Gündem

Pençe - Kilit Harekat bölgesinden acı haber! Bir uzman çavuş şehit oldu! Pençe - Kilit Harekat bölgesinden acı haber! Bir uzman çavuş şehit oldu! Milli Savunma Bakanlığı tarafından bir son dakika açıklaması yapılarak Pençe – Kilit Harekatı bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada yaralanan bir askerin şehit olduğunu duyurdu.
Sağlık Bakanlığı büro personeli alımı KPSS 4597 nitelik kodu nedir başvuru şartları neler? Sağlık Bakanlığı büro personeli alımı KPSS 4597 nitelik kodu nedir başvuru şartları neler? Sağlık Bakanlığı büro personeli alımı başvurusu için istenilen 4597 nitelik kodu başvuru formu doldurmak isteyen kişiler tarafından araştırılmaya başlandı. Peki, 4597 nitelik kodu nedir, ne işe yarar?
Fatih Portakal çok net diyerek duyurdu işte altılı masanın Cumhurbaşkanı Adayı! Fatih Portakal çok net diyerek duyurdu işte altılı masanın Cumhurbaşkanı Adayı! 2023 seçimlerine doğru takvim hızla ilerlerken Cumhur İttifakı adayını bir kere daha Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından duyurmuş gözler Millet İttifakı adayına çevrilmişti. Bu sene gözler 6'lı masa adayına çevrilmişti.
AK Parti kulisleri kabine değişikliği iddiaları ile kaynıyor istifalar peş peşe gelecek o bakanlar milletvekili olacak AK Parti kulisleri kabine değişikliği iddiaları ile kaynıyor o bakanlar milletvekili olacak iddiası! Seçimlere az bir süre kala kabine değişikliği kulisleri yine ısınmaya başlarken hükümete yakınlığı ile bilinen Abdülkadir Selvi yeni iddiaları ile bir kere daha gündemi salladı!
Kandilli ve AFAD son dakika deprem haberi geçti Düzce güne depremle uyandı İstanbul ve çevre iller sallandı! Kandilli ve AFAD son dakika geçti Düzce güne depremle uyandı İstanbul ve çevre iller sallandı! Düzce'den yeni deprem haberi gelirken bölgedeki sismik hareketlilik devam ediyor. Son dakika deprem haberi İstanbul başta olmak üzere yine pek çok ilde hissedildi.
7421 Vergi Usul Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Resmi Gazete'de yayımlandı! 7421 Vergi Usul Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Resmi Gazete'de! 26 Kasım 2022 tarihli Resmi Gazete ile yayımlanan 7421 Vergi Usul Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun yürürlüğe girdi.
MSB acı haberi duyurdu son dakika şehit haberi geldi! Pençe Kilit operasyonunda 1 askerimiz şehit düştü MSB acı haberi duyurdu son dakika şehit haberi geldi! Türkiye'nin yüreğine bir kere daha şehit ateşi düştü. Milli Savunma Bakanlığı son dakika duyurusu yaparak şehit haberi verdi.
AK Parti'nin iki numaralı ismi canlı yayında duyurdu işte Cumhurbaşkanı Erdoğan ve partisinin son oy oranı! AK Partinin iki numaralı ismi canlı yayında duyurdu Cumhurbaşkanı Erdoğan ve partisinin son oy oranı Partilerin 2023 yılı seçim çalışmaları resmen başlatılırken AK Parti'nin son oy oranı bizzat AK Parti Tanıtım ve Medyadan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ tarafından açıklandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan son oy oranı yüzde kaç?
Balkanların Nostradamus'u Baba Vanga'nın 2023 kehanetleri ortaya çıktı yeni felaketler kapıda! Balkanların Nostradamus'u Baba Vanga'nın 2023 kehanetleri ortaya çıktı yeni felaketler kapıda! Bugüne kadar pek çok kehaneti çıkan ve 2022 senesinde yaptığı kehanetlerinde de nokta atışlar yapan dünyanın en ünlü kahini Baba Vanga'nın 2023 kehanetleri ortaya çıktı.
Banyo Bataryası mı Arıyorsunuz? Bunlara Dikkat Edin! Banyo Bataryası mı Arıyorsunuz? Bunlara Dikkat Edin! Banyo bataryası satın alırken birkaç detaya dikkat edilmesi, satın alınan üründen memnun kalmanızı da sağlar.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Beşar Esad ile ne zaman, nasıl görüşeceğini açıkladı! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Beşar Esad ile ne zaman, nasıl görüşeceğini açıkladı! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 2023 Haziran seçimleri öncesinde Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad ile bir görüşme yaparak el sıkışacağı iddia edildi. Bu iddiayı ortaya atan kişinin ise Cumhurbaşkanı Erdoğan’a çok yakın bir gazeteci olması dikkat çekti.
Düzce'de şiddetli deprem, AFAD açıkladı! Binalar hasar gördü, yaralılar tedavi altına alındı! Düzce'de şiddetli deprem, AFAD açıkladı! Binalar hasar gördü, yaralılar tedavi altına alındı! AFAD Deprem Dairesi tarafından yapılan açıklamalara göre Düzce’nin Gölyaka ilçesinde şiddetli bir deprem meydana geldi. Deprem neticesinde bazı binalarda hasarlar meydana gelirken panik nedeniyle yaralanan vatandaşlar tedavi altına alındılar. Gelişmelere dair resmi açıklamalar ardı ardına yapıldı.