Balinalar Yeni Altcoin Peşine Düşerken SHIB Inu Hala Direnmeye Devam Ediyor!

Kripto para dünyasında balinaların hareketliliği dikkat çekerken bu süreçte altcoinlere yönelmeleri oldukça dikkat çekti. Son dönemlerde balinalar hangi altcoinlere yöneldiler?
Balinalar Yeni Altcoin Peşine Düşerken SHIB Inu Hala Direnmeye Devam Ediyor!

Kripto para dünyasında sürekli olarak hareketlilik devam ediyor. Suların bir türlü durulmadığı ve stabilitenin yaşanmadığı kripto paralar arasında balinalar bu sefer altcoinler arasında hareket etmeye devam ediyorlar.

Şimdilerde yapılan değerlendirmeler sonrasında LINK, işlem hacmi bakımından üst sıralara yükselmeye başladı. En büyük 1.000 Ethereum ağının bulunduğu Uniswap yeni dönemde yapılan işlemler sonrasında oldukça geride kalmış durumda. Bu hareketlilik LINK fiyatı ile birleştiği zaman tepkisini göstermeye başladı. Bu tepkisini ise yaşamış olduğu yüzde 6.40 oranındaki yükseliş ile göstermeye devam ediyor.

SHIB INU HALA EN ÇOK SATILAN TOKEN OLDU

Balinalar Yeni Altcoin Peşine Düşerken SHIB Inu Hala Direnmeye Devam Ediyor!

Tüm bu hareketlilikler içerisinde bile Shib Inu hala en çok satılan token unvanını elinden bırakmamak konusunda kararlı. Ancak balinalar altcoinler arasında da hızlı bir geçiş içerisine girdiler.

Bir merkezi olmaması sebebiyle Uniswap yeni dönemde balinalar tarafından büyük bir ilgi ile karşılanmaya devam ediyor. En çok tutulan token olması ise balinaların hızlı bir şekilde alışveriş yaptıkları, satışlara katkı sağladıkları anlamına geliyor.

Ortaya çıkan fiyat hareketlenmesi çerçevesinde satın alma günün balinalar arasında daha revaçta olduğu görülüyor. Ethereum balinaları düşünüldüğü zaman ise bu fonların sadece küçük bir kısmında Chainlink satın alındığı görülüyor. Bu ise yüzde 1.85’lik bir alana tekabül ederken yaklaşık olarak 360 milyon dolar değerinde olduğu düşünülüyor. İşlem hacmi açısından LINK ön plana çıkıyor ancak hala SHIB üzerine çıkamaması dikkat çekici bir ayrıntı olarak değerlendiriliyor.

BALİNALARIN HAREKETLERİ TAKİP EDİLİYOR

Yükselişin ardından uzmanlar tarafından balinaların hareketleri değerlendirmeye alınıyor. Genellikle işlem hacimleri trendlerin üzerine doğru çıkıldığında azalma gösterebilir. Bu durumu LINK için düşünebiliriz. Şimdilerde işlem hacminin azalabileceği düşünülüyor ancak yine de ortalamanın üzerinde olduğu ifade ediliyor.

LINK şimdilerde sadece bir günlük verilere göre yüzde 5.33 oranında değer kazandı. Bu durumda şimdilerde 26.13 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Yazımzda yer verdiğimiz bilgiler bir yatırım tavsiyesi özelliği taşımamaktadır. En doğru yatırımı kişisel araştırmalarınız sonucunda gerçekleştirebilirsiniz.

Genel Yayın Yönetmeni