Arabanızı Şimdi Alın Kredinizi 3 Ay Sonra Ödeyin! İş Bankası'ndan 50.000 TL

Araba almak isteyenler için İş Bankası'nın anında ihtiyaç kredisi 3 ay sonra ödemeli avantaj sunuyor. İşte güncel kredi paketinin özellikleri ve araç alacaklara sunulan ek avantajlar.
Arabanızı Şimdi Alın Kredinizi 3 Ay Sonra Ödeyin! İş Bankası'ndan 50.000 TL

Kendi arabasını almak isteyenler için kredi olanakları büyük önem taşıyor. Özellikle sıfır araç almak isteyen ancak taşıt kredisi kullanmak isteyenlere bankaların ihtiyaç kredisi paketleri özel ödeme olanakları sağlıyor.

İŞ BANKASI'NDAN ÖZEL ÖDEME SEÇENEKLERİ

İş Bankası müşterilerinin çok hızlı kredi taleplerine anında kredi paketi ile 50.000 TL'ye kadar yanıt veriyor. Banka çok daha yüksek limitle kredi kullanmak isteyenler için ise banka şubeleri üzerinden yapılacak başvurular sonrasında daha fazla kredi olanağı sunabiliyor.

Araç alacaklar için taşıt kredisi yerine ihtiyaç kredisi kullanmak ödeme seçeneklerinde özel ödeme koşulları, araç rehni olmaması ve daha düşük faiz anlamına geliyor.

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanarak araç alacaklara banka tarafından ilan edilen tüm özellikler şöyle;

* İhtiyaç kredisinizi 36 ay - 3 yıl vade ile ödeyebilirsiniz.

* Kısa vadeli yada uzun vadeli ödeme planlarında faiz oranı değişmez.

* Ödemeler ister hemen kredi kullanımı sonrası istenirse 92 güne kadar ertelemeli olabilir.

* İhtiyaç kredisinde anınd 50.000 TL kredi sağlanır.

* İsteyenler için ise banka şubelerinden başvuru yapılmak şartıyla daha yüksek kredi olanağı sunulur.

* İş Bankası ihtiyaç kredisi aylık faiz oranı yüzde 1.40 olarak uygulanır.

50.000 TL SİGORTALI KREDİ KULLANIMI İÇİN ÖDEME PLANI

İş Bankası kredi kullanımlarında sigortalı ve sigortasız seçenekler sunuyor. Sigorta yapılmadan kullanılacak kredilerde faiz oranları daha yüksek seviyeden uygulanır. Hayat sigortalı kredi paketlerinde ilan edilen en düşük oranlar geçerlidir.

Bu çerçevede anında kredi paketi ile 50.000 TL İş Bankası ihtiyaç kredisi çekecek, 36 ay vadede ödeyecek olan bir müşterinin yapacağı ödemeler aşağıda yer alan tabloda ki gibi olacak.

Arabanızı Şimdi Alın Kredinizi 3 Ay Sonra Ödeyin! İş Bankası'ndan 50.000 TL

ANINDA KREDİ PAKETİNDEN NASIL FAYDALANIRIM?

İş Bankası anında kredi paketinden 50.000 TL kredi çekmek isteyenler başvurularını farklı yöntemlerle bankaya iletebilirler. Birinci yöntem online kanallar olurken ikinci yöntem şahsen başvuru.

Banka resmi sitesinden yapmış olduğu açıklamasında "Şubeye gitmeden kredi çekmek artık çok kolay! İşCep, İnternet Şubesi veya Bankamatiklerden anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi başvurunuzun onaylanması halinde, çektiğiniz kredi tutarı İş Bankası'ndaki vadesiz hesabınıza anında aktarılır." bilgilerini verdi.