Akbank'tan Geri Ödemesiz Kredi Fırsatı! 55 Bin Lira Krediyi Şimdi Alın 3 Ay Hiç Ödeme Yapmayın!

Akbank düzenlemiş olduğu yeni kredi kampanyası ile oldukça cazip teklifler sunuyor. Geri ödemesiz krediyi şimdi alın 3 ay sonra ödeme erteleyerek sonra ödemeye başlayın.
Akbank'tan Geri Ödemesiz Kredi Fırsatı! 55 Bin Lira Krediyi Şimdi Alın 3 Ay Hiç Ödeme Yapmayın!

Bankaların sunmuş oldukları kredi fırsatları zaman zaman ödeme zamanı geldiği zaman çeşitli krizlere dönüşebiliyor. Bankaların sunmuş oldukları kredi fırsatları her geçen gün vatandaşın işini biraz daha kolaylaştırmaya devam ediyor.

Akbank yeni açıkladığı ihtiyaç kredisi kampanyasında ödeme kısmında sorun yaşayan vatandaşların yüzünü güldürmeyi amaçlıyor. Bankalar da ihtiyaç kredisi kampanyaları ile daha çok müşteri çekmeye devam ediyorlar. Bankalar müşteri potansiyellerini geliştirmek için ödeme aşamalarında çeşitli esneklikler sağlamaya devam ediyor. Bu bankalardan birisi de son zamanlarda Akbank oldu.

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASIYLA KOLAY ÖDEME İMKANI SUNACAK

Akbank'tan Geri Ödemesiz Kredi Fırsatı! 55 Bin Lira Krediyi Şimdi Alın 3 Ay Hiç Ödeme Yapmayın!

Akbank vatandaşın tüm ihtiyaçlarını karşılamak için harekete geçti. Bu noktada en çok sorun yaşanan ödeme aşamasında yeni bir kampanya hazırladı. Akbank ile ihtiyaç kredisi kullanan bir vatandaş 3 ay boyunca ödeme erteleme seçeneğinden yararlanabilecek.

Banka tarafından verilen kredi miktarı 55 bin liraya kadar çıkıyor. Anında verilecek onay ile birlikte 3 ay ertelemeli olan kredi kampanyasında ödemeler daha kolay bir hale gelebilir. Faiz oranları da onaylanan kredi miktarına, vatandaşın kredi notuna ve risk durumuna göre değişiklik gösteriyor. Bu süreçte Akbank kredi faiz oranları yüzde 1.53 ile yüzde 1.94 oranları arasında değişiklik göstermektedir.

AKBANK KREDİ ÖDEMELERİNİ 3 AY ERTELİYOR

Akbank tarafından hazırlanan Direkt Kredi için vade seçeneği 36 ay olarak belirlendi. İlk taksit ödemesi yapılan değerlendirmeler sonucunda isteğe bağlı olarak 92 gün boyunca ertelenebiliyor. Erteleme seçeneğinden faydalanılması halinde kredi vadesi de düşüyor. Vade seçeneği 3 ay erteleme sonrasında 33 ay olarak belirleniyor. Ödeme erteleme seçeneğinin hayata geçirilmesinin ardından ilk ödemede erteleme faizi de alınıyor.

Kimlik belgesi, adres ikametgahı ve gelir belgesi ile banka şubelerinden başvuru yapılabilir.

Genel Yayın Yönetmeni