Son Dakika Haberleri

18:10
Cumhurbaşkanı Erdoğan zam beklentisini yükseltti! Asgari ücrete yapılacak zam yeniden hesaplandı! Cumhurbaşkanı Erdoğan zam beklentisini yükseltti! Asgari ücrete yapılacak zam yeniden hesaplandı! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın asgari ücret için Ocak ayında çok güçlü bir zam yapılacağını açıklaması beklentileri yükseltti. Peki asgari ücrete Ocak 2023’te ne kadar zam yapılacak. İşte en son zam hesaplamaları...
16:52
Memur ve emekli maaş zammı hesaplamaları! Ocak ayında maaşlara bu zamlar yapılacak! Memur ve emekli maaş zammı hesaplamaları! Ocak ayında maaşlara bu zamlar yapılacak! Memur ve emekli maaşlarına yapılacak olan Ocak 2023 zamları için hesaplamalar yapılmaya başlandı. Ünlü gazeteci Faruk Erdem memurların ve emeklilerin maaşlarına Ocak ayında ne kadar zam yapılabileceğini açıkladı.
15:37
Ünlü sosyal güvenlik uzmanı EYT'lileri uyardı! Bunu yaparsanız EYT ile emekli olamazsınız! Ünlü sosyal güvenlik uzmanı EYT'lileri uyardı! Bunu yaparsanız EYT ile emekli olamazsınız! EYT düzenlemesinde artık zaman oldukça daraldı. Aralık ayında yasalaşması beklenen bu düzenleme için EYT’liler emeklilik planlamalarını yapmaya başladılar. Sosyal Güvenlik Uzmanı Özgür Erdursun planlama yapan EYT’lilere çok kritik bir uyarıda bulundu.
14:59
Kamu işçilerine erken ücret artışı! İmzalar atıldı, daha yüksek ödeme yapılacak! Kamu işçilerine erken ücret artışı! İmzalar atıldı, daha yüksek ödeme yapılacak! Kamu işçilerine yapılacak olan zam için mesai erken başladı. Çalışma Bakanlığı ile sendikalar arasında anlaşma sağlandı. İlk zam ise kamu işçilerinin günlük yemek yardımı için yapıldı.
14:28
1, 2, 3 çocuklu ailelere 1.650 TL sosyal destek! Başvurusu onaylanan parasını PTT'den çekiyor! 1, 2, 3 çocuklu ailelere 1.650 TL sosyal destek! Başvurusu onaylanan parasını PTT'den çekiyor! Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yeni sosyal yardımlar devreye sokuldu. Sosyal ve Ekonomik Destek (SED) ödemeleri hakkında son dakika bilgileri merak ediliyor. Devlet tarafından ihtiyaç sahibi ailelere 1.650 TL SED ödemesi yapılacağı açıklandı.
14:01
Cüzdanında 5 TL olanlar dikkat! Bu 5 TL'ye 50 bin TL değer biçildi, sizde de olabilir! Cüzdanında 5 TL olanlar dikkat! Bu 5 TL'ye 50 bin TL değer biçildi, sizde de olabilir! Basım hatası paralar son dönemlerde oldukça kazançlı olabiliyorlar. Koleksiyoncuların büyük önem verdiği bu paralar farklı platformlarda satışa çıkarılıyorlar. Basım hatası olan 5 TL için 50 Bin TL fiyat biçiliyor.
13:21
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan memur, emekli, asgari ücret maaş zammı ve enflasyon açıklaması! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan memur, emekli, asgari ücret maaş zammı ve enflasyon açıklaması! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan TBMM’de AK Parti grup toplantısında bir konuşma yaptı. Ekonomi alanında açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan maaşlara zam yapılacağına dair ısrarını sürdürdü.
12:36
Gayrimenkul satışlarında yeni dönem! Hisseli konut, arsa satışları patladı! Gayrimenkul satışlarında yeni dönem! Hisseli konut, arsa satışları patladı! Hisseli konut satışlarında son dönemlerde artışlar olduğu kaydedildi. Özellikle yabancılar aldıkları hisseli konutlar ile Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı hakkı elde ediyorlar.
11:37
Kredi borçları yapılandırılıyor! İş Bankası, Yapı Kredi, QNB Finansbank duyurdu! Kredi borçları yapılandırılıyor! İş Bankası, Yapı Kredi, QNB Finansbank duyurdu! Kredi borçları ile alakalı olarak ödeme güçlüğü çekenler yapılandırma imkanlarını değerlendiriyorlar. Kredi, borçlarına yapılandırma var mı? kredi borçları hangi şartlarla yapılandırılabilir? Hangi bankalar kredi borçlarına yapılandırma imkanı veriyorlar?
11:14
Altın fiyatları için rekor tahmini! Selçuk Geçer açıkladı, ons ve gram altın uçacak! Altın fiyatları için rekor tahmini! Selçuk Geçer açıkladı, ons ve gram altın uçacak! Ünlü ekonomist Selçuk geçer altın fiyatlarına dair bir değerlendirme yaparak rekor beklentisini açıkladı. Ons ve gram altın fiyatlarının yükseleceğini söyleyen Selçuk Geçer altın yatırımcılarına da çok kritik bir uyarıda bulundu.
