Toki

TOKİ'den 50 ilde çekilişsiz kurasız arsa satışı ilanı! TOKİ'den 50 ilde çekilişsiz kurasız arsa satışı ilanı! TOKİ ilk evim arsa projesi kura çekilişleri tüm hızı ile devam ederken Ankara, İstanbul ve İzmir'in de aralarında yer aldığı 50 ilde açık artırma ile arsa satışı yapılacağı ilan edildi.
79 ilde yaşayan milyonlarca kişiye ödenecek! Başvurusu olanlar 500 TL para iadesi çekecek 79 ilde yaşayan milyonlarca kişiye ödenecek! Başvurusu olanlar 500 TL para iadesi çekecek Bakan Kurum tarafından yapılan açıklama ile 79 ilde işlemlerin tamamlandığı ifade edilerek başvuru sahiplerine para iadesi yapılacağı duyuruldu.
İstanbul TOKİ Tuzla kuraya hak kazananlar kabul edilenler isim listesi 2023 İstanbul TOKİ Tuzla kuraya hak kazananlar kabul edilenler isim listesi 2023 İstanbul TOKİ Tuzla kuraya hak kazananlar kabul edilenler isim listesi 2023 belli oldu. 
TOKİ Ağrı Karabük Kars Nevşehir Tunceli Iğdır Uşak Trabzon arsa kura çekilişi sonuçları TOKİ Ağrı Karabük Kars Nevşehir Tunceli Iğdır Uşak Trabzon arsa kura çekilişi sonuçları TOKİ 16 Mart 2023 Perşembe günü kura çekilişi sonuçları ile İstanbul Tuzla konut projesi ve Ağrı, Karabük, Kars, Nevşehir, Tunceli, Iğdır, Uşak ve Trabzon illeri arsa kura çekilişi sonuçları bugün belirleniyor.
TOKİ İstanbul Tuzla kura çekimi sonuçları isim listesi 2023! TOKİ İstanbul Tuzla kura çekimi sonuçları isim listesi 2023! İstanbul TOKİ Tuzla evleri kura çekimi için beklenen gün geldi. 16 Mart 2023 tarihli kura çekiliş ile noter huzurunda 20.920 konut için hak sahipleri belirlenecek.
TOKİ Konya arsa kura çekilişi sonuçları isim listesi 2023 belirlendi TOKİ Konya arsa kura çekilişi sonuçları isim listesi 2023 belirlendi Konya TOKİ arsa çekiliş için beklenen gün geldi! 15 Mart 2023 Çarşamba günü yapılacak olan kura çekimi ile TOKİ Konya arsa kura çekimi yapılarak hak sahipleri belirleniyor.
TOKİ'den alınan alt gelir grubu sosyal konut projeleri kiraya verilebilir mi? TOKİ'den alınan alt gelir grubu sosyal konut projeleri kiraya verilebilir mi? Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından satışa sunulan alt gelir grubu sosyal konutlar için en çok yanıt aranan soruların başında bu evlerin satış ve kiralama işlemleriyer almaktadır.
TOKİ Tekirdağ Süleymanpaşa Saray Ayaspaşa Muratlı Hayrabolu Mahallesi kura çekilişi sonuçları 2023 TOKİ Tekirdağ Süleymanpaşa Saray Ayaspaşa Muratlı Hayrabolu Mahallesi kura çekilişi sonuçları 2023 Tekirdağ Süleymanpaşa Zafer, Saray Ayaspaşa, Muratlı, Hayrabolu Kahya, Çerkezmüsellim Mahallesi TOKİ evleri kura çekilişi sonuçları isim listesi 2023 için beklenen gün geldi.
Son dakika! TOKİ 250 bin sosyal konut İstanbul kura çekilişi takvimi 2023 açıklandı Son dakika! TOKİ 250 bin sosyal konut İstanbul kura çekilişi takvimi 2023 açıklandı TOKİ 250 bin sosyal konut projesinde büyük bir heyecanla beklenen İstanbul kura çekilişi tarihleri takvimi açıkladı. İstanbul Tuzla, Çatalca, Silivri Selimpaşa, Arnavutköy, Başakşehir, Esenler kura çekilişi tarihleri belli oldu.
TOKİ Tekirdağ Çorlu kura çekilişi sonuçları 2+1 ve 3+1 isim listesi 2023 TOKİ Tekirdağ Çorlu kura çekilişi sonuçları 2+1 ve 3+1 isim listesi 2023 Tekirdağ Çorlu TOKİ kura çekiliş sonuçları isim listesi 2023 için beklenen gün geldi. 13 Mart 2023 tarihli kura çekilişi sonuçları e-Devlet sorgulama ekranı haberimizde...
TOKİ Aydın Afyon Bingöl Erzincan Isparta ve Kırşehir müstakil arsa kura çekilişi sonuçları 2023 TOKİ Aydın Afyon Bingöl Erzincan Isparta ve Kırşehir müstakil arsa kura çekilişi sonuçları 2023 Toplu Konut İdaresi TOKİ arsa kura çekilişi sonuçları isim listesi 2023 için bugün sıra Aydın, Afyon, Bingöl, Erzincan, Isparta ve Kırşehir illerine geldi.
İzmir Dikili ve Tire 2+1 3+1 kura çekilişi sonuçları isim listesi 2023 sorgulama ekranı İzmir Dikili ve Tire 2+1 3+1 kura çekilişi sonuçları isim listesi 2023 sorgulama ekranı TOKİ İzmir 2023 kura çekilişi sonuçları için bugün Dikili ve Tire sosyal konut projesi ile sona eriyor. Dikili ve Tire TOKİ evleri kura çekilişi sonuçları isim listesi sorgulama ekranı haberimizde!