Bu Kampanyalar Sadece Size! Faizsiz İhtiyaç Kredisi ve 0.99 Faizle Avans Kredi

İki farklı banka tarafından başlatılan kampanyalar kapsamında müşterilere 0.99 faizle ve yüzde 0 yani faizsiz kredi olanakları sunuluyor.
Bu Kampanyalar Sadece Size! Faizsiz İhtiyaç Kredisi ve 0.99 Faizle Avans Kredi

Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları halen yüksek seviyelerde olmasına rağmen bazı özel ek kampanyalar da bulunuyor. Bizlerde iki farklı banka tarafından sağlanan ihtiyaç kredisi kampanyalarını sizlere başvuru şartlarıyla aktarıyoruz.

TEB'DEN YÜZDE 0.99 FAİZLE İHTİYAÇ KREDİSİ

TEB ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilere yüzde 0.99 faiz oranıyla kredi sağlıyor. Ancak bazı müşteriler için geçerli kampanya da bazı sınırlar var.

Müşterilerine bir SMS gönderen TEB Ağustos ortasına kadar başvuru yapılması durumunda 3.000 TL limitli kredi kullanılabileceğini duyurdu. Bankadan yapılan açıklamada, 3.000 TL kredi için başvuruların online yollarla alınacağı müşterilerin ise kredilerini ATM'den yada hesaplarından kullanabilecekleri bildirildi. Söz konusu kredi için vade süreci ise normal kredilere daha kısa olarak açıklandı.

TEB tarafından gönderilen SMS ile müşteriler kredilerini 3.000 TL limit, 0.99 faiz oranı ve 6 ay vade ile ödeyecekler. Bu şartlar altında kredi kullanmak isteyecek olan vatandaşlar başvurularını TEB mobil uygulaması üzerinden, ATM aracılığıyla yada TEB'in internet bankacılık hizmetleri üzerinden yapacaklar. Başvuruların ardından kredi talepleri onaylanan müşteriler hesaplarından paralarını kullanabilecekler.

Bu Kampanyalar Sadece Size! Faizsiz İhtiyaç Kredisi ve 0.99 Faizle Avans Kredi

YÜZDE 0 FAİZLİ KREDİLER

İNG Bank ve İş Bankası gibi bazı özel bankaların yüzde 0 faizli kredi fırsatları bulunuyor. Nakit kredi olarak sağlanmayan bu krediler alışverişlerde kullanılabilecek.

N11 adlı dijital alışveriş platformu üzerinden yapılacak alışverişlerde müşteriler alışverişlerini tamamlayacaklar. 5.000 TL'ye kadar yapılacak alışverişlerin ardından ödeme aşamasında kredi veren bankalar üzerinden talep oluşturulabilecek. Sepette yapılacak başvurularda bankalar kredi taleplerinin anında değerlendirecekler. Onay verilen müşteriler ise 5.000 TL kredi kullanabilecekler.

Kredi başvurularında müşterilere 5.000 TL'ye kadar yüzde 0 faiz oranıyla 3 ay vadeli kredi imkanı sunulacak.

Hesabı olmayanlar için ise ek seçenekler sunulacak. Müşteriler sunulan kredi paketi ile kendilerine özel sağlanan yüzde 0 faizli krediler ile ev veya diğer ihtiyaçlarını karşılayabilecekler.

EN DÜŞÜK İHTİYAÇ KREDİSİ

Bu seçeneklerin ardından en düşük faiz oranıyla sağlanan ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1.35 bandında bulunuyor. 50.000 TL'ye kadar sağlanan ihtiyaç kredisinde müşterilerin kredi puanlarının yüksek olması şartını sağlamaları isteniyor. Standart kredilerde ise faiz oranları yüzde 1.51 seviyelerinde.