Elektrik, Su Faturası, Kira, Kredi Borcunu Ödeyemeyenlere Halk Bankası Açık Hesap Müjdesi!

Elektrik, Su Faturası, Kira, Kredi Borcunu Ödeyemeyenlere Halk Bankası Açık Hesap Müjdesi!
Hallkbank borcunu ödeyemeyenlere özel açık hesap müjdesi verdi. Acil nakit para ihtiyaçları için kullanabileceğiniz açık hesap detayları haberimizde!

Günümüzde vatandaşların nakit paraya olan ihtiyaçları her gün artmaya devam ederken Halk Bankası açık hesap ile acil nakit ihtiyacı olan müşterilerine cazip seçenekler sundu. Hesabınızda para olmasa dahi para varmış gibi ödemelerinizi yapmanıza yardımcı olan hesap kapsamında düzenli ödeme talimatları da güvence altına alındı.

Hesaplarından düzenli olarak elektrik, su, telefon faturaları ile kira, kredi taksidi ödemesi gibi ödemeleri yapan kişilere yönelik olarak sunulan hizmet kapsamında kısa süreli acil nakit para ihtiyaçlarını karşılamanıza olanak sağlanırken aynı zamanda hesabınızdaki düzenli ödeme talimatlarının gecikmeye düşmeden düzenli olarak yapılmasına da olanak sağlanıyor.

HALKBANK AÇIK HESAP İLE NAKİT PARA SIKINTISI YOK!

Halkbank tarafından yapılan açıklama ile "Açık Hesap; elektrik, su, telefon faturaları ile kira, kredi taksiti gibi düzenli ödeme talimatlarınızı da güvence altına alır. Düzenli ödeme talimatı bulunan hesabınızda, yeterli limit bulunması halinde ödemeleriniz gecikmez, zamanında ödenir. Üstelik Açık Hesabınızdan 100 TL kullandığınızda günlük sadece 0,08 TL* ödersiniz" denilerek kampanya duyuruldu.

Elektrik, Su Faturası, Kira, Kredi Borcunu Ödeyemeyenlere Halk Bankası Açık Hesap Müjdesi!

HALKBANK AÇIK HESAP ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Halk Bankası tarafından size tanımlanan limit dahilinde Halkbank şubeler iya da Halkbank Bank 24 bankamatikleri üzerinden hesabınızda paranız olmasa dahi nakit para çekebilir, EFT ve havale yapabilirsiniz.

Açık hesabın tanımlandığı ana hesap üzerinden vermiş olduğunuz okul taksidi, kredi kartı ve kredi ödemesi, elektrik, su, doğalgaz, internet faturası gibi ödemelerinizi gecikmeye düşmeden gerçekleştirebilirsiniz.

Açık hesabın tanımlı olduğu hesaba para yatırılması durumunda ilk olarak hesabınız eksi bakiyedeyse kredili bakiye kapatılmaktadır.

Kredili bakiye için hesabınızın eksiye düştüğü dönem boyunca günlük faiz hesaplaması yapılır. Bu faiz aylık ya da 3 aylık olarak sizin talebinize göre hesabınıza yansıtırı.

Hesabınıza tanımlanan limit dahilinde yapılan kullanımlar için masraf ya da komisyon talep edilmemekte olup sadece belirlenen oranda faiz tahsilatı yapılır.

HALKBANK AÇIK HESAP BAŞVURUSU NEREDEN NASIL YAPILIR?

Açık hesap başvurusu Halkbank şubeleri, Halkbank mobil şube, internet şubesi ve Dialog müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden yapılabilmektedir.

Elektrik, Su Faturası, Kira, Kredi Borcunu Ödeyemeyenlere Halk Bankası Açık Hesap Müjdesi!

HALKBANK KREDİLİ MEVDUAT HESAPLAMA VE FAİZ ORANI! 1000 LİRANIN AYLIK FAİZİ NE KADAR, KAÇ TL?

Halkbank açık hesap faizi yüzde 1,98 olarak hesaplanmakta olup bin liranın bir aylık faiz ödemesi 25,34 TL olarak hesaplanmaktadır.