Arabası Olmayanlar Bu Habere Çok Sevinecek! HSBC Bank'tan Kefilsiz 0.99 Faiz Oranıyla Taşıt Kredisi!

Kendi arabasını almak isteyenler için HSBC Bank'tan 0.99 faizli kampanya geldi. Banka bazı model araçların alımında 0.99 faiz oranıyla taşıt kredisi sağlayacağını duyurdu.
Arabası Olmayanlar Bu Habere Çok Sevinecek! HSBC Bank'tan Kefilsiz 0.99 Faiz Oranıyla Taşıt Kredisi!

Taşıt kredisi faiz oranları vatandaşların araç alma planlarını doğrudan etkiliyor. Yüksek faiz oranlarının konuşulduğu dönemlerde müşteriler araç alma planlarını ertelerken faizler düştüğünde durum değişiyor. Düşük maliyetli kredi fırsatlarını değerlendirmek isteyenler için ise yaz sonuna doğru çok özel bir kampanya geldi.

ARAÇ ALMAK İSTEYENLER İÇİN ÇOK ÖZEL FIRSATLAR

Araç almak isteyenlere HSBC Bank yüzde 0.99 faiz oranı ve 48 ay vade ile kredi sağlayabileceğini ilan etti. Taşıt kredisi kullanımı özel şartlara tabi olarak sağlanacak. 0.99'luk oran için banka müşterilerin alacakları aracın doğa dostu olması gerektiğini bildirdi. Sağlanacak kredi paketi için resmi sitesinde kapsamlı bir açıklamada bulunan banka hangi model araçların alımında düşük faiz oranı uygulanacağını tek tek ilan etti.

Bu kapsamda HSBC Bank Doğa Dostu Taşıt Kredisi paketi ile müşterilerinin elektrikli veya hibrit (tam hibrit) almaları durumunda maliyetleri düşüreceğini açıkladı.

Geri ödeme sürecinde de uzun vade olanağı sunacak olan HSBC Bank, müşterilerine 48 aya uzanan vade olanağı sağlayacak. Kefilsiz sağlanacak kredi paketinde müşterilerin kullanabilecekleri kredi limiti ile vade sürecine ilişkin de detaylı bilgi verildi. İşte araç alacaklar için HSBC Bank'ın 0.99 faizle sağladığı kredi limitler.

Arabası Olmayanlar Bu Habere Çok Sevinecek! HSBC Bank'tan Kefilsiz 0.99 Faiz Oranıyla Taşıt Kredisi!

ARAÇ ALMAK İSTEYENLER İÇİN 0.99 FAİZLİ KREDİ LİMİTİ

Banka sıfır ve ikinci el araç alımları için müşterilerin alacakları hibrit veya elektrikli otomobil değerine göre limit sağlaaycağını açıkladı.

Buna göre vatandaşlar kasko değeri 120.000 TL ve altında olan araçlar için yüzde 70 oranında taşıt kredisi kullanabilecekler. Ancak aracın değeri 120.000 TL'den pahalı ve 300.000 TL'den ucuz ise sağlaancak kredi limiti yüzde 50 seviyesinde olacak. Örneğin 150 bin TL'lik araç için yüzde 50 oranında yani 75.000 TL kredi kullanılacak. Ancak alınacak aracın değeri 300.000 TL'den pahalı ise kredi kullanım limiti yüzde 30 seviyesinde olacak.

EYLÜL AYININ SONUNA KADAR GEÇERLİ

0.99 faiz oranı ve 48 aya uzanan vade imkanıyla sağlanacak kefilsiz taşıt kredisi başvurular 30 Eylül tarihine kadar devam edecek. Başvuru işlemleri banka şubelerinden yapılabilecek. Detaylı bilgi ise müşteri hizmetleri ve banka şubelerinden öğrenilebilecek.