3 - 6 Değil Tam 9 Ay Ertelemeli! Vakıfbank'tan Bayram Ettirecek 125.000 TL Destek Kredisi

3 - 6  Değil Tam 9 Ay Ertelemeli! Vakıfbank'tan Bayram Ettirecek 125.000 TL Destek Kredisi
Bankaların bayram kredisi kampanyaları ile Kurban Bayramı öncesi nakit para desteklerini açıkladılar. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyaları ile ertelemeli kredi destekleri!

Nakit paraya ihtiyacı olanlara bankaların kredi kampanyaları tüm hızı ile devam ederken bu bankalardan biri de Vakıfbank olarak öne çıktı. Türkiye'nin en büyük bankalarından biri olmasının yanı sıra kamu bankası olması ile de öne çıkan Vakıfbank'ın 9 ay ertelemeli kredi vermesi büyük ilgi gördü.

İhtiyaç kredisi çekmek istiyorum diyen müşterilerine yönelik olarak çok sayıda seçenek sunan Vakıfbank böylelikle herkesin kendi ihtiyacına en uygun paketi belirlemesine olanak sağlıyor. İhtiyaç kredisi paketlerinde özellikle de ötelemeli krediler dikkat çekerken 3 ay ve 9 ay ertelemeli kredi paketleri öne çıkıyor.

İHTİYAÇ KREDİSİ 2022 KAMPANYALARI! VAKIFBANK BAYRAM KREDİSİ VERİYOR MU?

Evet, ertelemeli ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında Vakıfbank'ta yer alıyor. Vakıfbank ihtiyaç kredisi paketinde başlatılan kampanya ile ilk taksit ödemesini 3 aya kadar öteleme imkanı sunulurken böylelikle Kurban Bayramı öncesi ihtiyaç kredisi çeken kişiler ödemelerini Eylül ayı sonu ya da Ekim ayı başına kadar erteleme imkanı elde edecekler.

3 - 6  Değil Tam 9 Ay Ertelemeli! Vakıfbank'tan Bayram Ettirecek 125.000 TL Destek Kredisi

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI HAZİRAN 2022 NE KADAR, YÜZDE KAÇ?

Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi çekmek istiyorum diyen kişilere uygulanan en düşük faiz oranı yüzde 1,55 olarak uygulanırken bu oran ile banka en uygun ihtiyaç kredisi veren banka olarak aynı oranı uygulayan Ziraat Bankası ile ilk sırada yer alıyor.

3 - 6  Değil Tam 9 Ay Ertelemeli! Vakıfbank'tan Bayram Ettirecek 125.000 TL Destek Kredisi

50 bin liraya kadar olan kredi paketlerinde 36 ay vadeli kredi çekme imkânı sunulurken 100.000 TL limitli ihtiyaç kredisi paketlerinde ise vade 24 ay olarak uygulanıyor. 100 bin TL ve üzeri kredi paketlerinde ise BDDK tarafından yapılan yasal düzenleme nedeni ile 12 ay vadeli kredi verilebiliyor.

3 - 6  Değil Tam 9 Ay Ertelemeli! Vakıfbank'tan Bayram Ettirecek 125.000 TL Destek Kredisi

9 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ NEDİR, KİMLERE VERİLİYOR, BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

İhtiyaç kredisi paketleri arasında yer alan Vakıfbank yeni avukatlara özel ihtiyaç kredisi paketinde 9 aya kadar ötelemeli nakit para desteği sağlanmaktadır. 125 bin liraya kadar belirlenen kredi limiti için yapılacak olan başvurularda ihtiyaç kredisi faiz oranı ise bu pakete özel olarak yüzde 1,85 seviyesinden başlamaktadır. Avukatlara özel ihtiyaç kredisi paketinde ise bu oran yüzde 1,79 olarak uygulanıyor. Başvurular Vakıfbank internet sitesi ve şubeleri üzerinden yapılabiliyor.