Antalya Konut Projeleri

Ev Satın Almak İsteyenlere  Peşinatsız Ara Ödemesiz 0.69 Faizle Senetle Satılık Konut Projeleri Ev Satın Almak İsteyenlere Peşinatsız Ara Ödemesiz 0.69 Faizle Senetle Satılık Konut Projeleri Sur yapı konut projeleri için yeni bir konut kampanyası başlattı. Yeni kampanya kapsamında peşinatsız ara ödemesiz konut satışı yapacağını duyurdu. 0.69 faiz oranı ile satılık konut projeleri listesi haberimizde!
Sur Yapı Antalya Projesinde 0.69 Vade Oranı İle Taksitle Konut Satışı Başladı! Sur Yapı Antalya Projesinde 0.69 Vade Oranı İle Taksitle Konut Satışı Başladı! Türkiye'nin en büyük kentsel dönüşüm projeleri arasında yer alan Sur Yapı Antalya projesi için 0.
Sur Yapı Antalya Yüzde 15 Peşinat ve 175 Bin Liradan Başlayan Fiyatlarla Satışa Devam Ediyor! Sur Yapı Antalya Yüzde 15 Peşinat ve 175 Bin Liradan Başlayan Fiyatlarla Satışa Devam Ediyor! Antalya'nın en büyük kentsel dönüşüm projesi Sur Yapı Antalya projesinde hem satışlar hem de kampanyalar tüm hızı ile devam ediyor.
Sur Yapı Antalya Projesinde Şimdi Al 1 Sene Sonra Öde Kampanyası Başladı! Sur Yapı Antalya Projesinde Şimdi Al 1 Sene Sonra Öde Kampanyası Başladı! Antalya'nın en büyük kentsel dönüşüm projesine imza atan Sur Yapı Antalya projesi için yeni bir kampanya başladı. Şimdi al 1 sene öde konut kampanyası!
Antalya Vali Konakları 2. Etap Satışta! Antalya Vali Konakları 2. Etap Satışta! Antalya konut projeleri arasında yer alan Antalya Vali Konakları konut projesi için 2. etap satışları sürüyor. Konut fiyatları ve teslim tarihi haberimizde!
Sur Yapı Antalya Konut Projesi Ev Fiyatları Sur Yapı Antalya Konut Projesi Ev Fiyatları 0.98 konut kredisi anlaşmalı konut projeleri arasında yer alan Sur Yapı 25 bin lira peşinatla Antalya'da ev sahibi yapmaya devam ediyor. Detaylar haberimizde...
Menderes Türel Sur Yapı Antalya Kepez Santral Konut Projesi Şantiyesini Ziyaret Etti Menderes Türel Sur Yapı Antalya Kepez Santral Konut Projesi Şantiyesini Ziyaret Etti Antalya Büyükşehir Belediyesi Menderes Türel Antalya'nın en büyük kentsel dönüşüm projesi olan Sur Yapı Kepez şantiyesini ziyaret etti.
Sur Yapı Antalya Konut Projesi Son Durum Ne? Sur Yapı Antalya Konut Projesi Son Durum Ne? Sur Yapı Antalya konut projesi büyük bir hızla yükselmeye devam ediyor. Proje hakkındaki son dakika gelişmeleri ve son durum bilgileri haberimizde...
Vali Konakları 2 Konut Projesi 316 Bin Liradan Başlayan Fiyatlarla Satışta Vali Konakları 2 Konut Projesi 316 Bin Liradan Başlayan Fiyatlarla Satışta 2019 teslim Antalya konut projeleri arasında yer alan Vali Konakları 2 projesi cazip fiyat ve ödeme seçenekleri ile satışta...
Sur Yapı Antalya Son Durum Ne? Sur Yapı Antalya Son Durum Ne? Antalya'nın tartışmasız en büyük konut projelerinden birine imza atan Sur Yapı projenin son görsellerini yayımladı. Peki, son durum ne?
Sur Yapı Peşinatsız 60 Ay Taksitle Satışlarına Devam Ediyor Sur Yapı Peşinatsız 60 Ay Taksitle Satışlarına Devam Ediyor Sur Yapı satışına devam ettiği için konut projeleri için "altın gibi kampanya" sloganı ile cazip fırsatlar sunuyor. 5'i bir yerde adı verilen kampanya yoğun ilgi görüyor.
Panorama Park Antalya Konut Projesi Detayları ve Fiyat Listesi Panorama Park Antalya Konut Projesi Detayları ve Fiyat Listesi Panorama Park Antalya konut projesi için satışlar tüm hızı ile devam ediyor. Proje hakkında tüm merak edilenlerin detayları haberimizde...