Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan Urfa'ya geliyor! Recep Tayyip Erdoğan Şanlıurfa mitingi ne zaman nerede saat kaçta? Cumhurbaşkanı Erdoğan Urfa'ya geliyor! Recep Tayyip Erdoğan Şanlıurfa mitingi ne zaman nerede? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Urfa'ya ne zaman gelecek sorusu yanıt buldu. 3 Aralık Cumhurbaşkanı Programı ile AK Parti Şanlıurfa programı da belirlenmiş oldu. Erdoğan Urfa mitingi nerede saat kaçta detayları...
Hafta sonu planı yapanlara Meteoroloji duyurdu Sibirya soğukları kar ve fırtına ile geliyor! Hafta sonu planı yapanlara Meteoroloji duyurdu Sibirya soğukları kar ve fırtına ile geliyor! Aralık ayının gelmesi ile beklenen Sibirya soğukları hakkında Meteoroloji Genel Müdürlüğü son dakika açıklaması yaptı. 3 Aralık 2022 MGM hava durumu günlük haftalık tahmin raporu yayımlandı.
Düzce'de deprem fırtınası sürüyor AFAD son dakika duyurdu Düzce yine sallandı! Düzce'de deprem fırtınası sürüyor AFAD son dakika duyurdu Düzce yine sallandı! Düzce peş peşe depremlerle sarsılmaya devam ederken AFAD son dakika deprem duyurusu yaptı Düzce'de yeni deprem oldu!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan atama ve görevden alma kararları Resmi Gazete'de! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan atama ve görevden alma kararları Resmi Gazete'de! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzaladığı Atama Kararları bugünkü Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe girdi.
Samsun Limanı'nda büyük patlama sonrası ilk video geldi patlamanın nedeni ne? Samsun Limanı'nda büyük patlama sonrası ilk video geldi patlamanın nedeni ne? Samsun büyük bir patlama sesi ile sarsılırken hemen hemen şehrin bütün bölgelerinden duyulan şiddetli gürültü sonrası büyük panik yaşandı. Samsun'da patlama nerede oldu, neden oldu, ölü ve yaralı var mı?
Pençe - Kilit Harekat bölgesinden acı haber! Bir uzman çavuş şehit oldu! Pençe - Kilit Harekat bölgesinden acı haber! Bir uzman çavuş şehit oldu! Milli Savunma Bakanlığı tarafından bir son dakika açıklaması yapılarak Pençe – Kilit Harekatı bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada yaralanan bir askerin şehit olduğunu duyurdu.
Sağlık Bakanlığı büro personeli alımı KPSS 4597 nitelik kodu nedir başvuru şartları neler? Sağlık Bakanlığı büro personeli alımı KPSS 4597 nitelik kodu nedir başvuru şartları neler? Sağlık Bakanlığı büro personeli alımı başvurusu için istenilen 4597 nitelik kodu başvuru formu doldurmak isteyen kişiler tarafından araştırılmaya başlandı. Peki, 4597 nitelik kodu nedir, ne işe yarar?
Fatih Portakal çok net diyerek duyurdu işte altılı masanın Cumhurbaşkanı Adayı! Fatih Portakal çok net diyerek duyurdu işte altılı masanın Cumhurbaşkanı Adayı! 2023 seçimlerine doğru takvim hızla ilerlerken Cumhur İttifakı adayını bir kere daha Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından duyurmuş gözler Millet İttifakı adayına çevrilmişti. Bu sene gözler 6'lı masa adayına çevrilmişti.
AK Parti kulisleri kabine değişikliği iddiaları ile kaynıyor istifalar peş peşe gelecek o bakanlar milletvekili olacak AK Parti kulisleri kabine değişikliği iddiaları ile kaynıyor o bakanlar milletvekili olacak iddiası! Seçimlere az bir süre kala kabine değişikliği kulisleri yine ısınmaya başlarken hükümete yakınlığı ile bilinen Abdülkadir Selvi yeni iddiaları ile bir kere daha gündemi salladı!
Kandilli ve AFAD son dakika deprem haberi geçti Düzce güne depremle uyandı İstanbul ve çevre iller sallandı! Kandilli ve AFAD son dakika geçti Düzce güne depremle uyandı İstanbul ve çevre iller sallandı! Düzce'den yeni deprem haberi gelirken bölgedeki sismik hareketlilik devam ediyor. Son dakika deprem haberi İstanbul başta olmak üzere yine pek çok ilde hissedildi.
7421 Vergi Usul Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Resmi Gazete'de yayımlandı! 7421 Vergi Usul Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Resmi Gazete'de! 26 Kasım 2022 tarihli Resmi Gazete ile yayımlanan 7421 Vergi Usul Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun yürürlüğe girdi.
MSB acı haberi duyurdu son dakika şehit haberi geldi! Pençe Kilit operasyonunda 1 askerimiz şehit düştü MSB acı haberi duyurdu son dakika şehit haberi geldi! Türkiye'nin yüreğine bir kere daha şehit ateşi düştü. Milli Savunma Bakanlığı son dakika duyurusu yaparak şehit haberi verdi.