En Hızlı İhtiyaç Kredisi TEB'de! Düşük Faizli Anında İhtiyaç Kredisi için Vatandaş Sıraya Girdi

TEB vatandaşlar için yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi. 50 bin lira limitli hızlı kredi kampanyası için faiz oranlarını düşürdüğünü açıkladı. İşte TEB ihtiyaç kredisi detayları..
En Hızlı İhtiyaç Kredisi TEB'de! Düşük Faizli Anında İhtiyaç Kredisi için Vatandaş Sıraya Girdi

Türk Ekonomi Bankası bir süre önce yabancı sermayeli bir ortaklık düzenlemişti. Ortaklığın gerçekleşmesinin ardından hizmet kalitesini de geliştirmeyi amaçlıyor. Yeni müşteri kitlesi edinmek, büyümeye devam etmek için bankacılık kriterlerini değiştirmeye çalışıyor. TEB çeşitli kesimdeki müşterileri bir araya getirmek için harekete geçti.

TEB tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte 36 ay vadeli kredi ödeme süreci başlayacak. Bankanın en az vade seçeneği ise 3 ay olarak belirlendi.

TEB 50 BİN LİRA İHTİYAÇ KREDİSİ VERECEK

En Hızlı İhtiyaç Kredisi TEB'de! Düşük Faizli Anında İhtiyaç Kredisi için Vatandaş Sıraya Girdi

TEB ihtiyaç kredisi kampanyasının detaylarını resmi internet adresi üzerinden açıkladı. Banka müşterisi olanlar için kredi kampanyasından yararlanmak çok daha hızlı ve kolay olacak. Sadece oturdukları yerden internet ya da telefon bankacılığı aracılığı ile başvuru yapılabilecek. Başvurunun olumlu değerlendirilmesi halinde anında para hesaplara yatırılacak.

Banka müşterisi olmayanlar ise TEB banka şubelerinden başvuru yapabilirler. Kimlik belgesi ve gelir belgesi ile birlikte kredi alınabilir. Yapılan değerlendirmede vatandaşın kredi notu baz alınacak. Kredi notu yeterli olan ve bankalarla ciddi sorunlar yaşamamış olan herkes kolaylıkla kredi alabilecek. Bankanın 50 bin lira limit verdiği ve 50 bin liraya kadar olan ihtiyaçlar için kolaylıkla kullanılabilecek.

TEB İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARINI İNDİRDİ!

TEB ihtiyaç kredisi için harekete geçti. Başvuran tüm müşterilere özel olarak belirlenmiş faiz oranlarının uygulanması bekleniyor. Kredi notu yüksek olan vatandaşlar daha düşük faiz oranlarından yararlanabilecekler. Kredi notu değerlendirmesi sırasında risk durumu daha yüksek olan kişilere daha yüksek faiz oranları verilecek.

Kredi puanı ve risk durumuna bakılarak ihtiyaç kredisi faiz oranlarında değerlendirmeyi TEB sunacağını açıkladı.

Genel Yayın Yönetmeni