Aracını Değiştirmek İsteyenlere İş Bankası Faizsiz / 0.99 Faizli Araç Kredisi Kampanyası Başlattı!

İş Bankası araç kredisi kampanyası başladı. Başlatılan kampanya ile ikinci el ve sıfır araç almak isteyenlere sıfır faizli ya da 0.99 faizle araç kredisi kredisi kullanma imkanı sunuldu.

Finans 08.11.2021 - 14:46 08.11.2021 - 14:51 Gülcan Özer

2021 yıl sonuna doğru sıfır araba markalarının yıl sonu kampanyaları yavaş yavaş açıklanmaya başlarken araba fiyatları daha da artmadan araç almak isteyenler için bankalar da kampanyalarını duyurdu. Bu bankalardan biri de İş Bankası oldu.

İş Bankası taşıt kredisi kampanyası kapsamında araba sahibi olmak isteyen müşterilerine "Peşin ödemeli 0 km taşıt kredisi fırsatı" sundu. 22 Kasım 2021 tarihine kadar devam edecek olan kampanya kapsamında sıfır araç almak isteyenlere faizsiz taşıt kredisi kullanma imkanı sunuldu. 

İŞ BANKASI FAİZSİZ TAŞIT KREDİSİ MÜJDESİ GELDİ! 

İş Bankası resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan kampanya duyurusu ile araba sahibi olmak isteyen ancak yeterli nakit para birikimi olmayan kişilere kredi müjdesi geldi. Yapılan duyuru ile peşin faiz ödemeli  faizsiz ya da peşin faiz ödemeli  yüzde 0,99 faiz oranı ile kredi verileceği ilan edildi. Peşin faiz tutarı kredi tutarından düşülmekte böylece faizsiz kredi kullanımı sağlanmaktadır. 

iş bankası taşıt kredisi kampanyası

Faizsiz araç kredisi çekmek isteyen kişiler için yapılan faiz indirimi sonrasında aylık taksit tutarı 24 ay vadeli 50 bin lira taşıt kredisi paketinde aylık taksit ödeme tutarı 2 bin 406,70 TL olarak gerçekleşecek. Ancak bu kred ipaketinden yararlanmak için 10 bin 155 TL peşin faiz tutarı ödemesi yapılması gerekecek. 

İkinci kredi paketinde ise yani yüzde 0,99 faiz oranı ile araç kredisi çekmek için ise 3 bin 780 TL peşin faiz tutarı ödemesi yapılması istenecek. Bu şekilde 24 ay vadeli 50 bin TL taşıt kredisi paketinde aylık taksit tutarı 2 bin 406 TL olarak gerçekleşecek. 

iş bankası taşıt kredisi-2

İŞ BANKASI TAŞIT KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

İş Bankası araç kredisi çekmek isteyen kişiler başvurularını İş Bankası internet sitesi ve mobil şube uygulaması üzerinden yapabilecekleri gibi kendilerine en yakın İş Bankası şubeleri üzerinden de yapabilecekler. İş Bankası araç kredisi başvurusu için satın alınacak olan araca ait proforma fatura ile kredi çekecek olan kişinin kimliği ile başvuru yapması yeterlidir. Kredi başvurusu onaylanan kişilere aynı gün kredi kullandırımı gerçekleştirilerek talep etmiş olduğu araç kredisi ödemesi yapılmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@