Finans

SGK açıkladı, cepler para dolacak! O kişilere 3 emekli maaşı birden bağlanacak! SGK açıkladı, cepler para dolacak! O kişilere 3 emekli maaşı birden bağlanacak! SGK tarafından bazı vatandaşlara 3 emekli maaşı birden bağlanıyor. Bu imkanı bilmeyen çoğu vatandaş almaları gereken ek emekli maaşlarından yararlanamıyorlar.
Ticaret Bakanlığı 91 Bin TL'ye Volkswagen Golf satıyor! Ticaret Bakanlığı 91 Bin TL'ye Volkswagen Golf satıyor! Ticaret Bakanlığı'nın ikinci el araç satışlarına devam ediliyor. E-ihale modeliyle satılan bu ikinci otomobiller araç satın almak isteyenler için ucuz araba alma yolu oldu.
İş Bankası bu ihtiyaç kredisini günde 15 TL taksitle veriyor! İş Bankası bu ihtiyaç kredisini günde 15 TL taksitle veriyor! Acil nakit ihtiyacı içerisinde olanlara İş Bankası çok cazip bir nakit olanağı sunuyor. Günde 21 TL taksit ödeyerek İş Bankası'ndan 15 Bin TL ihtiyaç kredisi alınabiliyor.
2023 model Skoda Superb fiyat listesi belli oldu! 2023 model Skoda Superb fiyat listesi belli oldu! Skoda firmasının Türkiye’de en beğenilen otomobil modellerinden olan Skoda Superb’nin fiyat listesi güncellendi. Skoda Superb fiyatları ne kadar oldu?
KKM hesaplarında faiz sistemi değişti! KKM hesaplarında faiz sistemi değişti! Merkez Bankası’ndan yeni bir Kur Korumalı Mevduat (KKM) hamlesi geldi. Yatırımcıların vazgeçtiği KKM’yi yeniden cazip hale getirecek düzenleme bankalara bildirildi.
Merkez Bankası'nın 2023 ve 2024 enflasyon tahminleri açıklandı! Merkez Bankası'nın 2023 ve 2024 enflasyon tahminleri açıklandı! Merkez Bankası 2023 yılının ilk enflasyon raporunu açıkladı. Merkez Bankası Başkanı Prof. Dr. Şahap Kavcıoğlu yaptığı sunum ile merkez Bankası’nın 2023 ve 2024 enflasyon tahminlerini açıkladı.
Akaryakıtta çifte indirim! Benzin ve motorin fiyatları değişiyor! Akaryakıtta çifte indirim! Benzin ve motorin fiyatları değişiyor! Akaryakıt fiyatlarında yine değişime gidildiği bildirildi. Benzine ve motorine gelen zamların ardından bugün çifte indirim yapılacağı açıklandı.
Gram altın fiyat rekorunu tazeledi! Gram altın fiyat rekorunu tazeledi! Altın piyasasında bugün de yükseliş hareketleri görülürken gram altın rekor fiyat seviyesini bir dama daha yukarıya taşıdı. Altın fiyatları ne kadar oldu?
Kredi muslukları açıldı! Vakıfbank, Ziraat ve Halkbank 75 Bin TL ucuz ihtiyaç kredisi duyurdu! Kredi muslukları açıldı! Vakıfbank, Ziraat ve Halkbank 75 Bin TL ucuz ihtiyaç kredisi duyurdu! Kamu bankaları nakit sıkışıklığı içerisinde olanlar için kredi musluklarını açma kararı aldılar. Buna göre Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası tarafından müşterilere düşük faizli 75 Bin TL ihtiyaç kredisi verilecek.
2. el araç alacaklara Vakıfbank bu taksitle 225 Bin TL taşıt kredisi veriyor! 2. el araç alacaklara Vakıfbank bu taksitle 225 Bin TL taşıt kredisi veriyor! İkinci el otomobil satın almak isteyenler için Vakıfbank kredi musluklarını açtı. Vakıfbank ikinci el otomobil satın alacak müşterilere düşük faizli ikinci el taşıt kredisi veriyor.
EYT'lilere yapılandırma ile taksit taksit emeklilik geliyor! EYT'lilere yapılandırma ile taksit taksit emeklilik geliyor! EYT yasası çıkmadan bazı EYT’lilere eksik primlerini çok avantajlı koşullarla tamamlama imkanı geliyor. Yapılandırma paketinden EYT’liler için çok önemli bir fırsat çıktı.
Merkez Bankası dolar bozdurana destek ödemesi yapacak! Merkez Bankası dolar bozdurana destek ödemesi yapacak! Merkez Bankası tarafından dolar kuruna iki yeni müdahale daha yapıldı. Kararlar Resmi Gazete’de yayınlanırken döviz bozduranlar destek ödemesi alabilecekler.