Halkbank'tan Emeklilere Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi! 25 Bin TL Kredi Kaç TL Taksitle Geri Ödeniyor?

Halkbank'tan Emeklilere Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi! 25 Bin TL Kredi Kaç TL Taksitle Geri Ödeniyor?
İhtiyaç kredisi çekerek bütçelerini toparlamaya çalışan emeklilere Halkbank tarafından uygun maliyetlerle kredi imkanı sağlanıyor. Halkbank emeklilere yüzde kaç faizle 25 Bin TL kredi veriyor?

Türkiye'de emekli vatandaşlar ekonomik olarak oldukça sıkıntılı bir süreçten geçiyorlar. Bu sıkıntılı süreç karşısında ek kaynak arayışı içerisinde kalan emekli vatandaşlar bankalardan ihtiyaç kredisi kullanarak bütçelerini toparlayabiliyorlar. Bundan dolayı da bankaların ihtiyaç kredisi imkanları araştırma konusu yapılıyor. Emekli vatandaşlar kendilerine hangi bankanın en uygun imkanlarla ihtiyaç kredisi verdiklerini öğrenmek istiyorlar. Bu konuda öne çıkan bankaların başında ise Halkbank geliyor.

HALKBANK EMEKLİ KREDİSİNİN ŞARTLARI NELERDİR?

Halkbank tarafından emekli müşterilere sağlanan ihtiyaç kredisi imkanı oldukça kapsamlı avantajları bir arada barındırıyor. Müşteriler çektikleri ihtiyaç kredilerine uygun faiz avantajının yanında ek fırsatları da değerlendirebiliyorlar. Müşteriler ihtiyaç kredisi çekerken ödeme kolaylıklarına da sahip olabiliyorlar.

Halkbank'tan ihtiyaç kredisi çekilmesi durumunda müşterilere kişiye özel ödeme planları sunuluyor. Müşteriler hem bütçelerine hem de gelir akışlarına göre bir ödeme planı eşliğinde çektikleri ihtiyaç kredilerinin borçlarını ödeyebiliyorlar. Bu şekilde sorunlu kredi oluşumu ve ağır maddi kayıplar yaşanmasına dair riskler oldukça azalıyor.

Halkbank'tan ihtiyaç kredisi çeken müşteriler bazı azami vade sınırlamaları ile de karşılaşıyorlar. Buna göre 36 ay vade ile en fazla 50 Bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi çekilebiliyor. Müşterinin 50 Bin TL'nin üzerinde ihtiyaç kredisi kullanması halinde azami vade süresi en fazla 24 ay olarak uygulanabiliyor.

25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMA TABLOSU

Halkbank'tan Emeklilere Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi! 25 Bin TL Kredi Kaç TL Taksitle Geri Ödeniyor?

Halkbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan emeklilere banka aylık yüzde 1,55 oranında kredi faizi uyguluyor. 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 958 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredinin toplam maliyeti ise 34.520 TL oluyor. Bu krediyi kullanan müşteriler bankaya 3 yıllık vade sürecinde toplam 14.520 TL faiz ödemesi yapmak durumunda kalıyorlar.

Emlak365.com