Emekliye Tam 3 Bin Lira Maaş Ödemesi Duyuruldu! Bu Bankadan SGK Emeklisine Özel Geri Ödemesiz Nakit Verilecek!

Emekliye Tam 3 Bin Lira Maaş Ödemesi Duyuruldu! Bu Bankadan SGK Emeklisine Özel Geri Ödemesiz Nakit Verilecek!
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) emeklilerine özel hazırlanan Emeklilik Paketi büyük ses getirmeye devam ediyor. Emekliye 3.000 TL’ye varan nakit promosyon ödemesi yapılacak!

SSK, Bağ Kur ve Emekli Sandığı emeklilerine özel en cazip oranlar Yapı Kredi Bankası tarafından sunulmaya devam ediyor. Hem ayrıcalıklı bankacılık ürün ve hizmetlerinden yararlanma imkanı hem de 3.000 TL’ye varan promosyon fırsatı ile dikkat çeken Yapı Kredi, emeklilerin birçok ihtiyacına yanıt veriyor. Emeklilik Paketi kapsamında duyurulan yeni oranlar ise dikkat çekti. Nakit sıkıntısı çeken emeklinin alternatif birçok bankacılık hizmetinden yararlanarak ihtiyaçlarına hızlı çözüm önerileri almaları mümkündür.

Emekliye 3 Bin Liraya Varan Nakit Verilecek!

20 Mayıs - 30 Haziran 2022 tarihleri arasında SGK emekli aylığını 3 yıllığına taşımayı taahhüt edenlere Yapı Kredi Bankası tarafından 3.000 TL’ye varan nakit promosyon verileceği açıklandı. En yüksek emekli promosyonları arasında ilk sırada yer alan Yapı Kredi, 2.750 TL’ye varan nakit promosyona ek olarak, ek ödül taahhütnamasi imzalanmasının ardından 60 gün içinde iki yeni fatura ödeme talimatı vermesi durumunda maaş oranından bağımsız olarak 100 TL ek nakit ödül de kazanmaktadır. Diğer ek ürün ve kampanya şartlarının sağlanması ile 3.000 TL’ye kadar nakit promosyon avantajı sağlanabilmektedir.

Yeni Emekli Olacaklarda Yararlanabiliyor!

Emekliye Tam 3 Bin Lira Maaş Ödemesi Duyuruldu! Bu Bankadan SGK Emeklisine Özel Geri Ödemesiz Nakit Verilecek!

SSK ve Bağ Kur’dan yeni emekli olacak kişilerin de yararlanabileceği Emeklilik Paketi kapsamında maaş taşıma işlemlerinin kolayca tamamlanarak işlem yapılması mümkündür. Emeklilik hakkı elde eden tüm SSK, Bağ Kur ve Emekli Sandığı çalışanların maaşlarını Yapı Kredi’den almayı taahhüt etmeleri halinde Yapı Kredi Bankası tarafından sunulan birçok ayrıcalıklı bankacılık hizmetinden yararlanmaları mümkündür.

Emekli Maaşı Nasıl Taşınır?

Emekli maaşını Yapı Kredi’ye taşımak isteyenleri e – Devlet üzerinden veya Yapı Kredi Bankası iletişim kanallarını kullanarak hızlı işlem gerçekleştirmeleri mümkündür. 3 yıl boyunca emekli maaşını almayı taahhüt eden tüm emekliler 3.000 T’ye varan promosyon kazanma şansı ve daha birçok ayrıcalık da elde etmektedir.