Doğalgaz Faturası Yüksek Gelene 3 Taksitle Ödeme İmkanı! İGDAŞ Fatura Taksitlendirme

Doğalgaz Faturası Yüksek Gelene 3 Taksitle Ödeme İmkanı! İGDAŞ Fatura Taksitlendirme
Zamlı faturalar rekor seviyelere ulaşırken bankalardan da peş peşe kampanya duyuruları gelmeye başladı. ING Bank kredi kartı olana 3 taksit fırsatı sunuldu.

Bu sene Ocak ayının son derece soğuk geçmesi ve yıl başı gecesi yapılan zamların etkisi ile faturalar rekor seviyelere ulaşırken ödeme zorluğu çeken vatandaşların imdadına bankalar yetişti. Bankaların kredi kartı kampanyaları kapsamında doğalgaz faturası için taksitle ödeme seçeneği sunuldu.

İGDAŞ doğalgaz faturası taksitlendirme fırsatı sunan bankalardan biri de ING Bank olarak öne çıktı. ING Bank kredi kartı olan kişiler 1 Ekim 2021- 31 Mayıs 2022 arasında İgdaş veznelerinden veya igdaş İstanbul üzerinden yapacakları ödemelerde faturalarını 3 aya kadar taksitlendirebileceklerdir.

İGDAŞ DOĞALGAZ FATURASI TAKSİTLENDİRME! 3 TAKSİT NASIL YAPILIR?

31 Mayıs 2022 tarihine kadar devam edecek olan kampanya kapsamında ücretsiz olarak doğalgaz faturasını 3 taksitle ödeme imkanı sunulacak. ING Bank kredi kartının yanı sıra Garanti BBVA POS’larından gerçekleştirilen ödemeler için de taksit fırsatı verilecek.

Doğalgaz Faturası Yüksek Gelene 3 Taksitle Ödeme İmkanı! İGDAŞ Fatura Taksitlendirme

Kampanyaya katılabilmek için BOL GAZ yazıp, 2205’e gönderilmesi yeterli olacak. Ancak söz konusu kısa mesajın ING sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmesi zorunluluğu aranmaktadır. Kısa mesaj olarak kampanyaya katılmak için başvuru yapan kişilerin 31 Mayıs’a kadar İGDAŞ veznelerinden ve İGDAŞ . İstanbul ‘dan yapılan SMS gönderimi sonrası gerçekleşmiş ve ekstreleşmemiş tüm harcamaları sistem olarak otomatik olarak 3 eşit taksite bölünecektir.