Enpara' dan Kazandıran Referans Kampanyası! Yakınlarınızı Enpara' ya Getirin 500 TL'ye Kadar Ödül Kazanın

Enpara mobil bankacılık uygulaması üzerinden oluşturacağınız linki yakınlarınıza gönderin, Enparalı olan yakınlarınız için her bir referansa 50 TL, toplamda 500 TL ödül kazanın....

Finans 29.10.2021 - 04:05 29.10.2021 - 04:05 Gülcan Özer

Enpara, sıra dışı ve bir o kadar da kazançlı kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Enpara mobil bankacılık uygulaması üzerinden oluşturacağınız linki yakınlarınıza gönderin, Enparalı olan yakınlarınız için her bir referansa 50 TL, toplamda 500 TL ödül kazanın.

Ayrıca referanslarınız için Yedikule Hayvan Barınağı’ndaki canlılara mama desteği sağlansın. Detaylar haberimizde...

Her Tavsiye 50 TL ve Mama Yardımı Demek

Kampanyaya katılım son derece basit. Enpara mobil uygulamasına giriş yaptığınızda ana ekrana kampanya ile ilgili bir görsel gelecek. Bizi tavsiye edin butonuna basarak size özel linki oluşturabilirsiniz. Oluşturulan link size özel olup WhatsApp, SMS, e-mail ya da benzeri yollarla tanıdıklarınıza veya arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Enpara, size özel link üzerinden Enpara başvurusu yapan kişiler karşılığında size ve referans olduğunuz kişiye güzel bir sürpriz hazırladı. Yedikule Hayvan Barınağı’ndaki canlılara her bir kişi için mama yardımı yapılırken referans olduğunuz kişinin kredi kartı kullanmasının akabinde siz de 50 TL ödül kazanacaksınız. Enpara 50 TL ve mama desteği kampanyası yıl sonuna kadar sürecek. Tavsiye kampanyasından yararlanılabilmesi için başvuruların size özel link üzerinden gerçekleştirilmesi şart.

Sözlü referans ve tavsiyeler kampanyadan ödül kazanmak için yeterli değil. Enpara tavsiye kampanyası, Enpara ürünlerinin aktifleştirilmesi ile geçerli olacaktır. Mama kampanyasından yararlanmak için Enpara üyeliği ve en az 1 işlem yeterlidir. 50 TL ödül kampanyasından yararlanmanız için de tavsiyede bulunduğunuz kişinin Enpara kredi kartını alması ve en az 1 işlem gerçekleştirmesi gerekmekte.

Kredi kartı kullanımı için tavsiyede bulunduğunuz kişinin ilk harcamasını yaptığı ayı takip eden ayın 7.gününde ödülünüz hesabınıza aktarılır ve bununla alakalı bildirim mesajı alırsınız. Mama desteği kampanyasında da adınıza yapılan bağışlarla alakalı bilgilendirileceksiniz.

Tavsiye linkine tıklanması, ödül için yeterli değildir. Verdiğiniz link üzerinden herhangi bir başvuru yapılmazsa mama desteği ve 50 TL ödül kampanyalarından yararlanamazsınız. Dolayısıyla tavsiyede bulunduğunuz kişilerin link üzerinden Enpara ürünlerine başvuru yaptıklarından emin olmanız gerekiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@