Duyanlar Bankaya Koşacak! Akbank ve Garanti BBVA 0.69 Faiz Oranı İle Araç Kredisi Kampanyası Başlattı

Araba alacaklara müjde! Sıfır araç almak isteyenlere özel taşıt kredisi kampanyası başladı. Akbank ve Garanti Bankası araç kredisi kampanyası başladı!
Duyanlar Bankaya Koşacak! Akbank ve Garanti BBVA 0.69 Faiz Oranı İle Araç Kredisi Kampanyası Başlattı

ÖTV indirimi sonrası araba sahibi olmak isteyen kişiler alıma geçerken bankalardan da sürpriz bir kredi kampanyası duyurusu geldi. Bir süredir yükselen araç fiyatları nedeni ile ihtiyacı olan kişiler dahi alım için beklemede kalmayı tercih ederken ÖTV matrahı indirimi haberi lie araç satış bayilerinde ve ikinci el oto pazarlarında yeniden hareketlilik başlamıştı.

3 DEV İŞ BİRLİĞİ YAPTI, 0.69 FAİZLİ TAŞIT KREDİSİ MÜJDESİ GELDİ!

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan Garanti Bankası, Akbank ile en çok satan otomobil markaları arasında yer alan Toyota ortak kampanya başlattı. 3 dev markayı bir araya getiren kampanya kapsamında Toyota tarafından belirtilen modellerde yer alan araçlardan satın alan kişilere Akbank ve Garanti Bankası şubeleri üzerinden düşük faizli araç kredisi kullanma imkanı sunuldu.

Duyanlar Bankaya Koşacak! Akbank ve Garanti BBVA 0.69 Faiz Oranı İle Araç Kredisi Kampanyası Başlattı

75 BİN LİRAYA KADAR 12 AY VADELİ TAŞIT KREDİSİ ÇEKMEK İSTEYENLERE 0.69 FAİZ ORANI İLE TAŞIT KREDİSİ VERİLECEK!

Araba sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak başlatılan araç kredisi kampanyası kapsamında Toyota tarafından satışa sunulan Proace City model aracını alan kişilere 75 bin liraya kadar 12 ay vadeli taşıt kredisi desteği verileceği ilan edildi. Söz konusu krediden yararlanmak isteyen kişiler başvurularını Garanti BBVA ve Akbank şubeleri üzerinden de yapabilecekler.

Söz konusu kampanyadan sadece bireysel müşteriler yararlanırken ticari kurumların başvuruları ise kabul edilmeyecek. Kredi başvurusu onaylanan kişelerden alınacak olan araç kredisi dosya masrafı ise 393 TL olarak uygulanacak. Söz konusu kampanya için son başvuru tarihi açıklanmazken bilgilendirme metninde ise kampanyanın stoklarla sınırlı olduğu bilgisine yer verildi.

YENİ TOYOTA PROACE CİTY 2021 MODEL FİYAT LİSTESİ! KAMPANYALI ARAÇ FİYATI NE KADAR, KAÇ TL?

Toyota Proace City 1.5 D 100 HP Dream Donanım Paketi 222 Bin 150 TL

Toyota Proace City 1.5 D 130 HP Dream A/T Donanım Paketi 247 Bin 200 TL

Toyota Proace City 1.5 D 130 HP Flame X-Pack A/T Donanım Paketi 270 Bin 450 TL

Toyota Proace City 1.5 D 130 HP Passion X-Pack A/T Donanım Paketi 283 Bin 900 TL