Ethereum Yatırımcıları Heyecanlandırdı! Yeni Yıl Öncesi Fiyatlar 5 Bin Dolara Çıkacak mı?

Kripto para piyasalarına hükmeden Ethereum hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. 2022 yılına çok az bir zaman kalmışken Ethereum fiyatlarının 5.000 dolar seviyelerine çıkabileceği düşünülüyor.
Ethereum Yatırımcıları Heyecanlandırdı! Yeni Yıl Öncesi Fiyatlar 5 Bin Dolara Çıkacak mı?

Kripto para piyasalarına hükmeden, ikinci lider konumda bulunan Ethereum son zamanlarda yeniden hareketlenmeye başladı. Bu hareketlilik yatırımcıları son derece heyecanlandırırken şimdiye kadar ki seviyesinin en yükseğini gördüğü belirlendi. Ancak piyasalarda trendlerin yeniden düşmesi ile birlikte bu yükselişini çok sürdüremediği görüldü.

Ethereum yaşanan son düşüşler sonrasına kendisine tutunabileceği güvenli bir alan aramaya başladı. Boğaların da bu süreçte yeterli seviyede toparlanabilecekleri ve fiyat hareketlerini sorunsuz bir şekilde destekleyebilecekleri bir alan olması bekleniyor.

ETHEREUM FİYATLARINDA YENİ BEKLENTİ NE?

Ethereum Yatırımcıları Heyecanlandırdı! Yeni Yıl Öncesi Fiyatlar 5 Bin Dolara Çıkacak mı?

Ethereum fiyatları yaşanan tüm gelişmelerin ardından şimdilerde 3.687 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor. Bununla birlikte uzmanlar heyecanlandıracak yeni bir açıklama yaptılar. Yıl sonuna çok az bir zaman kalmışken hedefler canlanmaya başladı.

Ethereum boğaları bu süreçte varlık fiyatlarının belirsizliğini korumasını engellemek için ortaya çıkabilecek hareketi kontrol altına alabilmek için çalışıyorlar. Ethereum fiyatları üzerinde son zamanlarda yüzde 10 oranında bir fiyat değişiminin beklendiği öğrenildi.

Boğalar tarafından da süreç hakkında gelişmeler devam ediyor. Bu süreçte Ethereum fiyatlarının 4.063 dolar seviyelerinin üzerine çıkması için denemelerin devam ettiği öğrenildi.

YENİ SEVİYE 5.000 DOLAR OLARAK BEKLENİYOR

Uzmanlar Ethereum fiyatlarından yeni yılda son derece umutlu olduklarını dile getirdiler. Bu durum göz önünde bulundurulduğu zaman Ethereum 5.000 dolar seviyelerine çıkarak 2022 yılı için yeni bir rekor oluşturabilir. Bunun için yatırımcıların ilgisi, satın alma sürecindeki baskı ve çeşitli faktörlerin boğaların eline geçmesi gibi çeşitli sebepler göz önünde bulunduruluyor. Ethereum fiyatları hakkında yatırımcıların mevcut pozisyonlardan çıkma eğilimleri ortaya çıkabilecek ani satış sürecini olumsuz etkileyebilir.

Genel Yayın Yönetmeni