Sur Yapı Antalya Projesi

Türkiye'nin en büyük inşaat markalarından biri olan Sur Yapı Antalya'da başlattığı Sur Cadde projesi ile adından söz ettirmeye devam ediyor.
Sur Yapı Antalya Projesi

Türkiye'nin en büyük inşaat markalarından biri olan Sur Yapı Antalya'da başlattığı Sur Cadde projesi ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

Antalya Sur Cadde Nerede?Antalya'da yeni bir Antalya kuruluyor sloganı ile satışa sunulan Sur Cadde projesi için lansman öncesi fiyat avantajları tüm hızı ile devam ediyor. Tamamlandığı anda 70 bin kişiye ev sahipliği yapacak dev proje etaplar halinde satışa sunulacak. Tamamlandığında içerisinde metrosu, teknokenti, alışveriş caddeleri ve okulları bile olacak proje kısa sürede konut satın alan kişilerin yatırımlarını geri döndürecek kapasitesi ile ilgi görüyor. İlk olarak Sur Yapı Turkuaz etabı satışa çıkarılırken konut fiyatları için lansman öncesi avantajları devam ediyor.Sur Yapı Antalya Projesi Ne Zaman Bitecek?Sur Yapı son derece büyük bir proje olması nedeni ile teslimatları etaplar halinde yapacak. Her yeni etap satışa sunulduğunda Sur Yapı Antalya teslim tarihi için yeni açıklamada bulunacak. Sur Yapı Antalya Turkuaz etabı kapsamında üretilen 1.105 adet konut ise 2020 yılının Eylül ayında teslim edilmeye başlanacak.Sur Cadde Fiyat ListesiSur Yapı Antalya Turkuaz Projesi için fiyat seçeneklerini 137 bin lira sınırına çekerken Sur Yapı Cadde projesi kapsamında 1+1 daireler ve ofisler satışa sunuluyor. Projeden yararlanmak isteyen kişilerin ödemeleri gereken fiyatlar ise seçmiş oldukları daire tipi ve ofis tipine göre belirleniyor. Sur Yapı fiyat listesi ve kişiye özel ödeme planı seçenekleri Sur yapı satış ofisi tarafından paylaşılıyor.Emlak365.com