09:50
Akaryakıtta soluksuz zam yağmuru! Benzin ve motorin fiyatlarına bir zam daha geliyor! Akaryakıtta soluksuz zam yağmuru! Benzin ve motorin fiyatlarına bir zam daha geliyor! Akaryakıt fiyatlarına dün gece yarısından itibaren gelen zamların sıcaklığı soğumadan yeni bir zam haberi daha geldi. Akaryakıt sektörünün temsilcilerine göre bu gece yarısından itibaren hem benzinin hem de motorinin litre fiyatına yeni zamlar geliyor.
09:17
Emekli maaş promosyonları için yeni kararlar! En yüksek ödeme yapan banka değişti! Emekli maaş promosyonları için yeni kararlar! En yüksek ödeme yapan banka değişti! Emekli maaş promosyonu kampanyalarında güncellemeler aralıksız sürüyor. Bazı özel bankalar emekli maaş promosyonları için yeni kararlar aldılar. Peki emekli maaş promosyonu için en yüksek teklifi hangi banka veriyor?
08:42
Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı, Resmi Gazete'de yayınlandı! Acele kamulaştırma kararları belli oldu! Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı, Resmi Gazete'de yayınlandı! Acele kamulaştırma kararları belli oldu! Türkiye’nin çeşitli illerine farklı projelerin devam ettirilmesi amacıyla uygulanacak acele kamulaştırma kararları Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Hangi illerle acele kamulaştırma yapılacak?
08:07
Resmi Gazete'de yönetmelik yayınlandı! İmar Kanununda değişiklik yapıldı! Resmi Gazete'de yönetmelik yayınlandı! İmar Kanununda değişiklik yapıldı! Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan yönetmelik ile imar kanununda değişiklik yapıldı. İmar kanununun ek 7. maddesinin uygulama yönetmeliği değişti.
07:00
TOKİ ilk evim arsa başvurusu ne zaman başlayacak, 250 bin sosyal konut son başvuru tarihi nedir? TOKİ ilk evim arsa başvurusu ne zaman başlayacak, 250 bin sosyal konut son başvuru tarihi nedir? TOKİ 250 bin sosyal konut projesi başvurusu tüm hızı ile devam ederken son başvuru tarihi ile ilk evim arsa başvurusu tarihleri merak konusu olmuştu. Açıklama geldi.
00:57
Halkbank ikinci el ve sıfır taşıt kredisi aylık faizlerini değiştirdi! Halkbank ikinci el ve sıfır taşıt kredisi aylık faizlerini değiştirdi! Otomobil satın almak isteyenlere finansman destekleri Halkbank tarafından sağlanmaya devam ediliyor. Halkbank’ın taşıt kredisi aylık faiz oranları yüzde kaç oldu?
00:16
Akaryakıt fiyatları Petrol Ofisi, OPET, BP değişti! İstanbul, Ankara, İzmir benzin motorin fiyatları Akaryakıt fiyatları Petrol Ofisi, OPET, BP değişti! İstanbul, Ankara, İzmir benzin motorin fiyatları Akaryakıt fiyatlarına dair son fiyat listeleri merak ediliyor. İstanbul, Ankara, İzmir akaryakıt fiyatları ne kadar oldu? Petrol Ofisi, OPET, BP benzin, motorin fiyatları kaç TL?
23:39
Opel Mokka Ekim kampanyası! Faizsiz kredi ile bu fiyata satışa çıkarıldı! Opel Mokka Ekim kampanyası! Faizsiz kredi ile bu fiyata satışa çıkarıldı! Opel’in en çok satan modellerinden olan Opel Mokka için Ekim ayı kampanyası merak ediliyor. Opel Mokka Ekim ayı boyunca müşterilere hangi imkanlarla satılacak. İşte Opel Mokka için Ekim kampanyasının ayrıntıları...
23:07
İkinci el otomobiller ucuzlayacak mı? Sektör içinden fiyat tahminleri geldi! İkinci el otomobiller ucuzlayacak mı? Sektör içinden fiyat tahminleri geldi! İkinci el otomobillerin fiyatları düşecek mi? İkinci el otomobil fiyatlarına dair sektör içerisinde yeni değerlendirmeler yapıldı. İkinci el araçların fiyatları ucuzlayacak mı?
22:42
Dolar kuru 19 TL olacak! Selçuk Geçer kurun fırlayacağı zamanı açıkladı! Dolar kuru 19 TL olacak! Selçuk Geçer kurun fırlayacağı zamanı açıkladı! Dolar kurundaki son gelişmeleri yorumlayan Selçuk Geçer dolar kurunun ne zaman 19 TL olacağına dair tahminini açıkladı. İşte Selçuk Geçer’in en son dolar yorumu...
22:04
İnşaat demiri il il fiyat listeleri değişti! İnşaat demiri il il fiyat listeleri değişti! İnşaat demiri fiyatlarında yeni bir yükseliş hareketi başladı. İnşaat sektörünü zor durumda bırakacak yeni fiyat listeleri belli oldu. İnşaat demiri fiyatları ne kadar oldu?
