0.69 Faizle 75 Bin Liraya Kadar Taşıt Kredisi! Sıfır Araç Almak İsteyenlere Özel Kampanya

Sıfır araba kampanyaları yakından takip edilirken Toyota Ağustos kampanyası ile 0.69 faizle taşıt kredisi desteği veriliyor. Sıfır araç kredisi kampanyası!
0.69 Faizle 75 Bin Liraya Kadar Taşıt Kredisi! Sıfır Araç Almak İsteyenlere Özel Kampanya

Araç fiyatları cep yakmaya devam ederken süreçte bankaların yükselen taşıt kredisi faiz oranları da vatandaşın araba sahibi olmasını zorlaştırdı. Hem fiyatlar hem de faiz oranları tarafından kıskaca alınan vatandaşlar süreçte ucuz araba satın almak için kampanyalar yakından takip edilmeye başlandı.

Sıfır araç kampanyaları için dev markalar Ağustos ayı fırsatlarını duyurmaya devam ederken dikkat çeken kampanyalardan biri de Toyota tarafından açıklandı. Türkiye'nin en çok satılan araba markaları arasında yer alan Toyota Ağustos ayı kampanyası ile büyük yankı uyandırdı.

0.69 TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI GERİ DÖNDÜ!

2020 senesinde kamu bankaları tarafından başlatılan 0.49 ve 0.69 faiz oranlı taşıt kredisi destekleri büyük yankı uyandırmış, yoğun talep üzerine ne yazık ki önce sıfır sonra ikinci el araç fiyatları rekor artış göstermişti. Hatta ilerleyen dönemde araçların yoka düşmesi ile beraber bazı modellerde ikinci el araba fiyatları sıfır araç fiyatlarını bile geride bırakmıştı.

0.69 Faizle 75 Bin Liraya Kadar Taşıt Kredisi! Sıfır Araç Almak İsteyenlere Özel Kampanya

Toyota tarafından yapılan kampanya açıklaması ile markanın en çok satan modelleri arasında yer alan Toyota Proace City modeli için 75 bin liraya kadar yüzde 0,69 faiz oranı ile taşıt kredisi desteği sağlanacağı ilan edildi. 12 ay vadeli olarak verilecek olan krediden yararlanmak isteyen kişiler başvurularını Toyota Plazalar üzerinden yapabilecekler.

YENİ TOYOTA PROACE CİTY AĞUSTOS 2021 FİYAT LİSTESİ AÇIKLANDI!

Kampanyalı olarak satışa sunulan aracın fiyat listesi de yayımlandı. Yayımlanan fiyatta 4 versiyon paketi için Ağustos ayı boyuna geçerli olacak satış fiyatları ilan edildi.

Toyota Proace City 1.5 D 100 HP Dream Donanım Paketi Ağustos Ayı Satış Fiyatı 222 Bin 150 TL

Toyota Proace City 1.5 D 130 HP Dream A/T Donanım Paketi Ağustos Ayı Satış Fiyatı 247 Bin 200 TL

Toyota Proace City 1.5 D 130 HP Flame X-Pack A/T Donanım Paketi Ağustos Ayı Satış Fiyatı 270 Bin 450 TL

Toyota Proace City 1.5 D 130 HP Passion X-Pack A/T Donanım Paketi Ağustos Ayı Satış Fiyatı 283 Bin 900 TL

Araçlar için yüzde 0,69 taşıt kredisi desteği Toyota tarafından sağlanacak ve 12 ay vadeli araç kredisi 75 bin TL limitli olarak verilecek.