Halkbank'tan sözünde duran müşterilerine özel karşılıksız 2000 TL anında hediye!

Kamu bankası Halkbank tarafından yapılan son kampanya ile birlikte müşterilere özel toplamda 2000 TL hediye edileceği öğrenildi.
Halkbank'tan sözünde duran müşterilerine özel karşılıksız 2000 TL anında hediye!

Bankalar tarafından yapılan kart kampanyaları devam ediyor! Halkbank tarafından yayımlanan son kampanya ile birlikte belirli tutar üzerindeki harcamalara özel toplamda 2000 TL hediye edileceği öğrenildi.

EKİM SONUNA KADAR HALKBANK'TAN 2000 TL HEDİYE!

Kamu bankası Halkbank tarafından yapılan son açıklama ile birlikte belirli harcamalara özel müşterileri için tam 2000 TL hediye edileceği öğrenildi. Bu kapsamda başvuru için gerekli olan şartlar ve detaylar da merak konusu oldu. Resmi internet adresi üzerinden kampanya detayları açıklandı.

KAMPANYA DETAYLARI AÇIKLANDI!

Toplamda 2000 TL kazanmak isteyen müşteriler için Halkbank tarafından detaylar şu şekilde açıklandı;

  • Kampanyadan kazanılacak ParafPara tutarı 5.000 TL için 400 TL, 10.000 TL için 1.000 TL, 15.000 TL için 1.500 TL ve 20.000 TL için 2.000 TL ParafParadır. Müşteri sözlerden sadece birini seçerek kampanyaya katılabilir.
  • Kazanılacak ParafPara tutarı 12 ekstre dönemi boyunca her ekstre döneminde verilen harcama sözü kadar alışveriş yapılması karşılığında peşinen ve tek seferde olmak üzere kayıt yapılan karta yüklenir.
  • Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Paraf Mobil’den katılım alınmayacaktır.
  • Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden ve yurt içinden gönderilmesi gerekmektedir.
  • Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesiyle sağlanır.
  • Kampanyaya sadece bireysel asıl Paraf ve Parafly kredi kartları katılabilir/söz verebilir. Halkcardlar, ticari kartlar, sanal kartlar ve ek kartlar katılamaz/söz veremez.
  • Kampanya kayıttan sonraki ilk ekstre kesimi ile başlar ve 12 ekstre dönemini kapsar. Örneğin; 15 Şubat’ta kampanyaya katılan bir müşterinin ilk ekstresi 20 Şubat’ta kesiliyor ise 21 Şubat itibari ile yaptığı alışverişler harcama sözü tutarına dahil olur.
  • Müşteriler kampanyaya sadece asıl kredi kartıyla kayıt olabilir. Birden fazla asıl kartı için söz verebilir, ancak aynı asıl kart ile birden fazla harcama sözü verilemez.

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Yukarıda verilen kampanya kapsamında kişilerin nasıl kayıt olabileceği hakkında merak edilenlerin artmasının ardından konu ile ilgili Halkbank "Kampanyadan faydalanmak için alışveriş yapmadan önce anahtar kelimeyi yazıp boşluk bırakarak katılmak istediğiniz kredi kartınızın son altı hanesi ile birlikte 3404’e SMS (KKTC için 3444’e) gönderilmesi gereklidir. Örneğin; tercihiniz 5.000 TL harcama sözüne 400 TL ParafPara ise “5000 123456” yazıp 3404’e SMS göndermeniz gerekmektedir (SMS içeriğindeki 123456 olan kredi kartı son 6 hanesi örnek olarak verilmiştir. Katılmak istediğiniz kredi kartınıza ait bilgileri SMS içeriğine yazmanız gerekmektedir)" şeklinde yapılan açıklama yaparak katılım detaylarını aktardı.

Haber Editörü