21:33
EYT'de süre kararı belli oldu! Emeklilikte 5000, 7200, 9000 prim günü şartları netleşiyor! EYT'de süre kararı belli oldu! Emeklilikte 5000, 7200, 9000 prim günü şartları netleşiyor! EYT düzenlemesine dair bir ayrıntı daha belli oldu. EYT kanunu TBMM’de yasalaştıktan sonra başvuru için bir süre sınırı olacak mı? EYT başvuru süresine dair yapılan yasal düzenlemede son durum ne?
20:49
Kiracının eşyalarını dışarı atan ev sahibinin cezası nedir? Kiracının eşyalarını dışarı atan ev sahibinin cezası nedir? Ev sahipleri ile kiracılar arasında yaşanan bazı anlaşmazlıklar davalara konu olabiliyor. Peki mahkemeler kiracının eşyalarını dışarı atan ev sahibine ne ceza verir?
20:22
250 Bin TL'ye sıfır Seat Yeni Ibiza! ÖTV muafiyetli kampanya açıklandı! 250 Bin TL'ye sıfır Seat Yeni Ibiza! ÖTV muafiyetli kampanya açıklandı! Sıfır kilometre otomobil satın almak isteyenler ucuz fiyat arayışlarını sürdürüyorlar. Firmaların ÖTV muafiyetli araç satışları araştırılmaya devam ediliyor. Seat Yeni Ibiza için 250 Bin TL’lik ÖTV muafiyetli satış fiyatı açıklandı...
19:46
TOKİ'den sosyal konut açıklaması! Bunu sakın yapmayın diyerek uyarı yapıldı! TOKİ'den sosyal konut açıklaması! Bunu sakın yapmayın diyerek uyarı yapıldı! TOKİ’nin sosyal konut projesi ile alakalı olarak vatandaşların yoğun ilgisi devam ederken TOKİ’den bir son dakika uyarısı geldi. Vatandaşlara sakın yapmayın denilerek yayınlanan uyarıda çok kritik bir detay kamuoyuna açıklandı.
19:24
Emeklilere 10 Bin TL maaş promosyonu sürprizi! Ucuz kredi bonusuyla QNB Finansbank kampanyası! Emeklilere 10 Bin TL maaş promosyonu sürprizi! Ucuz kredi bonusuyla QNB Finansbank kampanyası! Emekli maaş promosyonu kampanyaları ile alakalı son dakika gelişmeleri yakından takip ediliyor. QNB Finansbank'ın emekli maaş promosyonu kampanyası yenilendi. İşte emeklilere sağlanan QNB Finansbank avantajları...
18:43
Türk müteahhitlerin bu yıl yurt dışında üstlendikleri proje sayısı açıklandı! Türk müteahhitlerin bu yıl yurt dışında üstlendikleri proje sayısı açıklandı! Türkiye’de inşaat sektörünün bu yılın ilk 9 ayında yurt dışında toplam 215 proje üstlendiği ve bu projelerin toplam bedelinin 8 milyar 690 milyon dolar olduğu açıklandı. Türk müteahhitlerin yurt dışı projelerine ilişkin kapsamlı rakamlar belli oldu.
18:18
Cumhurbaşkanı talimatı ile 20+20 zam formülü hesaplaması! Asgari ücrete ne kadar zam yapılacak? Cumhurbaşkanı talimatı ile 20+20 zam formülü hesaplaması! Asgari ücrete ne kadar zam yapılacak? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın asgari ücret zammına ilişkin talimat verdiği bildirildi. Yeni bir formül ile asgari ücret zammı belirlenecek. Ünlü sosyal güvenlik uzmanı bu yeni formül ile asgari ücrete ne kadar zam yapılacağını hesapladı. Asgari ücret kaç TL olacak?
17:30
Sıfır araç fiyatlarına Eylül'de almayanları pişman edecek Ekim zammı açıklandı! En ucuz 0 araba fiyatı kaç TL oldu? Sıfır araç fiyatlarına Eylül'de almayanları pişman edecek Ekim zammı açıklandı! En ucuz araba kaç TL Araç piyasası Ekim ayına son derece hızlı bir başlangıç yaparken peş peşe yapılan zamlar ağızları açık bıraktı. İndirim bekleyen vatandaş ters köşe oldu. En ucuz sıfır araba kaç TL oldu, araç fiyatlarına yeni zam geldi mi, son durum ne?
16:31
Ekim ayı emeklilere yaradı bankalar promosyon gazına bastı! İş Bankası, Garanti BBVA, Akbank, Yapı Kredi, TEB, QNB Finansbank emekli promosyonu rakamları İş Bankası, Garanti BBVA, Akbank, Yapı Kredi, TEB, QNB Finansbank emekli promosyonu rakamları Milyonlarca emekli Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank ve PTT emekli maaşı promosyonu müjdesi beklerken Ekim ayının ilk kampanya güncellemesini yine özel bankalar yaptı. En yüksek maaş promosyonu hangi bankada, promosyon uzatıldı mı, son başvuru tarihi ne zaman?