0,49 Faizli Kredi Desteğinde Son Saatler! Ford 100 Bin TL Kredi Kampanyası Sona Eriyor!

Ford Ağustos 2021 araba kampanyasında son güne girildi. 0,49 faizle kredi kullanarak otomobil sahibi olmak isteyenler son fırsatları değerlendiriyorlar.
0,49 Faizli Kredi Desteğinde Son Saatler! Ford 100 Bin TL Kredi Kampanyası Sona Eriyor!

Türkiye'de çokça tercih edilen otomobil markalarından olan Ford, Ağustos ayında çok cazip imkanlarla otomobil satışları yapmaya devam ediyor. Ağustos araba kampanyası ile müşterilere düşük maliyetli kredi teklifi sunan Ford, çok sayıda vatandaşı sıfır kilometre otomobil sahibi yaptı.

KREDİ DESTEĞİ İLE SATILAN FORD MODEL SIFIR KİLOMETRE ARAÇLAR

Sıfır kilometre otomobil satın almak isteyen vatandaşların tercih edecekleri markalar arasından ilk 5 sırada bulunan Ford, ağustos ayında oldukça cazip bir kampanyayı müşterilerine sundu. Buna göre Ford Fiesta, Ford Focus, Ford Ecosport, yeni Ford Kuga ve Yeni Ford Puma için müşterilere kredi desteği veriliyor.

0,49 FAİZLE KREDİ VERİLİYOR

Ford tarafından daha önceden yapılan kampanya açıklamasına göre belirtilen sıfır kilometre otomobilleri satın alacak olan müşterilere aylık yüzde 0,49 faizle kredi desteği veriliyor. 12 ay vadeli olan bu kredisi desteği ile müşteriler 100 bin TL'ye kadar kredi kullanabiliyorlar.

Ford Finans tarafından verilen bu düşük maliyetli kredi desteği ile sıfır kilometre otomobil sahibi olmak oldukça kolaylaşıyor. Bu imkanlardan yararlanan vatandaşlar Ağustos ayı boyunca Ford yetkili satıcılarından yeni bir sıfır kilometre otomobil satın aldılar.

Bu yoğun talep karşısında stoklarını önemli ölçüde eriten Ford, Temmuz ayında genel olarak düşen otomobil satışlarında toparlanma adına kritik bir hamlede bulunmuş oldu.

DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ İÇİN SON 24 SAAT!

Ford'un aylık yüzde 0,49 faizle verdiği 100 Bin TL'ye kadar kredi fırsatı için ise son güne girildi. Eylül ayına girildiğinde bu kampanya sona erecek. Dolayısıyla müşterilerin bu avantajdan yararlanabilmeleri için yalnızca 1 günlük süreleri kaldı.