Sur Yapı Antalya'da 0,69 faizli krediye ek yüzde 25 indirim kampanyası! Sur Yapı Antalya'da 0,69 faizli krediye ek yüzde 25 indirim kampanyası! Türkiye’nin önde gelen inşaat firmalarından olan Sur Yapı’nın Antalya’daki devasa projesi ile Yeni Evim kampanyasına dahil olduğu bildirildi. 15 yıl vadeli kredi desteği ile Sur Yapı Antalya’dan ev sahibi olunabilecek.
550 konutluk Benesta Acıbadem Üsküdar'da yükseliyor! 550 konutluk Benesta Acıbadem Üsküdar'da yükseliyor! Ev sahibi olmak isteyenler güncel konut projelerini araştırıyorlar. İstanbul konut projeleri arasında yer alan Benesta Acıbadem ile alakalı bilgiler merak ediliyor.
Tahincioğlu Gayrimenkul 2023 yılında yeni konut projesine başlayacağı lokasyonları açıkladı! Tahincioğlu Gayrimenkul 2023 yılında yeni konut projesine başlayacağı lokasyonları açıkladı! Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından 2023 yılında yapılması planlanan projelere dair açıklama yapıldı. Buna göre şirket tarafından farklı lokasyonlarda yeni konut projelerine başlanması planlanıyor.
Barbaros48 konut projesi ile Beşiktaş'a 2 milyarlık yatırım Barbaros48 konut projesi ile Beşiktaş'a 2 milyarlık yatırım İstanbul'da konut projesi arayan kişilere yönelik olarak 2 milyar liralık yatırım ile Barbaros48 konut projesi hayata geçiriliyor. Boğaz manzaralı proje karma konut projesi olarak inşa edilecek.
Eston Şehir Koru için kampanya açıklandı! 60 ay vade ve sıfır faiz! Eston Şehir Koru için kampanya açıklandı! 60 ay vade ve sıfır faiz! İstanbul Bahçeşehir konut projesi olan Estonşehir Koru için yeni bir kampanya başlatıldığı bildirildi. Projede ev sahibi olmak isteyenlere 60 ay vade ve sıfır faiz imkanı veriliyor.
İstanbul'da lüks ve doğa Yeni Levent konut projesi ile bir araya geliyor! İstanbul'da lüks ve doğa Yeni Levent konut projesi ile bir araya geliyor! DAP Gayrimenkul Geliştirme İstanbul’da Emlak Konut güvencesi ile country hayat tarzını sağlıklı ev konseptiyle birleştirdi. Yeni Levent projesi ile İstanbul’un merkezinde çok farklı bir konut projesine imza atılıyor.
Ankara'da 2024 teslim konut projesi arayanlara Natura Ovacık konut projesi Ankara'da 2024 teslim konut projesi arayanlara Natura Ovacık konut projesi Ankara konut projeleri arayan kişilere yönelik olarak yeni satış duyurusu geldi. 2024 teslim konut projesi Natura Ovacık satışa sunuldu.
2.280 konutluk Tema İstanbul 2 konut projesinden en son bilgiler! 2.280 konutluk Tema İstanbul 2 konut projesinden en son bilgiler! Tema İstanbul 2 konut projesine ilişkin son bilgiler araştırılıyor. Tema İstanbul 2 konut türleri ve ev fiyatları belli oldu mu?
Emlak Konut Yeni Fikirtepe konut projesinde 0.99 vade farkı ile yeni etap satışı başladı Emlak Konut Yeni Fikirtepe konut projesinde 0.99 vade farkı ile yeni etap satışı başladı İstanbul'da kentsel dönüşüm projelerinin en sorunlu ilerlediği bölgeler arasında yer alan Fikirtepe'de Emlak Konut devreye girmiş ve 11 bin konutluk dev bir dönüşüm projesine imza atılmıştı.
Mahkeme imar planını iptal etti! Limonlu Bahçe Konakları projesinde yeni gelişme! Mahkeme imar planını iptal etti! Limonlu Bahçe Konakları projesinde yeni gelişme! İstanbul’un önemli konut projelerinden birisi olarak gösterilen Limonlu Bahçe Konakları projesinin imar planlarının iptal edildiği bildirildi.
İzmir 35 Narlıdere konut projesinde ev fiyatları belli oldu! İzmir 35 Narlıdere konut projesinde ev fiyatları belli oldu! İzmir konut projeleri hakkında kapsamlı bilgiler sorgulanıyor. İzmir 35 Narlıdere projesinde konut fiyatları ne kadar?
Göktürk Konutları projesinde 2+1 ve 3+1 evler satışa çıktı! Göktürk Konutları projesinde 2+1 ve 3+1 evler satışa çıktı! İstanbul’un konut projelerinden olan Göktürk Konutları ile alakalı olarak yeni gelişmeler merak ediliyor. Göktürk Konutları projesinde hangi tip konutlar bulunuyor?