En Düşük Faiz! Maaşı Düşük Olanlara 40.000 TL İhtiyaç Kredi İNG Bank'tan

İNG Bank sonbahar dönemi ihtiyaç kredi kampanyası açıklandı. Banka düşük maaşlı olanları da kapsayan kredi paketinde 40.000 TL ihtiyaç kredisini 36 ay vade ve 3 ay erteleme ile veriyor.
En Düşük Faiz! Maaşı Düşük Olanlara 40.000 TL İhtiyaç Kredi İNG Bank'tan

İhtiyaç kredisi arayanlar için İNG Bank Sonbahar Kredisi duyuruldu. Banka düşük faiz oranı, müşterilere göre kolay ödeme seçenekleri ve 3 ay ödeme erteleme avantajıyla ihtiyaç kredisi sağlayacağını ilan etti.

DÜŞÜK MAAŞLI OLANLARA 40.000 TL'YE KADAR İHTİYAÇ KREDİSİ

Düşük maaşla çalışan vatandaşların aylık kazançları 2.825 TL olarak ödeniyor. Asgari ücret ile çalışan vatandaşların ihtiyaç kredisi limitleri ise aylık gelirlerine göre belirleniyor. Aylık gelirinin yüzde 50'si oranında ihtiyaç kredisi taksiti ödeyebilecek olan vatandaşlar toplam 36 ay vade olanağından faydalanabiliyorlar.

Vatandaşların evlerinin kendi üzerine olması, arabalarının yada üzerine kayıtlı herhangi bir gayrimenkulleri olması kredi limitini artırır.

Limit belirlenmesinde bankaların en fazla önem verdikleri nokta ise kişinin kredi puanı. Kredi puanı yüksek olup çok güvenilir seviyede yer alan vatandaşlar için bankalar inisiyatif alabilir ve daha fazla kredi sunabilirler.

En Düşük Faiz! Maaşı Düşük Olanlara 40.000 TL İhtiyaç Kredi İNG Bank'tan

Asgari Ücretlilere Standart İhtiyaç Kredisi

Asgari ücretli vatandaşlar için normal koşullarda kredi limiti 27.000 TL ile 40.000 TL arasında değişir. Limitler bankaların inisiyatif almaları nedeniyle yükselebilir. Ancak ortalama rakam 33.000 TL ile 35.000 TL seviyesindedi.

İNG BANK'IN SONBAHAR OLANAKLARI

Bankaların kredi limitlerine dair uyguladıkları prosedürlerin dışında kredi kullancaklar için özel olanaklar da bulunuyor.

Pandemi şartlarında müşteriler için hazırlanan kredi paketlerinde yer alan en özel olanak kredi öteleme. Müşteriler ağustos sonunda kredi kullanırlarsa genel ödeme planında eylül sonunda ilk taksitlerini ödemek zorundalar. Ancak ödeme erteleme imkanı ile müşteriler kredi taksitlerini 92 güne kadar uzatabilirler. İster 1 ay ister 3 ay ödeme erteleme sağlanarak kredi ödemeleri kolaylaştırılır.

3 ay ödeme olanağı kullanılması durumunda ise 36 ay vadeli kredi 33 ayda tamamlanır. Ertelenen ayların faizleri ise ilk taksite yansıtılır. Daha sonra ödemeler her ay eşit taksitle tamamlanır.

FAİZ ORANLARI - MALİYET TABLOSU

Asgari ücretli bir vatandaş için 40.000 TL'ye maaşı yüksek olanlara da 80.000 TL'ye kadar kredi sağlayan İNG Bank'ın ağustos sonunda sunduğu aylık ve yıllık ödeme planı aşağıda tabloda.

36 ay vadeli 40.000 TL ihtiyaç kredisi

En Düşük Faiz! Maaşı Düşük Olanlara 40.000 TL İhtiyaç Kredi İNG Bank'tan

İNG Bank sonbahar kredisinde aylık kredi faiz oranı yüzde 1.35 olarak uygulanır. Tanışma faizi olan yüzde 1.35 yeni müşteriler için geçerli. Dİğer müşteriler bankanın kişiye özel olanaklarından faydalanacaklar.