İş Bankası, İNG Bank Ve QNB Finansbank'tan Borç Transferi Kredisi Sürprizi! İşte 50 Bin TL Kredi İçin İstenen Taksitler!

İş Bankası, İNG Bank Ve QNB Finansbank'tan Borç Transferi Kredisi Sürprizi! İşte 50 Bin TL Kredi İçin İstenen Taksitler!
Kredi borçları ile baş edemeyenlere bazı bankalar tarafından borç transferi kredisi veriliyor. Borç transferi kredisi hangi bankalardan, hangi şartlarla çekilebilir?

Türkiye'de yaşanan ekonomik gelişmeler vatandaşların borçlarını ödemeleri konusunda büyük sıkıntılar içerisinde kalmalarına neden oluyor. Özellikle geçmişten gelen kredi borçları kriz ortamında insanların belini doğrultmalarını engelleyen en önemli neden oluyor. Bir yandan aylık giderlerini karşılamakta zorlanan vatandaşlar diğer taraftan da kredi borçlarını ödemede aksamalar yaşamaya başladılar. Bu ciddi bir finansal kriz olurken bazı bankalar müşterilere özel kampanyalarla çözüm imkanı sunuyorlar.

BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ NEDİR?

Borç transferi kredisi son dönemlerde sıklıkla merak edilen bir bankacılık ürünü olmaya başladı. Herkes borç transferi kredisinin ne olduğunu merak ediyor. Esasında bankalar borç transferi kredisi adı altında müşterilere ihtiyaç kredisi veriyorlar. Yalnız bu verilen kredi sadece müşterinin diğer bankalara olan kredi borçlarının kapatılmasında kullanılıyor. Hatta kredi olarak verilen tutar müşterinin eline hiç geçmiyor. bankadan bankaya göndeirlerek kredi borcu kapatılıyor. Müşteriler ise açılan yeni kredi hesabı ile kredi borçlarını hem bir araya toparlama hem de daha kolay ödeme imkanı buluyorlar.

KREDİ BORCU ÖDENMEZSE NE OLUR?

Kredi borçlarının ödenmemesi kişisel bir finansal kaosa sürüklenme ile sonuçlanmaktadır. Bankalar kredi borçlarını ödemeyen müşteriler hakkında yasal süreç başlatabiliyorlar. Bu yasal süreç de müşterinin borcunun katlanması ile sonuçlanıyor. Buna bir de icra, avukatlık masrafları gibi ek masraflar da yükleniyor. Bununla da kalınmıyor müşteri kara listeye giriyor ve herhangi bir bankadan yeni kredi çekmesi veya kredi kartı çıkarması hatta kredi kartı limit arttırması imkansız hale geliyor.

İŞ BANKASI BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ KAMPANYASININ MALİ ŞARTLARI NELERDİR?

İş Bankası tarafından müşterilere sağlanan borç transferi kredisi imkanı ile verilen finansal destek için detaylar araştırılıyor. Müşterilerin farklı bankalara olan kredi borçları yeni bir kredi hesabı açılarak İş Bankası'na taşınabiliyor. Bu kredinin aylık faizinin ne kadar olduğu ise müşteriye göre değişmektedir. Ancak İş Bankası genellikle ihtiyaç kredisi maliyeti ile borç transferi kredisi vermektedir. İş Bankası da şu anda aylık yüzde 1,90 faizle ihtiyaç kredisi imkanı sağlamaktadır.

QNB FİNANSBANK BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ KAMPANYASININ MALİ ŞARTLARI NELERDİR?

İş Bankası, İNG Bank Ve QNB Finansbank'tan Borç Transferi Kredisi Sürprizi! İşte 50 Bin TL Kredi İçin İstenen Taksitler!

QNB Finansbank müşterilerine de borç transferi kredisi imkanı sağlanıyor. Müşteriler 36 aya kadar vade ile bu krediyi kullanıp farklı bankalara olan kredi borçlarını kapatabiliyorlar. Bu kredi için müşteriye özel faiz oranı uygulanıyor. Ancak ihtiyaç kredisi faiz oranları genellikle geçerli oluyor. Aylık yüzde 1,79'dna başlayan faizle müşteriler ANB Finansbank'tan borç transferi kredisi çekebiliyorlar.

İNG BANK BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ KAMPANYASININ MALİ ŞARTLARI NELERDİR?

İş Bankası, İNG Bank Ve QNB Finansbank'tan Borç Transferi Kredisi Sürprizi! İşte 50 Bin TL Kredi İçin İstenen Taksitler!

İNG Bank'tan borç transferi kullanmak isteyen müşterilere bu imkan verilmektedir. Bu doğrultuda diğer bankalara olan kredi borçları İNG Bank'a taşınmaktadır. Müşteriler AYlık yüzde 2,14'ten başlayan faizlerle bu krediyi çekebiliyorlar. Bu kapsamda 36 ay vadeli 50 Bin TL borç transferi kredisi aylık 2.145 TL taksitle kullanılabiliyor.

Emlak365.com