Faizleri Sıfırlayan QNB Finansbank İhtiyacı Olana 20 Bin TL Faizsiz Kredi Veriyor!

Acil nakit ihtiyacı olanlar için 20 Bin TL faizsiz kredi haberi geldi. QNB Finansbank tarafından Sözüne Bedava Kredi kampanyası başlatıldı. QNB Finansbank faizsiz kredi nasıl çekilir?
Faizleri Sıfırlayan QNB Finansbank İhtiyacı Olana 20 Bin TL Faizsiz Kredi Veriyor!

Türkiye'de nakite ulaşım konusunda vatandaşlar zaman zaman yüksek maliyetlerle karşı karşıya kalabiliyorlar. Ancak bankalar dönem dönem de müşterilerine sürpriz yaparak onlara maliyetsiz kredi imkanları tanıyabiliyor. Son olarak bu yönde müjdeli bir haber QNB Finansbank'tan geldi. QNB Finansbank faizsiz kredi kimlere verilir?

QNB FİNANSBANK FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASI

Türkiye'de müşterilerine uygun imkanlarla kredi fırsatları tanıyan bankaların başında QNB Finansbank geliyor. Bugüne kadar düşük faizlerle kendisinden söz ettirmeyi başarmış bir finans kuruluşu olan QNB Finansbank şimdi de faizsiz kredi kampanyasının startını verdi.

QNB Finansbank'ın faizsiz kredi kampanyasına dair kapsamlı araştırmalar yapılmaya devam ediliyor. Banka tarafından verilen bilgilere göre Sözüne Bedava Kredi kampanyası kapsamında müşteriler herhangi bir faiz ödemesine maruz kalmadan nakit destek alabiliyorlar.

NE KADAR FAİZSİZ KREDİ ÇEKİLEBİLİYOR?

QNB Finansbank Sözüne Bedava Kredi kampanyası kapsamında kredi kullanmak isteyenlere 20 bin TL'ye kadar nakit kredi imkanı tanınıyor. Bu limitin üzerinde herhangi bir şekilde faizsiz kredi verilmiyor. 12 ay vadeli olarak verilen bu kredi ile müşteriler aylık eşit taksitli bir şekilde kredi geri ödemelerini gerçekleştirebiliyorlar.

QNB FİNANSBANK FAİZSİZ KREDİ KİMLERE VERİLİR?

QNB Finansbank tarafından yapılan bir bilgilendirme de faiz krediyi kimlerin çekebilecekleri hakkında oldu. QNB Finansbank'ın KOBİ müşterileri bu kredi imkanından yararlanabilecek. KOBİ'lere tanınan bu imkan ile müşteriler faizsiz bir şekilde finansman desteği alabilecekler. Müşteriler herhangi bir ek ödeme olmadan Sözüne bedava Kredi kampanyası kapsamında kredilerini çekebilecekler.

Faizleri Sıfırlayan QNB Finansbank İhtiyacı Olana 20 Bin TL Faizsiz Kredi Veriyor!

QNB FİNANSBANK SÖZÜNE BEDAVA KREDİ KAMPANYASI ŞARTLARI NELERDİR?

QNB Finansbank tarafından düzenlenen Sözüne Bedava Kredi kampanyası çok büyük bir ilgi uyandırdı. Bu imkandan yararlanmak isteyenler ek olarak herhangi bir şart ile karşılaşıp karşılaşmayacaklarını merak ediyorlar. KOBİ'lere yönelik olarak devreye sokulan bu kredi kampanyasında tek bir şart bulunuyor.

Sözüne Bedava Kredi kampanyası kapsamında faizsiz kredi imkanından yararlanmak isteyen KOBİ'ler bankacılık hizmetleri konusunda QNB Finansbank ile çalışacaklarına dair söz vermeleri gerekiyor. Bu şekilde QNB Finansbank KOBİ müşterilerinin sayısını arttırmayı amaçlıyor. KOBİ'ler ise faizsiz kredi imkanı ile zorlu günlerinden maliyetsiz nakit desteğine ulaşabiliyorlar.