Faizsiz ve Masrafsız Nakit Destek Kampanyası! Paranızı Şimdi Alın 30 Gün Sonra Faiz Ödemeden Kapatın

Aktif Bank tarafından başlatılan yeni kampanya kapsamında masrafsız, faizsiz 1000 kredi sağlıyor. Nakit destek kampanyası kapsamında müşteriler anlık ihtiyaçlarını karşılayabilirler.
Faizsiz ve Masrafsız Nakit Destek Kampanyası! Paranızı Şimdi Alın 30 Gün Sonra Faiz Ödemeden Kapatın

Aktif Bank, müşteri sayısını artırmak ve Nkolaykredi hizmetlerini yaygınlaştırmak adına son derece özel bir kampanya düzenledi. Bu kampanyaya göre herkes Aktif Bank’ın sunduğu 1.000 TL nakit kredi imkânından yararlanabilecek. Üstelik düşük tutarlı bu kolay kredi için masraf ya da faiz de ödenmiyor. Ayrıntılar için sizleri haberimizin devamını okumaya davet ediyoruz.

Türkiye’nin son dönemde çıkışa geçen bankalarından biri olan Aktif Bank, 2021 yılı başından beri sürdürdüğü yaygınlaşma politikasını yıl sonuna doğru bir adım daha ileriye taşıdı. Buna göre faiz ya da masraf ödemeden çekeceğiniz 1.000 TL’nizi şimdi alıp 30 gün sonra vade farkı olmadan ödeyebileceksiniz.

Şubeye Gitmeden Faizsiz ve Masrafsız Kredinizi Hemen Alın

Aktif Bank’ın duyurduğu yeni kampanya birçok avantajı içerisinde barındırmakta. Kredinizi kullanmak için şubeye gitmenize gerek yok. Aktif Bank ve Nkolaykredi web site ya da mobil uygulamaları üzerinden kolayca başvuru yapabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra başvurunuz banka sistemine anında yansıyacaktır. Aktif Bank hesabınız varsa paranız anında hesabınıza geçer ve kullanıma açılır. Dilerseniz herhangi bir ücret ödemeden başka bankada bulunan hesabınıza anında para transferi yapabilirsiniz.

Aktif Bank’tan çekeceğiniz krediyi banka kartınız varsa herhangi bir ATM’den masraf ödemeden çekmeniz mümkün. Dilerseniz banka kartınızla alışveriş yaparak da kredinizi kullanabilirsiniz. 30 günün sonunda hiçbir fark ödemeden borcunuzu kolayca kapatabileceksiniz. Aktif Bank ya da Nkolaykredi kaydınız bulunmasa da şubeye gitmenize gerek kalmadan kolay nakit kredinizi kullanabilirsiniz. Kredi ile ilgili sözleşmeler kurye ile tarafınıza gönderilir. İmzaladığınız evraklarla beraber kredinizi kullanmaya hak kazanırsınız.

Nkolaykredi iştiraki ile piyasaya önemli bir likidite sunan Aktif Bank, bu kredi ile beraber müşteri sayısını ciddi oranda artıracak ve Nkolaykredi uygulamasını çok daha fazla kişi arasında yaygın hale getirecek. Siz de bu geçici fırsattan yararlanmak için hemen başvurunuzu yapın, masraf ve faiz ödemeyeceğiniz kredinizi kullandıktan sonra kolayca kapatın.

1.000 TL kolay nakit içi geri ödemenizi 30 gün yerine 60 gün içerisinde de yapabilirsiniz. Bu durumda sadece 71,76 TL fark ödemeniz yeterli olacaktır. 30 gün içerisinde ödeme yaptığınız takdirde herhangi bir fark ödemenize gerek yok. Başvurularınızı N Kolay mobil uygulamasından, N Kolay web sitesinden veya Passo mobil uygulamasından kolayca yapabilir, masrafsız ve faizsiz kredinizi anında kullanmaya başlayabilirsiniz.