Alışveriş Kredisi Arayanlara Büyük Fırsat! Garanti BBVA Hemen 30 Bin TL Veriyor!

Çeşitli ihtiyaçlarına yönelik alışveriş yapmak isteyenlerin aradıkları alışveriş kredisi Garanti BBVA tarafından müşterilere veriliyor. 30 Bin TL alışveriş kredisi nasıl kullanılır?
Alışveriş Kredisi Arayanlara Büyük Fırsat! Garanti BBVA Hemen 30 Bin TL Veriyor!

Alışveriş sırasında bazı vatandaşlar zaman zaman kredi ihtiyacı hissetmektedirler. Ancak bankaların yoğun bir şekilde alışveriş kredisi imkanı bulunmuyor. Az sayıda banka alışveriş sırasında müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına hemen cevap veren alışveriş kredisi imkanı tanıyor.

GARANTİ BBVA ALIŞVERİŞ KREDİSİ

Garanti BBVA alışveriş kredisi kampanyası ile müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırıyor. Müşterilerin finansal sorunlardan dolayı ihtiyaçlarını ertelememeleri amacıyla alışveriş kredisi kampanyası düzenleyen Garanti BBVA 30 Bin TL'ye kadar krediyi hemen alışveriş sırasında veriyor.

Garanti BBVA tarafından sağlanan alışveriş kredisi müşterilerin çeşitli E-ticaret sitelerinden yaptıkları alışverişler için veriliyor. Bu sitelerde ihtiyaçları olan ürünleri satın almak isteyen müşterilere sorunsuz bir şekilde alışverişimi tamamlama fırsatı sağlayan Garanti BBVA kolaylıkla finansman desteği imkanı sunuyor.

ESNEK ÖDEME İLE İHTİYAÇLAR ALINIYOR

Garanti BBVA'dan alışveriş kredisi kullanan müşteriler bu kredi geri ödemelerini de kolay bir şekilde yapabiliyorlar. Garanti BBVA tarafından müşterilere çeşitli esnek ödeme fırsatları tanımlanabiliyor.

Alışveriş Kredisi Arayanlara Büyük Fırsat! Garanti BBVA Hemen 30 Bin TL Veriyor!

30 BİN TL'YE KADAR İHTİYAÇ KREDİSİ

Garanti BBVA alışveriş kredisi ile anlaşmalı firmalardan akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve diğer elektronik eşyalar satın alınabiliyor. Bu satın alma işlemi sırasında müşterilere 750 TL ile 30 Bin TL arasında alışveriş kredisi veriliyor. Müşteriler uzun kredi başvurusu süreçleriyle uğraşmak yerine saniyler içerisinde başvurularını yapıp yine saniyeler içerisinde kredilerini kullanabiliyorlar.

UYGUN FAİZ VE 36 AY VADE

Garanti BBVA tarafından verilen ve oldukça sıklıkla kjullanılan alışveriş kredisi müşterilere 36 ay vade imkanı ile sunuluyor. Müşteriler ihtiyaçlarını karşılamak için alışveriş kredisi kullanıp 3 yıl içerisinde bu kredi taksitlerini ödeyerek kapatabiliyorlar. Ayrıca alışveriş kredisi için Garanti BBVA tarafından uygun faizler uygulanıyor.

Garanti BBVA'nın alışveriş kredisi için uygulayacağı faiz oranı kredi başvurusu sırasında netleşiyor. Genellikle ihtiyaç krerdisi faiz oranı şeklinde uygulanan bu faiz esasında uygun olarak tanımlanabiliyor. Uygun bir faizle verilen alışveriş kredisi ile müşteriler maliyeti düşük bir finansman desteği ile alışverişlerini tamamlayabiliyorlar.

Garanti BBVA ile anlaşmalı olan E-ticaret siteleri üzerinden kullandırılan alışveriş kredisi ile ihtiyaçların asgari maliyetlerle karşılayabiliyorlar. Maliyet tablosu ise kredi kullandırımı sırasında ortaya çıktığı için bu konuda herhangi bir bilgi Garanti BBVA tarafından verilmiyor.