Bankalar bayramın son gününde kredi musluklarını açtı! Acil nakit ihtiyacı olanlara uygun kredi fırsatı

Bankalar bayramın son gününde kredi musluklarını açtı! Acil nakit ihtiyacı olanlara uygun kredi fırsatı
Önde gelen bankalardan yapılan son açıklamalarla birlikte ihtiyaç kredisi kampanyalarında yeni gelişmeler yaşanıyor…

Her geçen gün artan fiyatlar vatandaşları zor bir duruma sokarken, acil nakit ihtiyacı olanlar da çözümü bankaların sunduğu ihtiyaç kredisi ürünlerinde buluyor. Türkiye bankacılık sektöründe faaliyet gösteren pek çok kamu ve özel banka, müşterilerine uygun koşullarda ihtiyaç kredisi verebilmek için adeta birbirleri ile yarışıyor. Ramazan Bayramı dönemini fırsat bilen bankalar, müşterilerine kolay kredi kullandırmanın yollarını açmaya devam ediyor.

Bankalardan ihtiyaç kredisi çekmek isteyenlere müjdeli haber geldi. Vatandaşlar acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak için bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarına büyük ilgi gösteriyor. Fiyatı giderek artan ürünlere hemen şimdi sahip olmak isteyenler için ihtiyaç kredisinde yeni fırsatlar ve kampanyalar duyuruldu. Vakıfbank, QNG Finansbank ve İş Bankası, 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyalarında büyük kolaylıklar sunuyor.

Bankaların İhtiyaç Kredisi Kampanyalarında Son Durum

Türkiye bankacılık sektörünün önde gelen bankalarından İş Bankası, yüzde 1.90 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi kampanyalarına hız kazandırdı. Bu sayede İş Bankası’nın müşterisi olsun veya olmasın vatandaşlar gerekli başvuruyu yaptıktan sonra 36 ay vadeli ihtiyaç kredisini anında çekebiliyor. Bu kredi kampanyasına başvurular İş Bankası şubelerinden veya internet bankacılığı aracılığıyla yapılabiliyor.

Özel bankalar arasında yer alan QNB Finansbank ihtiyaç kredisinde yeni bir duyuru yaptı. Bankanın resmi web sitesi üzerinden yapılan duyuruda bayram sonrası için QNB Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.79 olarak belirlendi. Acil nakit ihtiyacı olanlar QNB Finansbank’ın sunduğu kolaylıklardan yararlanarak 36 ay vadeli 30 bin TL krediyi ayda 1.205 TL ödeyerek çekebiliyor.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

Bankalar bayramın son gününde kredi musluklarını açtı! Acil nakit ihtiyacı olanlara uygun kredi fırsatı

Kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank, 36 ay vadeli ihtiyaç kredisinde yüzde 1.91 faiz oranı uygulamaya devam ediyor. İhtiyaçlarını ertelemeden karşılamak isteyenler için süreci kolaylaştıran Vakıfbank, bayram sonrası kredi kullanma kolaylığı sağlıyor. Bu sayede Vakıfbank’tan 30 bin TL ihtiyaç kredisi çeken bir müşteri, 36 ay vade seçeneği ile ayda 1.233 TL ödeyerek kredi borcunu kapatabiliyor.