120 Ay Vade 0.79 Kar Payı Oranıyla Satılık Dairelerin Fiyat Listesi

Türkiye Finans Katılım Bankası kendisine ait olan daireler için 0.69 oranla finansman sağlar. Bankanın sağladığı finansman ile satışı yapılacak konutların listesini derledik.

Emlak Haberleri 02.09.2021 - 16:21 02.09.2021 - 16:21 Mustafa KARAGÖZ

Banka gayrimenkullerinin satışı kapsamında en önemli avantajlardan bir tanesi bankaların kendilerine özel sundukları konut kredisi ve konut finansmanı oranları. Her banka kendi gayrimenkul satışına özel olanaklar sunarken en büyük kampanya Türkiye Finans Katılım Bankası’nda. 

0.69 KAR PAYI ORANI – EN DÜŞÜK ORANLI KAMPANYA

Türkiye Finans Katılım Bankası’nın ilan ettiği yüzde 0.69 kar payı oranlı kampanya en düşük kar payı oranına sahip kampanya konumunda. Vatandaşlar için çok düşük oranlarla finansman sağladığını ilan eden banka iki farklı seçenek sunuyor. Bankaya ait olan evlerden alacak olanlar için sunulan olanaklara bakıldığında müşteriler 60 ay ve 120 ay vadeli finansman kullanabilecekler. Banka gayrimenkulü alımlarında;

60 ay vadeli Türkiye Finans Katılım Bankası finansmanı kullanacaklar için uygulanacak kar payı oranı yüzde 0.69 olacak. 

120 ay vadeli konut finansmanı kullanmak isteyenler için ise Türkiye Finans Katılım Bankası yüzde 0.79 kar payı oranı ile finansman verecek. 

100.000 TL ÜZERİNDEN İNCELEYİN

Güncel konut kredisi faiz oranlarına bakıldığında şart olmadan herkes için sağlanan en düşük faiz oranı yüzde 1.37 seviyesinde yer alıyor. Kamu ve bazı özel bankaların sağladığı konut kredisi özelliklerine bakıldığında örnek ödeme planı şekilde olacak. 

* Yüzde 1.37 faiz oranıyla 100.000 TL 120 ay vadeli ödeme planıyla 205 bin TL olarak ödenir. Ödemeler aylık 2.334 TL taksitle yapılır. 

* Ancak yüzde 0.79 kar payı oranıyla 120 ay vadeli konut finansmanı kullanımında toplam geri ödeme 155 bin TL olacak. Aylık taksit tutarı ise 1292 TL olacak. 

GÜNCEL KONUT SATIŞ LİSTESİ

Türkiye Finans Katılım Bankası’nın satış listesinden daire alarak kendi evinin sahibi olmak isteyenler için banka farklı platformlar üzerinden satış ilanlarını duyuruyor. Bankanın resmi sitesinde yer alan satış ilanlarının bir bölümünü ise sizlerle aşağıda aktarıyoruz. İşte bazı güncel Türkiye Finans Katılım Bankası konut satışları ve ilk teklif fiyatları. 

Türkiye Finans Katılım Bankası konut satışı 3Türkiye Finans Katılım Bankası konut satışı 2Türkiye Finans Katılım Bankası konut satışı 1

Yukarıda yer alan listedeki konutların tamamını incelemek isteyen yada bankanın sunduğu olanaklardan faydalanarak ev sahibi olmak isteyenler ilk olarak Türkiye Finans Katılım Bankası’nın resmi sitesine erişim sağlayacaklar. Teklifleri inceleyecek olanlar başvuru yapmak isterlerse başvurularını ister şube bankacılığından ister internet bankacılığından yapabilecekler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@