23 Nisan Benzin, Motorin Akaryakıt ve Otogaz Fiyatları Cep Yakmaya Devam Ediyor! Bu Banka ise 1 Aylık Yakıtınızın 500 Li

23 Nisan Benzin, Motorin Akaryakıt ve Otogaz Fiyatları Cep Yakmaya Devam Ediyor! Bu Banka ise 1 Aylık Yakıtınızın 500 Li
Akaryakıt fiyatlarına üst üste gelen zamlar sürücülerin bütçesini zorlamaya devam ediyor. Petrol Ofisi ve ING Bank ise 500 TL yakıt desteği vereceğini duyurdu! İşte detaylar…

Akaryakıt fiyatları son yılların zirvesine ulaşarak milyonlarca araç sahibini zor duruma sokmaya devam ediyor. Öte yandan Rusya ve Ukrayna arasında patlak veren savaşın da etkisiyle brent petrol fiyatlarında yaşanan dalgalanma benzin ve motorin fiyatlarının Türkiye’de döviz kuru ve vergiler nedeniyle çok da sert bir şekilde artmasına neden oldu. Yaşanan bu olumsuz fiyat artışlarına karşın araç sahiplerini ise sevindirecek bir haber geldi. Tam 500 lira akaryakıt desteği verilecek.

1 Aylık Yakıtın 500 TL’si Hediye Ediliyor!

ING Bank ve Petrol Ofisi işbirliği ile gelen kampanya sayesinde milyonlarca araç sahibini sevindiren bir destek geldi. 12 ay boyunca her ay 500 TL yakıt alımını ING Bank Kredi Kartı ile Petrol Ofisi mobil ödeme üzerinden gerçekleştirme sözü verenlere, anında 500 TL hediye fırsatı sunulacak. İlk ay harcama sözünü yerine getirmeniz halinde 1. ayınız sayılarak, 12 ay boyunca devam edecek kampanya kapsamında gerekli şartlar karşılanmalıdır.

Kampanya kapsamında belirlenen şartları sağlayan tüm sürücülerin rahatlıkla araçlarının depolarını doldurmaları sağlanacak. Kampanya katılımı sonrasında ING kredi kartına ‘’PO Aylık Yakıtınız Bizden’’ açıklaması ile 500 TL yatırılmaktadır.

Kampanyaya Nasıl Katılım Sağlanır?

Kampanyaya dönemi 12 ay olarak belirlenmiştir. Kampanyaya katılımı için ING bireysel kredi kartı sahibi müşterilerin, ING Mobil üzerinden kampanyalar sayfasından ilgili adımları takip ederek kampanyaya katılmaları mümkündür. Kampanya 1 Aralık 2021 – 1 Haziran 2022 tarihleri arasında geçerlidir. Sadece ING Bireysel Kredi Kartı sahibi olan kişiler tarafından kampanyaya katılım sağlanabilmektedir.

Akaryakıt Fiyatları Bugün Ne Kadar?

Akaryakıt fiyatları 23 Nisan Cumartesi günü itibariyle sürücülerin cebini yakmaya devam ediyor. Ankara’da benzinin litre fiyatı ortalama 19,10 TL iken, benzinin litre fiyatı ise ortalama 20,29 TL’den satılıyor. Brent petrol fiyatı ise uluslararası piyasalarda 110 doların altında işlem göremeye devam ediyor.