Akbank Maaş Promosyonu Üzerine Ek Faizsiz Para Dağıtıyor! Emekli Kampanyası İle 1.850 TL, 2.300 TL, 2.750 TL Nakit Ödeme

Akbank Maaş Promosyonu Üzerine Ek Faizsiz Para Dağıtıyor! Emekli Kampanyası İle 1.850 TL, 2.300 TL, 2.750 TL Nakit Ödeme
Emeklilere maaş promosyonu yanında faizsiz para çekme imkanı veren Akbank’ın kampanyası araştırılıyor. Akbank emekli maaş promosyonunun ayrıntıları nelerdir?

Türkiye’de emekliler için oldukça zor bir ekonomik süreçten geçiliyor. Maaşları asgari geçimlerini karşılamaya dahi yetmeyen emekliler kendilerine sağlanabilen her türlü imkandan yararlanmak istiyorlar. Bu kapsamda emeklilere sağlanan en yaygın imkan bankaların emekli maaş promosyonu kampanyaları oluyor.

Bankalar emekli müşterilere yönelik özel bir politika geliştirdiler. Bir süredir uygulanan bu politika ile emekli müşterilerin sayısı arttırılmak isteniyor. Türkiye’de 13 milyon emekli vatandaşın olması bankaları bu yönde özel kampanyalar düzenlemeye teşvik ediyor. Akbank da emeklilere dair oldukça avantajlı bir kampanya düzenledi. Bu kampanya kapsamında emekli müşteriler Akbank’tan karşılıksız olarak nakit ödemeler alabiliyorlar.

AKBANK NE KADAR EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU ÖDÜYOR?

Akbank’ın emekli müşterilere verdiği maaş promosyonlarının miktarının ne kadar olduğu merak ediliyor. Akbank bu konuda maaşlara göre bir sınıflandırma yapıyor. Emekli maaşları 1.500 TL’ye kadar olan emekli müşterilere 1.850 TL, emekli maaşları 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olan emekli müşterilere 2.300 TL, emekli maaşları 2.500 TL üzerinde olan emekli müşterilere 2.750 TL emekli maaş promosyonu ödemesi yapılıyor.

EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU ŞARTLARI NELERDİR?

Akbank’tan emekli maaş promosyonu almak isteyenler bu imkanın şartlarını merak ediyorlar. Buna göre emekli müşteriler maaşlarını Akbank’a taşıyarak ve 3 yıl boyunca da maaşlarını bir başka bankaya taşımayacaklarına dair taahhüt vererek emekli maaş promosyonundan yararlanabiliyorlar. Akbank’a maaşın taşınmasının ardından yatan ilk emekli maaşının ardından müşteriler emekli maaş promosyonlarına dair ödemeyi alabiliyorlar.

FAİZSİZ PARA ÇEKME HAKKI VERİLİYOR

Emekli müşteriler Akbank’a maaşlarını taşıdıkları takdirde faizsiz para çekme imkanı da elde ediyorlar. Bu kapsamda emekli müşteriler maaşlarının yatacağı günden 2 gün önce maaşları yatmış gibi para çekimi gerçekleştirebiliyorlar. Maaşlar yatınca da çekilen para iade ediliyor. Bu şekilde para kullanımı için müşteriler herhangi bir faiz ödemesi yapmıyorlar.

Emlak365.com