Gündem

Türkiye güne yeni vahşet haberi ile uyandı! Müge Anlı'da aranılan 3 yaşındaki çocuğun cesedi evdeki derin dondurucudan çıktı Müge Anlı'da aranılan 3 yaşındaki çocuğun cesedi evdeki derin dondurucudan çıktı Ne yazık ki Türkiye dün Bağcılar'da yaşanan cinayetin şokunu üzerinden atamazken bugünde 3 yaşındaki Lina Nazlı bebeğin vahşice öldürülmesi ile sarsıldı. Lina Nazlı Erbay bulundu mu, kim öldürdü, cesedi nerede bulundu?
Mersin'de polisevine terör saldırısı! Araç patladı, silahlı çatışma çıktı! Mersin'de polisevine terör saldırısı! Araç patladı, silahlı çatışma çıktı! Mersin’in Mezitli ilçesinde patlama ve silah seslerinin duyulması büyük bir paniğe neden oldu. Mersin’de ne oldu, terör saldırısı mı var? İşte Mersin’de yaşanan olayların ayrıntıları...
DOGE nedir? Ne zaman ortaya çıktı? DOGE nedir? Ne zaman ortaya çıktı? Dogecoin, espri amaçlı geliştirilmiş bir kripto para olmasına karşın, geniş bir yatırımcı topluluğuna ulaşmayı başarmış bir coin’dir.
Kabine bugün toplanıyor! Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta, kabinede hangi konular masada? Kabine bugün toplanıyor! Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta, kabinede hangi konular masada? EYT müjdesi, kamu bankalarından yeni kredi kampanyası, TOKİ projesi ve yeni sosyal yardım desteği müjdesi gibi çok sayıda düzenlemenin konuşulacağı kabine toplantısı için tarih ve saat belli oldu. İşte merak edilen detaylar...
Annesini öldüren zanlı evi ateşe verdi vahşi cinayet kan dondurdu Annesini öldüren zanlı evi ateşe verdi vahşi cinayet kan dondurdu İstanbul Bağcılar'da yaşanan cinayet okuyanların kanını dondurdu. Uyuşturucu bağımlısı olduğu iddia edilen kişi annesini vahşi bir şekilde öldürürken cinayet sonrası yaşananlar akıllara durgunluk verdi.
Bülent Arınç'tan AK Parti'ye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sert eleştiriler! Bülent Arınç'tan AK Parti'ye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sert eleştiriler! AK Parti’nin kurucularından olan TBMM eski başkanı Bülent Arınç yaptığı sivri çıkışlarına bir yenisini daha ekledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve AK Parti’ye eleştiriler yapan Bülent Arınç altılı masa yorumu ile de çok konuşulacak açıklamalara imza attı.
2022 KPSS Alan Bilgisi soru ve cevapları açıklandı mı? ÖSYM soruları ve cevapları yayınladı mı? 2022 KPSS Alan Bilgisi soru ve cevapları açıklandı mı? ÖSYM soruları ve cevapları yayınladı mı? ÖSYM tarafından düzenlenen 2022 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Alan Bilgisi üçüncü oturumu bugün yapıldı. Sınava katılan adaylar KPSS alan bilgisi soruları yayınlandı mı sorusunun cevabını araştırıyorlar. KPSS alan bilgisi soru kitapçığı ve cevap anahtarı yayınlandı mı?
Son anket sonuçları gündeme bomba gibi düştü! Kararsızlar kararını verdi partilerin oy oranları sil baştan değişti Son anket sonuçları gündeme bomba gibi düştü! Kararsızlar kararını verdi oy oranları değişti 2023 genel seçimi ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri için belirlenen tarih yaklaşıyor! Bu pazar seçim olsa kim kazanır, partilerin son oy oranı yüzde kaç, hangi parti önde?
Herkes sirozdan öldüğünü sanıyordu! İlber Ortaylı Atatürk'ün gerçek ölüm sebebi nedir açıkladı Herkes sirozdan öldüğünü sanıyordu! İlber Ortaylı Atatürk'ün gerçek ölüm sebebi nedir açıkladı Mustafa Kemal Atatürk'ün ölüm nedeni hakkında yeni bir açıklama da Tarihçi ve akademisyen Prof. Dr. İlber Ortaylı tarafından yapıldı. Atatürk neden öldü, ölüm sebebi ne, hastalığı neydi?
SON DAKİKA: Çin'de darbe mi oldu, 24 Eylül 2022 Çin ordusu yeni askeri darbe söylentisi doğru mu? SON DAKİKA: Çin'de darbe mi oldu, 24 Eylül 2022 Çin ordusu yeni askeri darbe söylentisi doğru mu? Çin'de askeri darbe olacağı iddiası gündemi salladı. Peki, Çin'de darbe mi oldu, askeri darbe iddiaları doğru mu, darbe mi oluyor, yeni bir askeri darbe mi olacak?
Apartmanda gürültü kavgası cinayetle bitti! 2 kişi öldü 1 kişi ağır yaralı Apartmanda gürültü kavgası cinayetle bitti! 2 kişi öldü 1 kişi ağır yaralı Balıkesir'de aynı binada oturan komşular arasında gürültü nedeniyle çıktığı iddia edilen tartışma kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüştü. Ne yazık ki baba ve 17 yaşındaki oğlu cinayete kurban gitti.
Af yasası 2022 var mı, çıkacak mı? AK Parti'den açıklama yapıldı! Af yasası 2022 var mı, çıkacak mı? AK Parti'den açıklama yapıldı! Türkiye’de çok sayıda hükümlünün ve onların yakınlarını ilgilendiren 2022 af yasası ile alakalı olarak AK Parti’den açıklama yapıldı. 2022 af yasası var mı? Af yasası çıkacak mı? Af yasası çıkarsa kimleri kapsayacak?