İzmir Çeşme'ye yeni proje! Mistral GYO 56 milyon TL ödedi tapuyu aldı İzmir Çeşme'ye yeni proje! Mistral GYO 56 milyon TL ödedi tapuyu aldı Mistral GYO, İzmir Çeşme projesi için önemli bir sürece daha tamamladı ve tapusunu aldı. Şirketin açıklaması KAP üzerinden yapıldı.
Doğa ile konforu buluşturan konut projesi Tan Urla'da konut fiyatları ne kadar? Doğa ile konforu buluşturan konut projesi Tan Urla'da konut fiyatları ne kadar? İzmir konut projeleri ile alakalı olarak araştırmalar devam ediyor. İzmir’in seçkin konut projeleri arasında yer alan Tan Urla konut projesi ile alakalı merak edilen bilgiler açıklandı. Tan Urla konut projesinde ev fiyatları ne kadar?
Emerald Grand Deluxe projesinde 1+1, 2+1, 3+1 daire fiyatları ne kadar? Emerald Grand Deluxe projesinde 1+1, 2+1, 3+1 daire fiyatları ne kadar? Antalya’nın önemli konut projelerinden birisi olarak gösterilen Emerald Grand Deluxe projesine dair detaylar merak ediliyor. Emerald Grand Deluxe projesinde daire fiyatları ne kadar? Emerald Grand Deluxe konut projesi ne zaman teslim edilecek?
İzmir Has Evler konut projesinde 2+1 ve 3+1 dairelerin fiyatları ne kadar? İzmir Has Evler konut projesinde 2+1 ve 3+1 dairelerin fiyatları ne kadar? İzmir Çiğli’de bulunan konut projelerinden Has Evler konut projesine dair geniş çaplı bilgiler merak ediliyor. İzmir Has Evler konut projesinde ev fiyatları belli oldu.
467 konutluk Alya Konakları Merkez Efendi Projesi'ne başlandı! 467 konutluk Alya Konakları Merkez Efendi Projesi'ne başlandı! BOSS4 Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, Alya Konakları Merkez Efendi Projesi ile alakalı açıklamalarda bulunarak projedeki son süreçler hakkında kamuoyuna bilgi verdi.
Banka yok faiz yok Sinpaş Koru Aura yüzde 10 peşinat kalanı 72 ay taksitle satışta Banka yok faiz yok Sinpaş Koru Aura yüzde 10 peşinat kalanı 72 ay taksitle satışta İstanbul Ümraniye konut projeleri arasında yer alan Sinpaş Koru Aura konut projesinde yeni fırsat kampanyası başladı. Sinpaş Koru Aura konut fiyatları ne kadar, kaç TL, ne zaman teslim edilecek?
Emlak Konut'un dev projesi Göktürk Toplu Konut için ÇED kararı çıktı! Emlak Konut'un dev projesi Göktürk Toplu Konut için ÇED kararı çıktı! Ziraat Bankası’nın Demirören Grubuna verdiği krediye karşılık aldığı Kemer Country’nin golf sahalarına yapılacak proje için Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) süreci tamamlandı. Emlak Konut GYO tarafından yapılacak Emlak Konut Göktürk Toplu Konut projesi için “ÇED gerekli değildir” kararı verildi.
TOKİ ve Emlak Konut güvencesi ile yapılan Evora İzmir'de konut fiyatları ne kadar? TOKİ ve Emlak Konut güvencesi ile yapılan Evora İzmir'de konut fiyatları ne kadar? İzmir’de yapımı devam eden konut projesi Evora İzmir ile alakalı olarak ayrıntılı bilgiler merak ediliyor. Evora İzmir’de konut fiyatları ne kadar? Evora İzmir projesinde inşa edilen konutların özellikleri nelerdir? Evora İzmir nerede yapılıyor?
İstanbul'un en gözde projelerinden Naturia Kemer'de villa fiyatları ne kadar? İstanbul'un en gözde projelerinden Naturia Kemer'de villa fiyatları ne kadar? İstanbul’da en dikkat çeken konut projeleri arasında yer alan Naturia Kemer ile alakalı fiyatlardan konut tiplerine kadar çok sayıda detay araştırma konusu oluyor. Peki Naturia Kemer projesinde konut fiyatları ne kadar?
2023 teslim konut projeleri arayanlara Kanal Ankara ile komşu Oksijen Oran projesi! 2023 teslim konut projeleri arayanlara Kanal Ankara ile komşu Oksijen Oran projesi! Türkiye'de konut fiyatlarının en çok yükseldiği illerin başında yer alan Ankara'da 2023 teslim konut projesi arayan kişiler için Oksijen Oran projesi konut fiyatları ile öne çıktı.
Ankara'da 217 konutluk Beytepe 1923 projesinde ev fiyatları ne kadar? Ankara'da 217 konutluk Beytepe 1923 projesinde ev fiyatları ne kadar? Ankara’nın merak edilen konut projelerinden olan Beytepe 1923 hakkında merak edilen bazı konular araştırılıyor. Beytepe 1923 konut projesi nerede yapılıyor, konut teslimleri ne zaman, konut fiyatları ne kadar?
Karmar Sakura konut projesinde 2+1, 3+1, 4+1 evlerin fiyatları ne kadar? Karmar Sakura konut projesinde 2+1, 3+1, 4+1 evlerin fiyatları ne kadar? Karmar İnşaat tarafından İstanbul’da Basın Ekspres bölgesinde yapımı sürek Karmar Sakura konut projesine ilişkin ayrıntılar merak ediliyor. Karmak Sakura konut projesinin özellikleri nelerdir? Bu projede konut fiyatları ne kadar?