3 Ay Tek Kuruş Geri Ödeme İstemeyen Vakıfbank 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi Dağıtıyor

Nakit arayışında olan vatandaşlar için kolay ödeme çözümleri ile Vakıfbank tarafından ihtiyaç kredisi verilmeye devam ediliyor. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasının avantajları nelerdir?
3 Ay Tek Kuruş Geri Ödeme İstemeyen Vakıfbank 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi Dağıtıyor

Türkiye'de nakit arayışında olan vatandaşların sayısının bir hayli fazla olduğu biliniyor. Bu nedenle de son aylarda bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarına yapılan başvuru sayısında gözle görünür bir yükselme meydana geldi.

KAMU YARARI İLE İHTİYAÇ KREDİSİ

Bankalar müşterilerden gelen talepler doğrultusunda ihtiyaç kredisi kampanyalarını geliştirerek finansal çözümleri en kolay bir şekilde sunmanın gayretindeler. Kamu bankası olan Vakıfbank da kamu yararı gözeterek böyle bir ihtiyaç kredisi kampanyası meydana getirdi.

TÜM AVANTAJLAR BİR ARADA

Vakıfbank tarafından hazırlanan ihtiyaç kredisi kampanyasında müşterilere birden fazla avantaj sunuluyor. Bu avantajların tamamından sınırsız bir şekilde yararlanabilen müşteriler kolay bir şekilde ihtiyaçlarını karşılayacakları ve finansal açıdan feraha erecekleri kredi miktarlarını hesaplarına aktarabiliyorlar.

DÜŞÜK FAİZLE FİNANSMAN DESTEĞİ

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasının ilk avantajı düşük kredi faizi oldu. Vakıfbank müşterileri aylık yüzde 1,59 kredi faizi ile ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar. Faizlerin yükseldiği bir bankacılık ortamında bu kredi faizi başlı başına bir avantaj olarak değerlendiriliyor. Bu avantajı kullanan müşteriler maliyeti düşük bir şekilde finansal destek elde etmiş oluyorlar.

3 AY GERİ ÖDEME İSTENMİYOR

Vakıfbank'ın müşterilerin hayatlarını kolaylaştırmak için hazırladığı ihtiyaç kredisi kampanyasının bir diğer avantajı da 3 ay ödemesiz dönem oluyor. Bu finansal açıdan sıkıntıda olan müşteriler için çok büyük bir anlam ifade ediyor. Zaten sıkıntıda olan müşteriler borçlarını ödemek için çektikleri kredinin geri ödemelerine hemen başlayarak kendilerini sıkıştırmak istemiyorlar.

Bankadan ihtiyaç kredisi çekip borçlarını kapatan müşteriler bütçelerini hazırlamak için bir süre gereksinimi duyuyorlar. Bu sürede de ekonomilerini bir düzene oturtan müşteriler kendilerine bir plan yaparak kredi ödemelerine bu şekilde başlamak istiyorlar. Vakıfbank'ın ihtiyaç kredilerine tanıdığı 3 ay ödemesiz dönem tam da bu işe yarıyor.

20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere aylık yüzde 1,59 faizle ihtiyaç kredisi veriliyor. 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya vade boyunca her ay 773 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonunda gelinince ise müşterilerin bankaya yapmış oldukları toplam ödeme tutarı 27.831 TL oluyor.

3 Ay Tek Kuruş Geri Ödeme İstemeyen Vakıfbank 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi Dağıtıyor

ÖDEME PLANLARINI MÜŞTERİ BELİRLİYOR

Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi çeken müşteriler çeşitli ödeme planlarını da tercih edebiliyorlar. Bu ödeme planını seçmek tamamen mülterinin inisiyatifine bırakılıyor. Müşteriler isterlers eklasik olarak aylık eşit taksitlerle veya isterlerse 3 ayda bir ödemeli bir şekilde kredi geri ödemelerini yapabiliyorlar. Bunların yanında müşterilere kişiye özel ödeme planları teklifi de yapılabiliyor.