Doları Bilmişti, Bitcoin İçin Tahminini Açıkladı! Remzi Özdemir Amerika Fişini Çekecek, Bitcoin Çökecek Dedi

Dolar tahminleri ile adından söz ettiren Remzi Özdemir bitcoin için korkutan uyarıda bulundu. Bitcoin çöker mi, düşer mi, ne zaman düşecek, yükseliş sürer mi, yükselecek mi?

Finans 10.01.2022 - 10:56 10.01.2022 - 10:57 Gülcan Özer

Doları bilen adam olarak anılan Remzi Özdemir, son dönemin en çok konuşulan yatırım araçları arasında yer alan Bitcoin son dönemde yaşadığı sert düşüş nedeni ile yatırımcılarını tedirgin etmişti. 2021 senesinin başında yaşadığı büyük yükseliş ve çıkışla yatırımcısının yüzünü güldüren Bitcoin, yaşanan dalgalanma etkisi ile yıl sonunda düşüşe geçmişti. 

2021 yıl sonunda kan kaybetmeye başlayan kripto paralar bu düşüşü 2022 yılına da taşırken Bitcoin ve Ethereum başta olmak üzere pek çok kripto para düşüş yaşamıştı.

REMZİ ÖZDEMİR SON DAKİKA BİTCOİN YORUMU: BİTCOİN NE OLUR, DÜŞÜŞ SÜRECEK Mİ?

Yeniçağ TV'nin You Tube kanalında yayımlanan Finans programına katılan Remzi Özdemir dolar, borsa ve altın fiyatları hakkında yorum yaparken bitcoin yorumları ile de gündeme bomba gibi düştü. Remzi Özdemir Amerika'nın güçlü Bitcoin'e izin vermeyeceğini savunarak "Biliyorsunuz bu piyasada büyük yatırımcıları balina olarak adlandırıyorlar. Balinalar küçük balığı yutacak mı?

remzi özdemir bitcoin yorum

Borsa oyunlarında daha önce küçük balıklar balinayı parçalamıştı. Gerçi ben onun da gerçek olmadığını, büyüklerin bir oyunu olduğunu düşünüyorum. Bitcoin ve diğer sanal paralara gelirsek benim şahsi fikrim onlarda büyük bir çöküş bekliyorum. Çok ciddi bir anlamda çöküş bekliyorum. 

Çünkü sanal paralar için her ne kadar geleceğin parası densede ben buna inanmıyorum. Bir noktada Amerika'nın da bu çılgınlığa bir dur demesini bekliyorum. Her zaman söylediğim bir şey var. Referans para birimi dolardır. Bitcoin'in aşırı değerlenmesi doların işine gelmez. Referans para olarak Bitcoin bir alternatif olabilir. Amerika sanal paranın fişini çekebilir. Çok dikkatli olmalarını tavsiye ediyorum" diyerek yatırımcıları uyardı. 

bitcoin bugün kaç dolar

BUGÜN 1 BİTCOİN KAÇ DOLAR OLDU, BİTCOİN'DE YÜKSELİŞ BAŞLADI MI?

Bitcoin kurunda 2022 senesinin başından beri yaşanan düşüş yerini yükselişe bırakırken bugün bitcoin 41 bin 980 dolar seviyesine kadar yükseldi. Bitcoin'in 40 bin doların altına düşüp düşmeyeceği merak konusu olmuştu.

NOT: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Emlak365.com tarafından yatırım tavsiyesi verilmemiştir. Burada yer alan bilgiler Remzi Özdemir tarafından yapılan kişisel görüşlere dayanan analizlerden oluşmakta olup, yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@