Bankalar Emeklilere Özel Fırsatları Arttırdı! Tek Seferde 2250 Lira Verilecek

Bankalar emeklileri elinde tutabilmek ve bu süreçte kampanyaları artırıyor. Daha fazla emekliye ulaşabilmek için tek seferde emekliye karşılıksız 2250 lira ödeme yapılacak.
Bankalar Emeklilere Özel Fırsatları Arttırdı! Tek Seferde 2250 Lira Verilecek

Emekliler bankalar için oldukça önemli müşteri kategorisini oluşturuyor. Emekli müşteri havuzunu doldurmak isteyen bankalar çeşitli kampanyalar ve fırsatlar sunmaya devam ediyorlar. Emekliler de bankalar arasındaki bu rekabeti fırsata çevirerek kendileri için en uygun kampanyaları değerlendirmeye devam ediyorlar.

Son birkaç yıldır bankalar emeklilere banka promosyon ödemesi yapıyorlar. Bu ödemeler emeklilerin 3 yıl boyunca kendi bankalarından emekli maaşı almaları karşılığında veriliyor. Bankalar arasındaki rekabet arttıkça banka promosyon ödemeleri de yükseliyor. Her bankanın çalışma prensiplerine bağlı olarak banka promosyon ödemeleri değişiklik gösteriyor.

BANKALARIN EMEKLİ PROMOSYON ÖDEMELERİ 2250 LİRAYA YÜKSELDİ

Emekli müşteriler ise banka promosyon kampanyalarına bakarak kendileri için en uygun bankayı tercih edebilirler. Müşterilerin banka promosyon ödemesi almaları için 3 yıl boyunca emekli maaşını bankaya taşımaları gerekiyor. Bankaların kendi aralarında emekli müşterileri çekebilmek için yaşadıkları rekabet sonucunda rakamlar 2250 liraya kadar yükseldi.

En düşük banka promosyon ödemeleri bankaların çalışma prensiplerine göre 500, 625 ve 750 lira olarak değişiyor. Şimdilerde en yüksek banka promosyon ödemesi 2250 lira olarak açıklandı.

BANKA PROMOSYON ÖDEMELERİ MÜŞTERİLERE GÖREDEĞİŞİKLİK GÖSTERİYOR

Bankalar Emeklilere Özel Fırsatları Arttırdı! Tek Seferde 2250 Lira Verilecek

Banka promosyon ödemeleri son yıllarda emekli vatandaşların maaşlarına göre değişiklik gösteriyor. Maaş miktarı arttıkça bu süreç içerisinde ödenen tutar da artmaya devam ediyor. Genellikle 1500 lira maaş alan emeklilere 500 lira promosyon ödemesi yapılıyor. 2500 liraya kadar maaş alanlar için 625 lira promosyon ödemesi yapılacak. 2500 lira ve üzerinde maaş alanlar için ise 750 lira ödeme yapılacak.

Bunun yanı sıra banka promosyonlarından yararlanmak için yeni emeklileri bankaya getiren ve bunun üzerinden otomatik ödeme talimatları veren vatandaşlar için ekstra ödemeler yapılıyor. Ekstra promosyon ödemeleri ile birlikte bankaların vatandaşa verdiği ödeme 2250 liraya kadar yükseliyor. Araştırma yaptığınız bankanın emekli promosyon ödemesi dışında fırsatları ve ek ödemeleri olup olmadığını da mutlaka sormalısınız.

Genel Yayın Yönetmeni