazip bir nakit olanağı sunuyor. Günde 21 TL taksit ödeyerek İş Bankası'ndan 15 Bin TL ihtiyaç kredisi alınabiliyor.
14:01
İnşaat demiri İstanbul, Ankara, İzmir ton fiyatları! İnşaat demiri İstanbul, Ankara, İzmir ton fiyatları! İnşaat demiri piyasasında yeni bir fiyat yükselişi trendi başladı. Fiyatlar yukarıya çıkarken taleplerde geniş bir daralma meydana geldi. İnşaat demiri fiyatlarında son durum ne?
13:34
2023 model Skoda Superb fiyat listesi belli oldu! 2023 model Skoda Superb fiyat listesi belli oldu! Skoda firmasının Türkiye’de en beğenilen otomobil modellerinden olan Skoda Superb’nin fiyat listesi güncellendi. Skoda Superb fiyatları ne kadar oldu?
13:04
60 metrekare prefabrik ev 29 Bin TL! Ucuz prefabrik ev yaptırma formülü! 60 metrekare prefabrik ev 29 Bin TL! Ucuz prefabrik ev yaptırma formülü! Prefabrik ev fiyatlarına dair çok sayıda vatandaş araştırma yaparken en uygun fiyat sorgulanıyor. Prefabrik ev yaptırmanın çok düşük maliyetli bir yolu var. Devlet desteği ile prefabrik evler sudan ucuz fiyata yaptırılabiliyor.
12:18
KKM hesaplarında faiz sistemi değişti! KKM hesaplarında faiz sistemi değişti! Merkez Bankası’ndan yeni bir Kur Korumalı Mevduat (KKM) hamlesi geldi. Yatırımcıların vazgeçtiği KKM’yi yeniden cazip hale getirecek düzenleme bankalara bildirildi.
11:48
Merkez Bankası'nın 2023 ve 2024 enflasyon tahminleri açıklandı! Merkez Bankası'nın 2023 ve 2024 enflasyon tahminleri açıklandı! Merkez Bankası 2023 yılının ilk enflasyon raporunu açıkladı. Merkez Bankası Başkanı Prof. Dr. Şahap Kavcıoğlu yaptığı sunum ile merkez Bankası’nın 2023 ve 2024 enflasyon tahminlerini açıkladı.
11:14
Akaryakıtta çifte indirim! Benzin ve motorin fiyatları değişiyor! Akaryakıtta çifte indirim! Benzin ve motorin fiyatları değişiyor! Akaryakıt fiyatlarında yine değişime gidildiği bildirildi. Benzine ve motorine gelen zamların ardından bugün çifte indirim yapılacağı açıklandı.
10:51
Gram altın fiyat rekorunu tazeledi! Gram altın fiyat rekorunu tazeledi! Altın piyasasında bugün de yükseliş hareketleri görülürken gram altın rekor fiyat seviyesini bir dama daha yukarıya taşıdı. Altın fiyatları ne kadar oldu?
10:31
Kredi muslukları açıldı! Vakıfbank, Ziraat ve Halkbank 75 Bin TL ucuz ihtiyaç kredisi duyurdu! Kredi muslukları açıldı! Vakıfbank, Ziraat ve Halkbank 75 Bin TL ucuz ihtiyaç kredisi duyurdu! Kamu bankaları nakit sıkışıklığı içerisinde olanlar için kredi musluklarını açma kararı aldılar. Buna göre Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası tarafından müşterilere düşük faizli 75 Bin TL ihtiyaç kredisi verilecek.
09:54
2. el araç alacaklara Vakıfbank bu taksitle 225 Bin TL taşıt kredisi veriyor! 2. el araç alacaklara Vakıfbank bu taksitle 225 Bin TL taşıt kredisi veriyor! İkinci el otomobil satın almak isteyenler için Vakıfbank kredi musluklarını açtı. Vakıfbank ikinci el otomobil satın alacak müşterilere düşük faizli ikinci el taşıt kredisi veriyor.
09:24
EYT'lilere yapılandırma ile taksit taksit emeklilik geliyor! EYT'lilere yapılandırma ile taksit taksit emeklilik geliyor! EYT yasası çıkmadan bazı EYT’lilere eksik primlerini çok avantajlı koşullarla tamamlama imkanı geliyor. Yapılandırma paketinden EYT’liler için çok önemli bir fırsat çıktı.
08:50
TOKİ Bursa, Denizli sosyal konut kura sonuçları 26 Ocak 2023! TOKİ Bursa, Denizli sosyal konut kura sonuçları 26 Ocak 2023! TOKİ sosyal konut kura sonuçları merak ediliyor. Denizli ve Bursa sosyal konut kuraları çekildi. TOKİ Bursa ve Denizli sosyal konut kura sonucu isim listeleri açıklandı mı?
08:27
Merkez Bankası dolar bozdurana destek ödemesi yapacak! Merkez Bankası dolar bozdurana destek ödemesi yapacak! Merkez Bankası tarafından dolar kuruna iki yeni müdahale daha yapıldı. Kararlar Resmi Gazete’de yayınlanırken döviz bozduranlar destek ödemesi alabilecekler.
07:51
TBMM'de kabul edilip yasalaştı! Konut kredisi çeken devlet desteği alacak! TBMM'de kabul edilip yasalaştı! Konut kredisi çeken devlet desteği alacak! TBMM Genel Kurulu’nda Yeni Konut Finansmanı Programı ile alakalı kanun teklifi kabul edilerek yasalaştı. Bazı vatandaşlara kamu bankaları üzerinden uygun faizli konut kredisi verilecek ve bu krediyi kullananlar devletten taksit desteği alacaklar.
22:23
Gram altın bu fiyata düşecek! İslam Memiş'ten fiyat uyarısı! Gram altın bu fiyata düşecek! İslam Memiş'ten fiyat uyarısı! Altın ve Para Piyasaları uzmanı İslam Memiş altın fiyatlarına ilişkin bir değerlendirme yaparak fiyatlarda düşüş beklediğini söyledi. Gram altının kaç TL’ye düşeceğini açıklayan İslam Memiş yatırımcıları uyardı.
21:22
2 gün sonra ATM'den kontrol etmeniz gerek! Vatandaşlara duyuruldu o ödemeler hesaplara yatırılıyor 2 gün sonra ATM'den kontrol etmeniz gerek! Vatandaşlara duyuruldu o ödemeler hesaplara yatırılıyor Türkiye'de milyonlarca vatandaşı yakından ilgilendiren sıcak gelişmeler arasında 27 Ocak Cuma günü itibariyle ödemelerin başlayacağı ifade edildi.
20:22
SGK bunu yapanların emekli maaşlarını kesip faiziyle geri istiyor! SGK bunu yapanların emekli maaşlarını kesip faiziyle geri istiyor! SGK tarafından emekli maaşlarına dair incelemeler arttırıldı. Yapılan incelemelere takılanların emekli maaşlarının kesilip yapılan tüm ödemelerin faiziyle geri istendiği bildirildi.
18:21
Nureddin Nebati açıkladı! Hükümetin dolar planı belli oldu! Nureddin Nebati açıkladı! Hükümetin dolar planı belli oldu! Hazine ve Maliye Bankanı Nureddin Nebati dolar kuru ile alakalı olarak yeni bir açıklama yaptı. Hükümetin dolar planı ortaya çıktı.