Ayda 850 TL'ye 20.000 TL İhtiyaç Kredisi! Nakit İhtiyacına İlk Kampanya İNG Bank

İhtiyaç kredisi faiz oranlarına dair ilk kampanyalardan birisi İNG Bank'tan geldi. Banka müşterilerinin kredi taleplerini yüzde 1.65'den başlayan faizlerle değerlendireceğini duyurdu.
Ayda 850 TL'ye 20.000 TL İhtiyaç Kredisi! Nakit İhtiyacına İlk Kampanya İNG Bank

İhtiyaç kredisi faiz oranları birçok bankada yüzde 2.01 seviyesinin üzerine tırmandı. Devlet bankaları da son güncellemeleri ile yüzde 2 sınırına yaklaşmış durumdalar. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için faiz oranlarının yükselmesi çok büyük dezavantaj olurken 2022'de bazı kampanyalar da gelmeye başladı.

İHTİYAÇ KREDİSİ KULLANACAKLARA 20.000 TL

İNG Bank resmi sitesinden 2022 yılı ihtiyaç kredisi kampamnyasını duyurdu. Daha önce hiç banka müşterisi olmamış, ilk defa İNG Bank ile çalışacak olan müşterileri kapsayacak olan kampanyada düşük faizli, ödeme ertelemeli kredi sunulacak. Banka müşterilerine ayrıca esnek ödeme seçenekleri de sunacak. İşte İNG Bank'ın ihtiyaç kredisi kampanyası.

İNG Bank'ın ihtiyaç kredisi kampanyasında yeni müşteri olanlara 20.000 TL kredi olanağı sunulacak.

Müşteriler ihtiyaç kredisi geri ödemelerini aylık yüzde 1.65'ten başlayan faizlerle yapacaklar.

Kredi geri ödemelerinde 3 aydan 36 aya uzanan ödeme planı oluşturulacak.

Geri ödemelerde isteyen müşterilere İNG Bank 3 ay - 92 gün ödeme erteleme olanağı sunacak.

Aylık eşit taksitli ödeme planlarının yanında İNG Bank müşterilerine 3 ayda bir ödemeli, 2 ayda bir ödemeli, artan, azalan taksitli ödemeli, balon ve serbest ödemeli ihtiyaç kredisi olanakları sunacak.

AYDA 850 TL TAKSİTLE 20.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ

İNG Bank'ın yeni müşterilerine sunduğu yüzde 1.65, 3 ay ödeme erteleme 36 ay vade olanaklarından faydalanarak kredi kullanacaklar için 20.000 TL kredi hesaplamasını yaptık. İşte Bank ihtiyaç kredisi detayları.

Kullanılacak kredi limiti: 20.000 TL

Kredi faiz oranı: Aylık yüzde 1.65

Geri ödeme süreci: 36 ay

Aylık taksit tutarı: 850 TL

YÜZDE 1.65 FAİZ ORANINDAN YARARLANMAK İÇİN

Başlatılan kampanyadan yararlanmak için ayrıca ek bir koşul bulunuyor. İNG Bank müşterilerine duyurduğu açıklamasında, düşük faiz oranının kredi puanı yüksek olup güvenilir seviyede yer alan müşteriler için geçerli olduğunu bildirdi. Bu koşul kapsamında kredi puanı yüksek, bankaların risk derecelendirme sıralamasında en güvenilir grupta yer alanlar düşük faiz oranlarından yararlanacaklar. Eğer müşterilerin kredi risk puanları kötü durumda, kredi grubu riskli, çok riskli grupta ise kullanılacak olan kredi faiz oranı yükselecek.