Şekerbank Bonus Kredi Kartı Alanlara, İlk Alışverişte Koşulsuz Şartsız 75 TL Hediye Para Verecek

Şekerbank Bonus Kredi Kartı Alanlara, İlk Alışverişte Koşulsuz Şartsız 75 TL Hediye Para Verecek
Kredi kartı Ramazan ayı kampanyaları tüm hızı ile devam ederken, Şeker Bonus kampanyası ile koşulsuz şartsız 75 TL bonus para hediye edeceğini açıkladı.

Ramazan ayına özel olarak bankaların kredi kartı kampanyaları büyük bir hızla devam ederken Şekerbank Bonus Kredi Kartı alan kişilere dev kampanyayı açıkladı. Açıklanan kampanya kapsamında Bonus Kredi Kartı almak isteyen kişilerin Şekerbank'ı tercih etmeleri durumunda ilk alışverişlerine özel olarak 75 TL hediye edileceği ilan edildi.

Şeker Bonus dünyasına katılan yeni müşterilere özel olarak düzenlenen kampanyada Hoş Geldin Bonus ödemesi yapılacağı ilan edildi. Kredi kartı başvurusu yapan ve onay alan kişilere özel olarak sunulan kampanya kapsamında şifresini alan kişilerin ilk alışverişlerine özel 75 liraya kadar bonus para kazanmalarına olanak sağlanacak.

ŞEKERBANK BONUS KREDİ KARTI ALANLARA 75 TL PARA HEDİYE EDECEK!

Düzenlenen kampanya hakkında Şeker Kart , Memursen Bonus , Ticari Kart ve Ek kartlar hariç olmak üzere Bonus Kredi Kartı alan kişilere 75 liralık bonus para kazanma imkanı sunuldu. Şekerbank Bonus kredi kartı alan kişilere özel olarak sunulan kampanyada kredi kartını alan ve şifresini alır almaz ilk alışverişin yapan kişilere 75 TL bonus para yüklemesi yapılacak.

Şekerbank Bonus Kredi Kartı Alanlara, İlk Alışverişte Koşulsuz Şartsız 75 TL Hediye Para Verecek

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin bonus para yüklemesi 180 gün içerisinde yapılacak. Bonus para yüklemesi yapıldıktan sonra banka SMS ile müşterilerine bilgi verecek. Bonus para kredi kartı başvurusu tüm Şekerbank şubeleri ve internet sitesi üzerinden yapılabilecek. Kredi kartı onayı alan kişiler kartlarını teslim aldıktan sonra şifre işlemlerini tamamlayarak harcama yapmaları durumunda 75 TL bonus para kazanacaklar.

Haber Kaynağı: Emlak365.com