Ağustos 2021 Citroen Araba Kampanyası Açıklandı! Faizsiz Kredi İle Herkesin 0 KM Otomobili Olacak!

Türkiye'nin çok tercih edilen otomobil markalarından olan Citroen bugün Ağustos 2021 araba kampanyasını açıkladı. Citroen Ağustos araba kampanyasında hangi avantajlar var?
Ağustos 2021 Citroen Araba Kampanyası Açıklandı! Faizsiz Kredi İle Herkesin 0 KM Otomobili Olacak!

Ağustoıs ayının başlamasıyla beraber sıfır kilometre araç alacak vatandaşlar yeni araba kampanyalarının açıklanmasını bekliyordular. Bu konuda ilk açıklamayı ise Citroen yaptı. Citroen bugün yayınladığı duyuru ile Ağustos 2021 araba kampanyasını resmen başlattı.

CİTROEN AĞUSTOS 2021 ARABA KAMPANYALARI

Citroen'in yeni araba kampanyası ile müşterilere çok sayıda kredi imkanı tanınıyor. Taşıt kredisi ortalama faizlerinin oldukça aşağısındaki bir faiz oranı ile sağlanacak olan bu krediler ile müşteriler kolay bir şekilde sıfır kilometre otomobil sahibi olabilecekler.

0,99 FAİZLE KREDİ FIRSATI

Belirli sıfır kilometre otomobil modellerinde ve versiyonlarında kampanya yapan Citroen müşterilere 0,99 faizle kredi imkanı sağlıyor. Bu kredi imkanı da sınırlı sayıda stok kapsamında tanınıyor. Her model için müşterilere ayrı miktarlarda kredi verileceği açıklandı.

Yapılan kampanya duyurusuna göre yüzde 0,99 faizli kredi imkanı tanınan araçlar ve kredi miktarları şu şekilde açıklandı:

-Citroen Yeni C3 Aircross SUV: 12 ay vadeli 60 Bin TL
-Citroen C5 Aircross SUV: 24 ay vadeli 120 Bin TL
-Citroen C4: 12 ay vadeli 60 Bin TL
-Citroen C3: 12 ay vadeli 36 Bin TL
-Citroen Jumper: 18 ay vadeli 150 Bin TL

Ağustos 2021 Citroen Araba Kampanyası Açıklandı! Faizsiz Kredi İle Herkesin 0 KM Otomobili Olacak!

CİTROEN'DEN FAİZSİZ KREDİ İLE SIFIR KİLOMETRE ARAÇ SATIŞI

Citroen'in Ağustos ayı kampanyalarından birisi de faizsiz kredi fırsatı oldu. Bazı modeller için müşterilere Ağustos ayı içerisinde faizsiz kredi verileceği açıklandı.

Yapılan duyuruda yer alan bilgilere göre 2021 model Citroen C5 Aircross model araç için müşterilere 12 ay vadeli ve sıfır faizli 90 Bin TL kredi veriliyor.

Citroen'den 2021 model Berlingo Combi araç almak isteyen müşterilere 12 ay vadeli ve sıfır faizli 40 Bin TL kredi imkanı tanınıyor

2021 model Citroen C-Elysee otomobil satın almak isteyenlere 40 Bin TL kredi 12 ay vadeli ve sıfır faizli olarak veriliyor.

2021 model Citroen Berlingo Van araç için müşterilere firma tarafından 12 ay vadeli ve sıfır faizli 55 Bin TL kredi veriliyor.

Citroen'in Jumper model aracı 12 ay vadeli ve sıfır faizli olarak verilen 90 Bin TL'lik kredi ile satılıyor.

Stoklarla sınırlı olan bu otomobil kampanyasının 31 Ağustos 2021 tarihine kadar devam edeceği açıklandı.