Gündem

Son anket sonuçları açıklandı! Erdoğan ve Kılıçdaroğlu rekabetinde son durum! Son anket sonuçları açıklandı! Erdoğan ve Kılıçdaroğlu rekabetinde son durum! 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimleri için araştırma şirketleri anket çalışması yapmaya devam ediyorlar. Son olarak MAK Danışmanlık Araştırma seçim anketi sonuçlarını açıkladı.
HDP Cumhurbaşkanı adayı kararını açıkladı! HDP Cumhurbaşkanı adayı kararını açıkladı! Emek ve Özgürlük İttifakı adına HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan açıklama yaparak Cumhurbaşkanlığı adayı çıkarmayacaklarını duyurdu.
Gökhan Zan ve Ünal Karaman İYİ Parti'ye katılıp milletvekili aday adayı oldular! Gökhan Zan ve Ünal Karaman İYİ Parti'ye katılıp milletvekili aday adayı oldular! Türk futbolundan siyaset dünyasına transfer başladı. Eski milli futbolculardan Gökhan Zan ile Trabzonspor’un efsane isimlerinden Ünal Karaman İYİ Parti’ye katılarak milletvekili aday adayı oldular.
Deprem riski düşük denilmişti! Deprem uzmanı uyardı, o ilde 6,6 şiddetinde deprem olabilir! Deprem riski düşük denilmişti! Deprem uzmanı uyardı, o ilde 6,6 şiddetinde deprem olabilir! Türkiye’de yaşanan deprem felaketinin ardından deprem uzmanları yeni deprem beklentilerini açıklamaya devam ediyorlar. Jeoloji Mühendisi Prof. Dr. Osman Bektaş deprem riski az olan Karadeniz için deprem uyarısında bulundu.
İstanbul iftar çadırı listesi 2023! Hangi ilçelerde ve semtlerde iftar çadırı var? İstanbul iftar çadırı listesi 2023! Hangi ilçelerde ve semtlerde iftar çadırı var? Ramazan ayının gelmesi ile beraber illerde kurulan iftar çadırlarının yerleri araştırma konusu oluyor. İstanbul’da nerelerde iftar çadırı kuruldu? İstanbul iftar çadırı adresleri neler? İlçe ilçe İBB ve Kızılay iftar çadırı yerleri nerede?
14 Mayıs seçimlerinde sandık görevlisi ücreti ne kadar olacak? 14 Mayıs seçimlerinde sandık görevlisi ücreti ne kadar olacak? 14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimlerinde sandık görevlisi olarak görev yapacakların alacakları ücretler merak ediliyor. Sandık görevlisi ücretleri belli oldu mu, ne kadar alacaklar?
YSK Cumhurbaşkanı adaylığı başvuruları reddedilenleri açıkladı! YSK Cumhurbaşkanı adaylığı başvuruları reddedilenleri açıkladı! Yüksek Seçim Kurumu (YSK) bir açıklama yaparak Cumhurbaşkanı adaylığı başvurusu reddedilenleri duyurdu. Bazı başvurular kabul edilmezken bazı başvuru sahiplerine de ek süre verilerek eksik belgelerini tamamlamaları istendi.
Sağlık Bakanlığı'ndan 42.500 personel alımı duyurusu! İşe alımlar nasıl yapılacak? Sağlık Bakanlığı'ndan 42.500 personel alımı duyurusu! İşe alımlar nasıl yapılacak? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca bakanlık bünyesinde 42.500 yeni personel alımı yapılacağını açıkladı. Yeni personel alımlarının hangi branşlarda ve kaç sayıda olacağı da belli oldu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu! 45 bin öğretmen ataması yapılacak! Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu! 45 bin öğretmen ataması yapılacak! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan atama bekleyen öğretmenler ile alakalı olarak sevindirici bir duyuru yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan 45 bin yeni öğretmen ataması yapılacağını duyurdu.
Et ve Süt Kurumu ile anlaşma imzalandı! Tarım Kredi kuşbaşı ve kıymayı bu fiyatlarla satacak! Et ve Süt Kurumu ile anlaşma imzalandı! Tarım Kredi kuşbaşı ve kıymayı bu fiyatlarla satacak! Et ve Süt Kurumu ile Tarım Kredi marketleri arasında anlaşma imzalandı. Ramazan ayında vatandaşlar ucuz fiyata kıyma ve kuşbaşı et alabilecekler. Tarım Kredi kaç TL’ye kıyma ve kuşbaşı satacak?
Depremde can kaybı sayısı yine arttı! AFAD Başkanı açıklama yaptı! Depremde can kaybı sayısı yine arttı! AFAD Başkanı açıklama yaptı! Kahramanmaraş’ta yaşanan deprem felaketinin ardından hayatını kaybedenlerin sayısı aradan haftalar geçmesine rağmen artmaya devam ediyor. AFAD Başkanı Yunus Sezer bir açıklama yaparak depremdeki can kaybı sayısını duyurdu.
Yeniden Refah Partisi'nin Cumhur İttifakı kararı belli oldu! Yeniden Refah Partisi'nin Cumhur İttifakı kararı belli oldu! Cumhur İttifakı’na katılmak için AK Parti ile görüşmeler yapan Yeniden Refah Partisi kararını açıkladı. Yeniden Refah Partisi seçimlere tek başına girme kararı aldı.