33 İlde Paralar Yattı! Evde Bakım Parası Yatan İllerin Güncellenmiş Tam Listesi Açıklandı

Evde bakım parası Aralık 2021 listesi ile evde bakım maaşları 17 - 18 Aralık listesi belli oldu! Evde bakım maaşları yatan iller hangileri, hangi illerde evde bakım parası yattı, ne zaman yatacak?
33 İlde Paralar Yattı! Evde Bakım Parası Yatan İllerin Güncellenmiş Tam Listesi Açıklandı

18 Aralık evde bakım maaşı parası yatan iller sayısı 33'e yükseldi. Aralık 2021 evde bakım maaşı yatan iller listesi güncellendi, 33 ilde hak sahiplerinin ödemeleri hesaplarına yatırıldı.

2021 Aralık evde bakım maaşı parası ödemeleri tüm hızı ile devam ederken bugün itibari ile toplamda 33 ilde hak sahiplerinin hesaplarına beklemiş oldukları paralar yatırıldı. 2021 Aralık ayı evde bakım maaşları bu sene son kez eski tutarlar ile yatarken Ocak ayı itibari ile zamlanacak.

EVDE BAKIM MAAŞI PARASI YATAN İLLER LİSTESİ GÜNCEL ARALIK 2O21!

Edirne,

Ordu,

Karabük,

Zonguldak,

Balıkesir,

Niğde,

Kahramanmaraş,

Malatya,

Gaziantep,

Adana,

Kayseri,

Tokat,

Diyarbakır,

Osmaniye,

Uşak,

Konya,

Bilecik,

Manisa,

Çorum,

Giresun,

Aksaray,

İzmir,

Çanakkale,

Antalya,

İstanbul,

Kocaeli,

Samsun,

Afyonkarahisar,

Sakarya,

Bursa,

Eskişehir,

Düzce,

Hatay.

2021 EVDE BAKIM MAAŞI KAÇ TL, ZAMLI EVDE BAKIM PARASI NE KADAR?

Evde bakım maaşı parası için yılda 2 kere zam yapılmakta olup Ocak ve Haziran aylarında zamlı rakamlar ilan edilmektedir. Haziran 2021 tarihinden itibaren ödenen evde bakım maaşı parası 1.798 TL olarak hesaplara yatırılmaktadır.

ARALIK AYI EVDE BAKIM PARASI MAAŞI NE ZAMAN YATAR?

Evde bakım maaşı parası her ay o ayın ikinci haftası içerisinde hesaplara yatırılmaya başlanmakta olup, aylara göre 4. haftası dolmadan tamamlanmaktadır. Listelerin iller bazında hazırlanarak bakanlığın onayına sunulması ile ilk onay alan illerde ödemelere başlanmakta olup bu nedenle iller arasında yatırılma tarihleri değişiklik gösterebilmektedir.