3 Devlet Bankasından Sıfır Faizli Kredi Kampanyası! Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası Faizsiz İhtiyaç Destek Kredileri

Kredi çekmek isteyen kişiler için kamu bankaları faizsiz kredi kampayaları başlattı. Ziraat Bankası faizsiz kredi veriyor mu, Vakıfbank N11 dijilat kredi, Halkbank faizsiz kredi 2021 kampanyaları!

Finans 18.10.2021 - 10:16 18.10.2021 - 10:24 Gülcan Özer

Devlet bankalarının kredi kampanyaları peş peşe açıklandı. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından farklı alanlarda faizsiz kredi destekleri başladı. Vakıfbank faizsiz ihtiyaç kredisi verirken Ziraat Bankası faizsiz köye dönüş kredisi, Halkbank ise faizsiz esnaf kredisi ve girişimci kredisi paketlerini duyurdu. 

Kamu bankaları devlet destekli kredi paketleri ile öne çıkarken bankalardan kredi çekmek isteyen kişilere yönelik faizsiz kredi destekleri kampayaları da hız kazandı. Akbank hoşgeldin kredisi ile 5 bin liraya kadar faizsiz kredi desteği sağlarken Fibabanka ise Carrefour alışveriş kredisi ile faizsiz destek kredisi vereceğini açıklamıştı. Kamu bankaları da faizsiz kredi yarışına katıldı ve paketlerini güncelledi. 

ZİRAAT BANKASI FAİZSİZ KREDİ VERİYOR MU, KÖYÜMDE YAŞAMAK İÇİN BİR SÜRÜ NEDENİM VAR PROJESİ 2021 BAŞVURULARI SÜRÜYOR MU?

Faizsiz kredi veren bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası köye dönüş kredisi olarak ta anılan Köyümde Yaşamak İçin Bir Sürü Nedenim Var" projesi 2021 başvurularını kabul etmeye devam ediyor. Sıfır faizli olarak verilen kredi paketinde 84 ay vadeli ve ilk 1 senesi ödemesiz dönemli olmak üzere 250 bin liraya kadar verilen kredi paketinde başvurular Tarım ve Orman Bakanlığı İl / İlçe müdürlükleri üzerinden kabul ediliyor. ziraat-bankası-köyümde-yaşamak-için-bir-sürü-nedenim-var-projesi-ekim-2021

Yukarıda yer alan haritadaki kırmızı renge boyalı illerde havyancılık kredisi olarak verilen kredi paketinde küçükbaş hayvancılık desteği olarak köyünde koyun beslemek isteyenlere devlet teşvikli, faizsiz kredi desteği sağlanıyor. 

HALKBANK ESNAF KREDİSİ 2021 VE KADIN GİRİŞİMCİLİK KREDİ PAKETLERİ İLE FAİZSİZ DESTEK KREDİSİ VERİYOR! 

Bir diğer kamu bankası olan Halkbank ise hem esnaf kredisi paketinde hem de kadın girişimcilere destek kredisi paketleri ile sıfır faizli destek kredileri veriyor. Kredi paketinden yararlanmak isteyen kişiler için farklı çok sayıda seçenek bulunuyor. 

halkbank-esnaf-kredisi-ekim-2021-kampanyası

Faizsiz kredi paketleri hakkında açıklama yapan Halkbank Genel Müdürlü Osman Arslan "Kadın girişimcilerimiz ayrıca, Hazine ve Maliye Bakanlığı destekli sıfır faizli kredilerden de faydalanabilmektedir. Örneğin; genç kadın girişimci, esnaf ve sanatkarlarımız için 100.000 TL limitli;  en az 1 yıllık ustalık belgesine sahip kadın girişimci, esnaf ve sanatkarlarımız içinse 225.000 TL limitli, sıfır faizli kredi kullanma imkanı sunuyoruz" 225 bin liraya kadar faizsiz kredi desteği sağlayacaklarını ilan etmişti. 

vakıfbank-n11-dijital-alışveriş-kredisi

VAKIFBANK N11 DİJİTAL KREDİ İLE FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ VERİYOR!

Bir diğer kamu bankası olan Vakıfbank ise Vakıfbank müşterisi olan kişilere N11 alışverişlerinde 5 bin liraya kadar 6 ay vadeli olmak üzere faizsiz alışveriş kredisi vereceğini ilan etti. Vakıfbank faizsiz ihtiyaç kredisi başvuruları N11 üzerinden yapılabilecek. Ödeme yaparken ödeme sayfasında anında dijital kredi ile öde butonuna basılması yeterli olacak. Bu sayede isteyen kişiler 5 bin liraya kadar faizsiz 6 ay vadeli kredi kullanırken isteyen kişiler ise daha uzun vadeli düşük faizli kredi paketinden yararlanabilecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@