Günde 1 Simit Parasına İhtiyacı Olana 5.000 TL Kefilsiz, Şartsız Kredi Halkbank'ta!

Günde 1 Simit Parasına İhtiyacı Olana 5.000 TL Kefilsiz, Şartsız Kredi Halkbank'ta!
İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilerin bekledikleri kampanya duyurusu Halkbank tarafından yapıldı. Halkbank emeklilere özel olarak başlattığı kredi kampanyası ile düşük faizli nakit desteği veriyor.

Bankaların kredi kampanyaları yakından takip edilirken ihtiyaç kredisi çekmek istiyorum diyen kişilere özel olarak Halkbank yeni kredi kampanyasını açıkladı. Bayram dönüşü ile beraber başlayacak ödemeler ve harcamalar için nakit para ihtiyacı artan emeklilerin ilk destekçisi Halk Bankası oldu.

Halkbank emekli ihtiyaç kredisi paketi ile emeklilerin nakit para ihtiyaçlarına ilaç gibi gelecek bir kampanya başlatırken emekli mini kredi paketi kapsamında 5 bin TL kredi desteği sağlanmaya başlandı. Sunulan kredi kampanyasından yararlanan kişiler ödemelerini emekli maaşlarına göre kendileri belirledikleri ödeme planına göre gerçekleştirebilecekler.

HALKBANK EMEKLİLERE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ! EMEKLİ MİNİ KREDİ PAKETİ NEDİR?

Emeklilere özel ihtiyaç kredisi kampanyaları arasında düşük faiz oranı ile öne çıkan Halkbank mini emekli kredi paketi kapsamında Halkbank emekli maaş müşterisi olan ya da maaşını Halkbank üzerinden almak için emekli maaş taşıma başvurusu yapan kişilere nakit para desteği sağlanacak. Kampanyaya özel olarak Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranı bu pakette yüzde 1,58 olarak belirlenirken kredi vadesi ise 36 ay olarak ilan edildi.

Günde 1 Simit Parasına İhtiyacı Olana 5.000 TL Kefilsiz, Şartsız Kredi Halkbank'ta!

5.000 TL kredi limiti tanınması nedeniyle düşük nakit para ihtiyacı olan kişilere hitap eden ihtiyaç kredisi paketinden sadece emekli maaş müşterisi olan kişiler yararlanabilmektedir. Aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli ve serbest ödemeli olarak yapılabilen kredi geri ödeme planı sayesinde herkese kendi ihtiyaçlarına uygun bir ödeme planı oluşturma imkanı sunulmaktadır.

AYLIK 192 TL TAKSİTLE, 1 SİMİT PARASINA HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Düzenlenen kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler Halkbank ihtiyaç kredisi paketinde başvurularını Halkbank İnternet Şubesi veya Halkbank Mobil Şube’ye giriş yaparak internet üzerinden hemen yapabilecekleri aynı zamanda kendilerine en yakın Halkbank şubesi üzerinden de şahsen başvuru yaparak kullanabilmektedir.

Günde 1 Simit Parasına İhtiyacı Olana 5.000 TL Kefilsiz, Şartsız Kredi Halkbank'ta!

İnternet şubesi şifresi olan kişiler şubeye gitmeden kredi çekebilmektedir. Halkbank tarafından uygulanan yüzde 1,58 faiz oranı ile 36 ay vadeli 5.000 TL ihtiyaç kredisi çeken bir emeklinin aylık kredi ödemesi 192,90 TL olarak gerçekleşirken kredi dosya masrafı 26,25 TL olarak tahsil ediliyor.

Haber Kaynağı: Emlak365.com