Dün Dolarda Büyük Çöküşü Saatler Önce Bilmişti! İslam Memiş Uyardı: 2022'de Doları Sağlam Tokatlayacak

Döviz kurlarında yaşanan yükseliş tüm hızı ile devam ederken dün dolar kuru ve altın fiyatları yukarı yönlü giderken sert düşüşü önceden tek bilen kişi olan İslam Memiş yeni tahminini açıkladı.
Dün Dolarda Büyük Çöküşü Saatler Önce Bilmişti! İslam Memiş Uyardı: 2022'de Doları Sağlam Tokatlayacak

Dolar kuru büyük bir hızla dalgalanmaya devam ederken dolardaki gidişat vatandaş tarafından da yakından takip ediliyor. Yaşanan düşüş nedeni ile büyük panik yaşayarak dolardan çıkan kişiler alternatif yatırım araçları aramaya başlarken konu hakkında Değerli Metal ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş yeni açıklamalarda bulundu.

Dün dolar kurunun 18 TL seviyesine ulaşarak büyük bir rekor kırmasının ardından yaptığı yorumlarla dolar kuru ve altın fiyatlarında büyük bir çöküş beklediğini aşarak çok konuşulan İslam Memiş, Erdoğan tarafından açıklanan paketin ardından kurda yaşanan çöküş ile sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girmişti. Doğru tahminleri ile takipçi kitlesini arttıran İslam Memiş dolar yorumu ile yine çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

ELİNDE DOLARI OLANLAR NE YAPMALI, ALTERNATİF YATIRIM ARAÇLARI NELER?

Sosyal medya hesabı üzerinden gelen soruları yanıtlayan İslam Memiş çok konuşulacak yorumlarda bulundu. Daha önce de gram altında yaşanan düşüş ve çıkışları başarılı bir şekilde doğru tahmin ederek büyük yankı uyandıran İslam Memiş bu seferde dolar yorumları ile adından söz ettirdi.

Dün Dolarda Büyük Çöküşü Saatler Önce Bilmişti! İslam Memiş Uyardı: 2022'de Doları Sağlam Tokatlayacak

İslam Memiş son dakika dolar yorumu ile "Eğer ısrar ile kağıt paraya yatırım yapacak olan varsa (ki erken) İngiliz Sterlini’ne (GBP) derim. Sterlin, 2022’de $ sağlam tokatlar. Sterlin, Sterlin, Sterlin…" diyerek dolara göre sterlin'in 2022 senesinde daha yüksek bir getiri elde etmesini beklediğini söyledi.

İSLAM MEMİŞ DOLAR YORUMU SON DAKİKA!

Dün sosyal medya hesabından dolar kurunda yaşanan hızlı yükseliş hakkında paylaşım yapan Altın ve Para Piyasalar Uzmanı İslam Memiş hem dolar hem de altın için "çökecek" açıklamasında bulunarak dikkat çekmişti. Memiş, piyasalarda her şeyin zirve yaptığı bir dönemin yaşandığı, ancak bilmediğimiz bir anda hepsinin çökeceğini, böyle bir dönemde de yüksek fiyattan alan herkesin zarar edeceğini söylemişti.

İSLAM MEMİŞ ALTIN YORUMLARI SON DAKİKA! ÇÖKEN ALTIN FİYATLARI YENİDEN YÜKSELECEK Mİ, YÜKSELİR Mİ?

Dolar kurunda yaşanan sert düşüş altın fiyatlarına da olumsuz bir şekilde yansımış, altının fiyatı sert düşüş yaşamıştı. Altın fiyatlarında yaşanan düşüşü değerlendiren İslam Memiş yaşananları "fragman" olarak değerlendirirken sürecin takip edilmesi gerektiğini söyledi.