Emekliye Ek Ödeme Müjdesi! TEB'den Emekliye En Yüksek 2 Bin 500 Liraya Kadar Ek Ödeme Fırsatı...

Emekliye Ek Ödeme Müjdesi! TEB'den Emekliye En Yüksek 2 Bin 500 Liraya Kadar Ek Ödeme Fırsatı...
Bankalar emekli portföylerini genişletmek için harekete geçmeye devam ederken ek ödemelerle birlikte emekliye çeşitli fırsatlar sunmaya da devam ediyor. TEB ise en fazla ek ödeme yapan banka oldu..

SGK, Bağkur ve Emekli Sandığı emeklilerini yakından ilgilendiren açıklama bankalardan sırasıyla gelmeye başladı. Pek çok banka emekli müşteri portföyünü genişletmek adına harekete geçmeye devam ediyor. Bankalar emeklilerin maaşlarını bünyelerine taşımaları karşılığında çeşitli ek ödeme ve promosyon ödemeleri ile birlikte süreci yönetmeye devam ediyorlar.

Emekliler için bankalar tarafından hazırlanan promosyon ödemeleri ilk olarak 2017 yılında verilmeye başlanmıştı. Her 3 yılda bir ise banka promosyon ödemeleri bankalar tarafından verilen tekliflerle birlikte değişiklik gösteriyor.

EMEKLİ MAAŞI ALANLAR İÇİN 2021 PROMOSYON ÖDEMELERİ HEYECAN YARATTI

Emekliye Ek Ödeme Müjdesi! TEB'den Emekliye En Yüksek 2 Bin 500 Liraya Kadar Ek Ödeme Fırsatı...

Emekli maaşı alanlara müjdeli haber geldi. Bankalar bir süredir emekli promosyon ödemelerini artırmak için çalışmalar yapmaya devam ediyordu. Bunun ardından bankalarla anlaşan emekliler için yeni ek ödemeler yolda.

Emekliler ise bu süreçte en yüksek ek ödeme ve promosyon ödemesini almak için harekete geçiyor. Peki hangi banka ne kadar promosyon ödemesi yapıyor? En fazla promosyon ödemesi yapan banka hangisi?

TEB EMEKLİYE 2 BİN 500 LİRA VERECEK!

Türkiye Ekonomi Bankası tarafından emekli maaşı alan vatandaşlara özel ek ödeme fırsatları açıklandı. Bu fırsatlar değerlendirildiği zaman bankalar arasında en yüksek promosyon ve ek ödeme yapan banka olduğu belirlendi.

TEB emekliye 2 bin 500 liraya varan ek ödeme yapacağını açıkladı. Yüksek tutarlı promosyon ödemesi ile dikkat çeken bankadan promosyon ödemesi almak için en az iki adet otomatik ödeme talimatı verilmesi gerekiyor.

Ayrıca emeklilerin TEB bankasına kazandıracakları her bir emekli için 150 lira ek ödeme alacakları ve bunu 10 müşteriye kadar gerçekleştirip sonucunda 1500 lira ödeme alabilecekleri belirlendi. Böylece emekli promosyon ödemeleri ile birlikte toplam 2 bin 500 lira ödeme yapılacak.